"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

6 Temmuz 2017 Perşembe

KUTSAL İTTİFAKIN ÇOCUKLARI DEVLETİ YIKIYOR...

KUTSAL İTTİFAKIN ÇOCUKLARI DEVLETİ YIKIYOR...

(KUTSAL İTTİFAK=M.S. 800-1815 yılları arasında Prusya/Almanya ile Vatikan Katolik Kilisesinin ortak idaresinde dünyayı fetheden Hristiyan koalisyonunun adıdır. Kutsal Roma Cermen İmparatorluğu olarak bilinir)
BİR ENDİŞEM DE BOŞ ÇIKSAYA!!!

Daha dün, Adalet yürüyüşü hakkındaki önceden ifade ettiğim yazılarımı özeti olan "Adalet Yürüyüşü Akp'ye Hizmet Eder" yazıma gelen tepkilere üzülürken akşam haberlerde bir konu cuk diye tespitimi haklı çıkardı.

1815 Viyana Konferansında İngiltere'nin kendini Dünya Hakimi ilan etmesiyle son bulan, 1680'de Polonya, Litvanya seferlerini engellemek için Hemşin Ermeni İsyanını başlatan, 800 yıl boyunca Nasturi, Süryani, Yezidi , Dürzi İSYANLARINI destekleyerek İslam devletlerini yıkan Kutsal Roma Cermen imparatorluğunun taç giydiren egemeni Prusya/Almanya'dan bir sözde sol milletvekili, Edirne Ceza ve Tutuk Evinde kalan Selahattin Demirtaş'ı Vaclav Havel İnsan Hakları Ödülüne aday göstermiş. (05-7-2017 Tüm haber kanalları)

Böylece, çocuğu gibi büyüttüğü bölücü örgütü Uluslararası siyasi arenada "adaletsizliğe karşı savaşan özgürlük savaşçısı" ilan ederek taçlandırmıştır.

1984'den beri Pkk'ya siyasi, mali, nazari eğitim, SİLAH, mühimmat veren, 1990' larda, roket ve mayınlara dayanıklı tek araç olan " BTR panzerlerini terörle mücadelede kullanamazsınız" diye dünyayı ayağa kaldıran, PKK teröristlerinin arananlarını pasaport vize vererek ülkesine kaçıran, Claudia Ruth'lara adliye, TBMM kapılarını tekmeleyen, 16 Nisan referandumu öncesi Tayyip Erdoğan ile kayıkçı kavgası yapan, bu anlaşılınca da mahcubiyetten ipleri biraz daha geren sadık dostumuz(!) Almanya yapacağını gene yaptı.

Aslında, AKP hükumeti TBMM içi ve dışı muhalefet PKK ile aynıdır. Bunu halkımız görmemekte inat ettiğinden, bu ödül talebi ile YchpkkGülen koalisyonuna dönüşen Adalet yürüyüşü Özerk Kürdistan talebiyle sonuçlanabilme olasılığına dönüşmüştür.

Bölücü Kürtçülüğün de Deniz Feneri derneği, Kombassan örgütlenmeleri ile AKP gericiliğinin de Almanya'dan geldiğini göz ardı etmemeliyiz. Almanya'nın hala R. T. Erdoğan'ın Deniz Feneri Derneğinin paralarını yaşadığı şekilde Türkiye'ye getirdiği için açılmış Deniz Feneri davası Almanya tarafından, R. T. E'nin mevcut devlet adamlığı sıfatı ve gizli pazarlıkları sonucu beklemeye alınmıştır. Günü geldiğinde kullanılmak üzere bekletilmektedir. AKPKK Almanya'nındır.

15 yıllık hükümetininin 11 yılını F. Gülen/PKK koalisyonu ile geçiren, şimdinin vatansever, 1300 yıllık İslam ve Türk düşmanlığının temsilcisi AKP de böylece "Dünyaya meydan Okuyan Hükumet" olma şansını kazanmış oldu.
Devletin yönetim kadrosundaki TBMM içi dışı iktidar ve muhalefetin Almancı bağlarına bakalım;

R.T.Erdoğan, Kombassan, Kanal7, Deniz Feneri davalarında Almanya'da halen sanık;

Devlet Bahçeli'nin Almanya'da bir sauna'da eşcinsel ilişki kaseti ve bunun R.T.E'de olduğu iddiaları.

