"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

10 Aralık 2018 Pazartesi

ENSEST VE BEBEK TECAVÜZLERİNİN DİNİ BAĞLARI

 CİNSEL SAPKINLIKLAR HİNT ARYAN ENSEST TOPLUM GELENEĞİDİRDurdurarak okuyarak izleyiniz. Araptan da Yahudiden de peygamberinden de tiksineceksiniz. Videoda her şey belgedir. Okuyacaklarınız sadece belgelerdir. Bu konu tespittir tespit. Ayetle tespit.

Önce peygamber İsa'dan 200, Muhammet'ten 800 yıl önce MÖ.200'lerde yazıldığı iddia edilen Tevrat Tefsiri veya Yahudilerin Gizli Kitabı olarak bilinen Talmud'daki SÜTTEN KESİLMİŞ VEYA KESİLMEMİŞ bebek tecavüzlerini ve evliliklerini okuyalım;
Tevrat, Talmud, eski kitaplardır. Bu gün bu sapıklıkları yapan mı kalır? Diye sorabilirsiniz.
Nen de kendime sordum tabii. Ama bazı örnekler buldum;
Bu sayfa resimlerini vereceğim kitap meşhur Bohemian Groove olarak bilinen tarikata hizmet etmiş, sonra ellerinden bir CIA ajanı yardımıyla kurtulmuş, hem ailesi hem kendisi hem de kızı AİLE İÇİ ENSEST CİNSEL İLİŞKİ GELENEĞİNE SAHİP bir Ultra Ortodoks Yahudi mücadeleci bir kadın olan Cathy O'Brien'ın kitabını dilimize BAYKUŞ İMPARATORLUĞU adıyla çeviren gazeteci Mine Kırıkkanat hanımın, şimdi intgernetten kaldırılmış kitabından bir kaç sayfa resmi.
Okudukça şok olacaksınız, beynini yanacak.
Ülkemizde de ensest aile içi bebekten ergene, ergenden olguna taciz ve tecavüzlerin arkasında hep bu GİZLİ/KRİPTO YAŞAYAN DİNLERİN dindarları vardır. Bu yazıları, resimleri devletin ilgili mercilerini uyandırmak, yaşanan haksızlıklara, tecavüzlere, bir benze engel olabilmek için yayınlıyorum. Bunlardan hiç bir gelirim yoktur.Bu sapkınlıkları yapanlar bizde yok sanmayın. Çarşaf, peçe, sarık, cübbe giyen, çocuklarla, ikinci derece amca, hala, dayı, teyze ile ve çocuklarıyla evlenin, İslam'da evlilik yaşının alt sınırı yoktur, bir yaşında bvir bebekle bile evlenilir diyen İslami tarikatların altında bunlar vardır. Kitap Amerikan tipidir.

Doğar doğmaz babasının tacizine uğradığını ifade eden Amerika'lı Ultra Ortodoks Haredi Yahudisi Cathy O'Brien'in kaleminden;GELENEKSEL OLARAK ÇEKİRDEK AİLE İÇİ CİNSEL İSTİSMAR MAĞDURESİ CATHY O'BRİEN'IN ANNE VE BABASININ DA CİNSEL İSTİSMAR MAĞDURLARI OLARAK YETİŞMELERİNİ ANLATTIĞI AÇIKLAMALARI


Bu da bizden, tamKati'nin aile durumuna birebir örnek. Bu haber gerçek basından alınmıştır.
Aşağıda Mufakatat, yani uyluk bölgesi seksini okuyacaksınız. İster, "6", ister "9" yaşında
çocukla olsun, bir çocukla evlenen, ona tecavüz etmiş olur.
Bunu peygamber ya