Doğu Perinçek, 1961-1967 yılları arası Almanya'da CIA-BND istihbarat örgütlerince yetiştirilip Amerikan Solculuğu olan Mao'culuğu ülkeye getirip Türk Sol'u TİP'i bölen kişi olması.

HDPKK Almanya'da örgütlenip, oradan hala aldığı desteklerle Kutsal İttifak ülkelerine hizmet eden Yezidi Şatanist yapılanma.

Kemal Kılıçdaroğlu, 1921-1936-1937 Koçgiri, Dersim isyanlarında Seyit Rıza'lar, Ali Şir'ler ile isyan eden aileye mensup, Tunceli'de her ailede en az bir Almancı vardır. Aslında oldukça beyefendi kişiliği olan ve çok yönünü beğendiğim halde ABD mason sermayesinin sivil toplum örgütleri olan TESEV/SOROS bağlarıyla CHP'nin başına gelmesi, gerçek Atatürkçü ve solcuları partiden temizlemesi, HDP ve Fetö örgütü ile bağlarını geliştirmesi, Atatürk'e "KEFERE" diyen Mehmet Bekaroğlu, Ermeni Bagratuni'si olduğu soy adından belli 705 kodlu CİA ajanı Sezgin Tanrıkulu, Binnaz Toprak gibi PKK'ya şirin bakan tipleri partiye doldurması ile CHP' tanımını değiştirmesi asla onaylamadığım işleridir.

Sonuç olarak TBMM içi ve dışı devlet idaresinde Alman ekmeği yemeyen yoktur.

On beş yıldır başlattığım "Hangi dini etnik gruptan olursan ol, bastığın toprağa, özgürlüğüne, kazanılmış haklarına sahip, emperyalizme ve işbirlikçilerine karşı çık" kampanyam başından beri destek gördü. Herkes kendisine uygun gördüğü, Chp, Mhp, İ.P/Vatan Partisinde birleştiler.
Sonuç, CHP, bütün ulusalcı, vatansever solcu, Atatürkçüleri kovarak değişti YCHP oldu, içinden Anadolu Partisi çıktı, MHP içinde tüm gerçek vatansever Ülkücüleri tasfiye etti, partiden atmadığı kimse kalmadı, şimdi yeni parti heyecanı var, İP/Vatan partisi olmayacağı yaptı, hükumete el koyduk dedi, her gün şeriat yasaları çıkartılıyor ortada çıt yok. Nasıl el koymaksa bu anlayamadım gitti.
Her etnik ve dini azınlık gruptan vatanseverler de ortada kaldı. Almancı yapılanma devleti tümüyle işgal etti. Çık işin içinden çıkabilirsen

Lanet olsun.
İyi bir şey olmayacak mı bu ülkede yav.
Ümit edip neye sarılsak kıyamet yılanı Ur'a dönüşüyor.
Takdir sizindir.

SÖMÜRGECİLERİN KÖLELEŞTİRMELERİ, VATANSEVER YAZILARIN KIYMETİ

EMPERYALİZM GİRDİĞİ ÜLKEDE BUNLARI YAPAR:

1-O ÜLKENİN ASİL HALKINI İKTİDARDAN İNDİRİR, ZAMANLA KÖLELEŞTİRİR.

2-O ÜLKENİN HAİNLERİNİ BAŞA GETİRİR, ÜLKE GELİRİNİN %60'INI DOĞRUDAN, %20'SİNİ TİCARİ YOLLA ALIR.

3-EĞİTİMİ BOZAR, KENDİ ÜRÜNLERİNİN TÜKETİLMESİNE YETECEK KADAR EĞİTİME İZİN VERİR.

4-O ÜLKENİN, TARİHİNİ TERSİNE, DİNİNİ KENDİ DİNİNE UYGUN HALE GETİRİR AMA, KUKLA DİN VE DEVLET ADAMLARI SAYESİNDE İNSANLARA HİSSETTİRİLMEZ.

5-"BİZDEN ADAM OLMAZ " SÖZÜ HERKESÇE KABUL GÖRDÜĞÜNDE AMACINA ULAŞMIŞTIR.

6-İÇİNE ETTİĞİ EĞİTİM SİSTEMİ YÜZÜNDEN O ÜLKEDE YETİŞECEK KUKLALARI, KENDİ EMİRLERİNİ DOĞRU ANLASINLAR DİYE KENDİ ÜLKESİNDE EĞİTİM ALMALARINI SAĞLAR.

7-HALK EMPERYALİZME DİRENEMEYECEĞİNE İKNA EDİLİR VE YURT DIŞINDA EĞİTİM GÖRENLERE İNSANÜSTÜ SIFATLAR YAKIŞTIRMASI BAŞLAR.

8-KÖLELEŞMİŞ HALKLAR OYUNU ÇAKMASINLAR DİYE , KENDİ ÜLKESİNDE BİLE DONALD TRUMP GİBİ MALLARA DEVLETİ TESLİM ETMEKTEN ÇEKİNMEZ.

BİZDE 300 YILDIR OLAN FARKLI MI?
Alaeddin Yavuz

YAZI YAZMAK FEDAKARLIK İSTER.

ÖNCE, SPORDAN, SAĞLIKTAN TAVİZ VERİRSİNİZ. ÇÜNKÜ, YAZMAK İSTEDİĞİNİZ KONUDA BİLGİ VE BELGE YANİ KAYNAK ARAŞTIRMASI YAPMANIZ GEREKİR. BU GÜNLER, AYLAR, YILLAR ALAN BİR ÇABADIR VE ASLA EMEĞİMİZİN KARŞILIĞINI DA SİZE ÖDEMEZ.
BU NEDENLE, SEVİLEN YAZILAR YAZANLARIN VÜCUTLARI DEFORME OLMUŞ, HOŞ GÖRÜNÜM VERMEZLER.
İKİSİNİ BİR YAPAN OLMAZMI?
OLUR DA ONLAR DA EN FAZLA, AKLIMA GELEN ERTUĞRUL AKBAY GİBİ OLURLAR.
ATATÜRKÇÜYÜM DERKEN FETÖCÜLÜKLE SUÇLANIRLAR.
HAKLIDIR, HAKSIZDIR AMA SUÇLAMASINI DA BİR MESNEDİ VAR MI VAR. İŞTE O KADAR OLUNUR.
ÖRNEĞİN, YAZACAĞIM DEDİĞİM ERTELEDİĞİM YAZILARIM İÇİN SEÇTİĞİM, BATILI ÜNİVERSİTELERDE DOKTORA TEZLERİNDEN OLUŞAN VE DİLİMİZE ÇEVİRİLMEYİ BEKLEYEN 400 SAYFALIK METİNLER ÖNÜMDE. YILLAR ÖNCE TERCÜME ETMEK İÇİN BİKGİSAYARIMA YÜKLEDİĞİM METİNLER 5000 SAYFA DAN FAZLA. HADİ, HEM ÇEVİR HEM DE SPOR YAP BAKALIM.
BUNA, ALİŞ VERİŞ, YÜRÜYÜŞ, ZİYARET GİBİ GÜNLÜK SOSYAL YAŞAMI DA EKLERSEK ÇIK İÇİNDEN ÇIKABİLİRSEN.
KENDİSİNE MADDİ, MANEVİ DOĞRUDAN FAYDA GETİRMEDİĞİ GİBİ, SİYASİ, VE SİYASAL DİNCİ SALDIRILARINI DA, EKLEYİNCE HİÇ DE MANTIKLI BİR TERCİH DE DEĞİLDİR.


BÜYÜK EMEKLERLE YAZILAN, PAYLAŞILAN YAZILARI OKUYUN.

FİKİR ÇIKARIN VE BİRİLERİNİ İKNA ETMEK İÇİN TARTIŞIN.
BÖYLE İLERLEME SAĞLAYABİLİRSİNİZ.
YOKSA, KİM OKURSA OKUSUN, BEN UĞRAŞAMAM DİYE PAYLAŞIRSANIZ HER ZAMAN CAHİL KALIRSINIZ.
EĞER İNANDIĞINIZ BİR DAVAYA AİT YAZILAR PAYLAŞIYORSANIZ ONA EN BÜYÜK ZARARI VERİRSİNİZ.
ÇÜNKÜ, SİZİN PAYLAŞIMINIZ DİYE OKUYAN BİTİ İLK SORUYU SİZE SORAR. İKNA EDİCİ CEVAP VEREMEDİĞİNİZDE İLGİSİNİ KAYBEDER. O KİŞİYİ DE KAYBEDERSİNİZ.
Alaeddin Yavuz

280 YILLIK TÜRK ASKERİ KATİLLERİNE KÖLE EDİLİYORUZ

TUHAF İSLAM TOPLUMU OLDUK... 

HİLAFET MECÜC SOYU TÜRKLERDEN ALINMALIDIR" DİYE 290 YIL İNGİLİZ SİLAHIYLA MÜSLÜMAN AVLAYAN, TÜRK ASKERİNİN KARNINDAKİ MECİDİYE ALTINI ARAYAN, KENDİLERİNDEN DEĞİL DİYE MÜSLÜMAN ARAPLARI SOYKIRIMA UĞRATAN BENİ TEMİM YAHUDİSİ VEHHABİYİ MÜSLÜMAN BİLEN, KABE VEHHABİ ELİNE GEÇİNCE KAFİR ELİNE GEÇTİ DİYE SEKİZ YIL HAC YAPILMAYAN VEHHABİ MÜSLÜMANSA OSMANLI'NIN KAFİR MÜŞRİK SAYILDIĞINDAN, İNGİLİZ GEMİSİYLE YURDU TERK EDEN SON HALİFE VAHDETTİN'İN BİLE TARİKAT DAHİ SAYMADIĞINDAN HABERİ OLMAYAN, BİR İSLAM DÜNYASI TÜREDİ.
ONUN KÜRTLER İÇİN UYARLAMASI OLAN, GENE TARİKAT BİLE SAYILMAMIŞ NURCULUĞU DA İSLAM SAYIP İSLAMCILIK EDEN DEVŞİRİLMİŞ AHMAKLARIN OSMANLICILIKLARI VE İSLAMCILIKLARI SON YÜZ YILIN İSLAMİ KOMEDYASIDIR.
VEHHABİ ÇERKEZ YAZAR ALPER TAN GİBİ YANDAŞLARIN, "-VEHHABİ PARASI SAYESİNDE BU GÜNE KADAR EKONOMİK KRİZLER TEĞET GEÇTİ" DİYENLERLE GİRDİĞİMİZ BATAĞA, İNGİLİZ KÖLELERİNE DUA EDEN, İSLAM DÜNYASI, KASABININ BIÇAĞINI YALAR OLMUŞTUR.


KABE İŞGAL ALTINDADIR.

MESCİD-İ ÜL HAREMEYN ŞEREFEYN OLAN KABE, ARTIK HAREMEYN DEĞİLDİR. ABD'Lİ PARİS HİLTON"UN FUHUŞ OTELLERİ, HATTA TAVAF İÇİN YAPILAN EK TESİSLER DAHİ KABE'Yİ CÜCE BİR YAPIYA DÖNÜŞTÜRMÜŞTÜR. PEYGAMBERİN HAC YAPMALARINI YASAKLADIĞI GAYRİMÜSLÜMLERİN HER TÜRLÜ ADABI MUAŞERET KURALINI ÇİĞNEYEREK TARİKATLAR ÇIPLAK, AHRET MAHALLESİ GÖRÜNÜR HALDE HAC ETMEKTEDİRLER.
KABE ORTODOKS YAHUDİ BENİ TEMİM KABİLESİNİN İNGİLİZ UYDURMASI VEHHABİ DİNİ VE İŞBİRLİKÇİLERİ HAÇLI İŞGALİNDEDİR. DİNEN NE UMRE NE HAC CAİZ DEĞİLDİR. İNGİLİZ GEMİSİYLE KAÇAN SON PADİŞAH VAHDETTİN'İN BİLE TANIMADIĞI VEHHABİ DİNİ BU GÜN AKP İLE İSLAM DİYE VERİLMEKTE VE KENDİNE MÜSLÜMAN DİYEN AHMAKLARCA BENİMSENMEKTEDİR.
AHRETTE HESABINIZI VERİRSİNİZ. İŞGAL ATINDA HAC UMRE YAPILMAZ.İngiliz ajan Lawrence ve
Ürdün Dürzi emiri


ERDOĞAN, MÜSLÜMAN GÖRÜNEN YAHUDİATALARININ LANETİNE UĞRAYACAK MİLLETSİNİZ.SURİYE'Lİ BİR ARAP GAZETECİ HÜSNÜ MAHALLİ NE DİYOR:
-"KATAR TÜRK SEVMEZ, ONLAR YÜZYILLARCA HİLAFETİ MECÜC SOYU DEDİKLERİ TÜRKLERDEN ALMAK İÇİN SAVAŞTILAR! "
İNGİLİZ DİNİ VEHHABİLİK, 1739'DA OSMANLIYA İSYAN BAŞLATTI.
İSYANIN ÇIKTIĞI BÖLGELER, PEYGAMBER MUHAMMED'E SAVAŞAN YEMAME VE NECRAN BÖLGELERİ BENİ TEMİM NASRANİ YAHUDİLERİNİN YAŞADIĞI, GÜNÜMÜZ KUVEYT, KATARIN OLDUĞU YEMAME İLE, RİYAD ŞEHRİ BÖLGESİ OLAN NECRAN'DI.
1739'DAN 1919'A KADAR 280 YIL İNGİLİZ PARA VE SİLAHLARIYLA TÜRK MÜSLÜMAN ASKERİ ÖLDÜRDÜLER.
KARINLARINI DEŞİP, BAĞIRSAKLARINDA MECİDİYE ALTINI ARADILAR.
1800-1815 ARASI, KABE ELLERİNE GEÇİNCE 8 YIL MÜŞRİK ELİNE GEÇTİĞİNDEN HAC YAPILAMADI.
YEMEN GAZİSİ OLAN DEDEM, OSMANLI TESLİM OLUP, YUNAN İŞGALE BAŞLAYINCA, KOMUTANLARI TERHİS ETMİŞ, YÜRÜYEREK ÇANAKKALE'YE GELMİŞ.
280 YILDA YÜZ BİNLERCE TÜRK, MÜSLÜMAN KIYAN VEHHABİ KATAR'A ASKER GÖNDEREN HÜKÜMET, BUNA İZİN VEREN MİLLET BU ŞEHİTLERİN LANETİNİ ALMAKTADIR.
KASABININ BIÇAĞINI YALAYAN İNEK SİZDEN ONURLUDUR ÇÜNKÜ EN AZINDAN BELEŞ YAŞAMININ FATURASI OLDUĞUNU FARK ETMİŞ OLABİLİR.
VEHHABİ KATAR ŞEYHLERİNİN GÖTLERİNİ KORUMAK BU ŞEHİTLERİN TORUNLARINA MI KALDI?
LANETLİSİNİZ OSMANLICILAR İSLAMCILAR LANETLİSİNİZ.
KAHPELİK, HAİNLİK İLİKLERİNİZE İŞLEMİŞ, ŞEHİT ATALARINIZIN KANINI YERDE BIRAKTINIZ VE VEHHABİYE KÖLE OLDUNUZ.
ALAEDDİN YAVUZBu Adam Turk ve İslam'i, Osmanliyi Temsil Etmiyor.


Kendini bile temsilden yoksun biri benim cumhurbaskanim degildir.Adi bir yalaka degilse nedir?
Bu asagilanmayi yapacaksan istifa et ne yaparsan yap. Devletin cumhurbaskani sifatiyla bunu yapamazsin.
1739'dan 1919'a kadar 280 yil milyonlarca Turk ve Musluman kani doktukleri icin İngilizlerce saltanat bahsedilen Yemameli Beni Temim Yahudi dollerinin elini open, Turk askerini kole eden bir cumhurbaskanini, gazilik maasini "vatan hizmetinden ucret alinmaz" diyerek ret etmis Yemen gazisi dedemin, asker arkadaslarinin ve İslami korumak icin 280 yil boyunca kan dokmus sehit ve gazilerimizin hatiralari adina protesto ediyorum. Bunlardan İslami ogrenen kafirdir, musriktir, haindir.

Facebook paylaşımlarımdan
280 yıl Türk askeri kestikleri için İngilizlerin  bahşettikleri saltanat ile
adam yerine konulmuş kukla Yemame'li Beni Temim Yahudi
dölünü elini ülkemin cumhurbaşkanı öpemez.
Dedelerinin de Vehhabilerle Siyonizm bağlarını
boşuna yazmıyorum
Peygambere suikast kurmuş, ölümünden sonra Hariciye görüşü ve Hanbeli mezhebini çıkartarak dini bozmuş, en son 1739'da İngiliz dini Vehhabiliğe girip 1919'a kadar 280 yıl Türk askeri ve Müslüman kanı akıtmış Beni Temim Yahudileri Vehhabi Suudların işgallerindeki yeni Kâbe projelerinde Kâbe-i Muazzama artık zavallı bir bina..ADALET YÜRÜYÜŞÜ HAKKINDA ÜMİTLER VE ENDİŞELER

AYRAN GÖNÜLLÜYÜZ VESSELAM.
15 yıldır yazıyorum;
"İktidarı tayin eden güçler, muhalefeti de, Tbmm dışı muhalefeti de eğitim, sermaye, bürokrasiyi de tayin ederler" diye.
Herkes hemfikir oluyor.
Sonra, taklit bir Tuz yürüyüşü başlıyor, bir iki gürültü herkes peşinde.
"Yav katılın mümkünse başkalarını da bu yürüyüşe dahil edin ama uyanık olun, bunların patronları aynıdır" desem de kripto AKP'li muamelesi görmekten kurtulamıyoruz.
2008'de de Ergenekon başladığında yazmıştım.
"Yapılan tutuklamalar haksızdır, delil uydurma sitemi bile ABD taktiği, Türk yargısı böyle delil uydurma sistemi yaşamadı.
Ama, bunlar yakın zamanda serbest kaldıklarında AKP ile veya AKP'siz emperyalizmin projelerini bize 'vatan kurtaran aslan' sıfatıyla dayatacaklardır" Diye yazdığımda bilgisayarım virüslerle ilaçlanmıştı ve çok uğraşmam gerekmişti.
Kahin değildim, nasıl bildim?
Patronlarını tanıyorum.
Şimdi de bu sonunda halka değil K.Klılıçdaryan'a yarayacak. Ama en azından adalet için desteklenmeliyse de sonunda AKP'ye hizmet edecektir" diyorum.
Şimdi "tuuu kaka" edildik bazı arkadaşlarca.
Ergenekoncular kadar beklemeden sonuçları göreceğiz yakında daha kısa zamanda.
Ben yanılırsam mutlu olacağım, sevinçten harmandalı,zeybek oynayacağım.
Ya siz ne diyeceksiniz?
Ayran gönüllü dostlarım.
Alaeddin Yavuz
Facebook’da yazdıklarım da bunlardır;


ASLINDA YCHP BAKIMINDAN RTE HAKLIDIR, AMA BU EN ÇOK RTE'YE HİZMET EDECEK BİR PROJEDİR. BİRAZ DAHA TEHDİT, ŞİDDET ARTTIRILARAK AKP'NİN SADIK MUHALEFET MÜDÜRÜ GANDHİ YAPILIR. ÜMİT KOCASAKAL VEYA BAŞKA MUHALİF CHP'NİN BAŞINA BU SAYEDE GELEMEYECEK, K. KILIÇDARYAN II. BOHÇALIYAN OLACAK VE İKİ Partili KUKLA YENİ DÜZENİN EBEDİ MUHALİF ORTAĞI KALACAK.

ADALET (!) YÜRÜYÜŞÜ AKP'YE HİZMET EDER. 

BU yüzden yürüyüşe müdahale olmaz. 
Neden mi? 
Yürüyüşe KATILMAYAN Metin Feyzioğlu ve Ümit KOCASAKAL muhalif grubu bu yürüyüşle bitmiştir. TESEV memuru Dersim GANDHİ si bu yürüyüşle iç ve dış dünyanın sempatisini çekmiş, kendini demokrasi aşığı olarak kabul ettirmiştir. 
Dış dünya artık onu kaale alacaktır. Bu yürüyüş, KILIÇDAROĞLU'nu rakipsiz yapacak, iç muhalefet bitecek, o da AKP ile bildiğimiz gibi olacak. CHP iç muhalefeti bu yürüyüşle bitmiştir. CHP, Akp'ye teker olma görevini rahatça sürdürecektir. 
Adalet Yürüyüşü, Adalet ve Kalkınma Partisini yaşatma yürüyüşüne dönüşmüştür. 
AKP sıkıştıkça eylem yapıp AKP'Yİ kurtaran PKK ve siyasi kanadı yürüyüşe katılarak, doğuda iki AKP il başkanını öldürerek AKP'Yİ vatan kurtaran aslan yapmıştır. Tiyatro yıllardır aynı oyunu farklı sahneleyerek sürmekte, halk uyutulmaktadır. Bir düşünün, 35 yıldır tüm 1 Mayıs bayramları PKK gerekçesiyle yasaklanmıştır. 
Polisliğimden bilirim her 1 Mayıs 'a bir ay kala emniyet birimlerine, işçi bayramını Pkk' nin sabote edeceği, bombalama yapacağına dair istihbarat YAZILARI gelir, polisler bir ay önceden sokaklara dizilir, bayram yasaklanır, işçiler tartaklanır,tutuklanır,içeri atılırdı. 
Bu halk bunu hiç uyanmadı. İşçileri terörist gördü hep hala öyle. İşçiler de devrimci diye Pkklıları aralarına almakta tereddüt etmediler ve haklarını alamadılar. Kazanılmış haklarını da bu yüzden hep kaybettiler. Şimdi de Hafta Tatili kaldırıldı çıt yok. Sebebi hak arayanlar Pkklılar, tek yol İslamcı şaşkınlar. Halk, PKK korkusu artı DİN narkozuyla uyutuluyor, kazanılmış hakları elinden alınıyor ama halk uyuyor. 
BU halk da uyumaya bayılıyor kardeşim. Uyandıklarında, kellelerini düşerken gördüklerinde geç olacaktır. Adalet yürüyüşü Akp'ye ve tekeri YCHP 'ye yarayacaktır. BUNU önlemenin tek yolu vatanseversin diyen herkesin katılıp PKK ve YCHP ye meydanı bırakmamasıydı, bu da yapılmadı. O halde herkes kaderine razı, gidişattan memnun demektir. Kanaatim budur. 
Alaeddin Yavuz

15 TEMMUZ KUTLAMALARINDA AKP GERİCİ DARBE İLAN EDER, MUHALİF KATLİAMI BAŞLATIRSA TEDBİRİ OLAN KURUM YOKTUR. BU YÜZDEN ADALET YÜRÜYÜŞÇÜLERİ EYLEMİ UZATMALIDIR DA AHMET TÜRK LE POZ VEREN K. K. BU İŞİN ADAMI OLMADIĞINI GÖSTERMİŞTİR.
ADALETİN SİYASALLAŞMASI İĞRENÇTİR. MESLEĞİN GEREĞİ GİZLE BARİ YOKSA MİLLET O BİNAYA GİTMEZ, KENDİ İŞİNİ KENDİ GÖRÜR OLURSA SİZE DE UCU KÖTÜ DOKUNUR. HALK DİRENİŞLERİNİN SONUÇLARI KESTİRİLEMEYEBİLİR.

ADALET YÜRÜYÜŞÜ ŞÖYLE SONUÇLANSA: 

Hazır Hdp de ADALET deyip katılmışken, hükumette de adı "ADALET" olan bir parti varken, teröristler teslim olsa, askeri operasyonlar dursa, göz yaşları dinse, Pontus, Kürt, Süryani, Ermeni özerklik federasyon istekleri bitse, herkes mevcut ayağını bastığı vatan toprağına, devlete, özgürlüklerine, kazanılmış sosyal haklarına sahip, emperyalizme karşı çıksa, zaten birlikte huzur içinde yaşıyoruz, herkes Türkler de devlette görev alabilse, geçmişin günahları, acıları geçmişe terk edilse, toprak milliyetçiliği dediğim bu ilkede birleşse, eğitim, sağlık ücretsiz olsa, sokaklarda açlar evsizler olmasa, herkese aklı, yeteneği ölçüsünde alın teriyle yaşamını kazanacağı işler verilse, emeklilik, 45-55 yaş aralığına çekilse, akan kanlar dinse, dinler vicdanlara terk edilip çağdaş hukuk devleti kursak, herkes geleceğe umutla bakabilir kötü mü olur? 
Kıyamet mi kopar? 
Bence ADALET budur. Haksız mıyım yani, kötü bir şey mi istiyorum? 
Haydi, herkes ADALET demişken yapıversek şimdi şunları ne olur yani? 
Kıyamet mi kopar? 
Koparsa kopsun ama tarihinde şu millet bir kere adaleti tecrübe ETMİŞ olur. İnsanlığa da örnek olmuş oluruz. 
Belki 5000'den fazla dil konuşan 196 devletin haklarıyla da kardeşçe yaşanılabikecek bir dünya kurulmasını da başlatmış oluruz. Fena mı olur? 
Haydi, geçmişi geçmişe gömelim, adaletli bir ülke kuralım hadi hemen başlayalım. Böyle ADALET 'in hayali bile güzel be. 
Takdir sizindir. 
Alaeddin Yavuz
Facebook yazılarımdan notlardı bunlar.

Alaeddin Yavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic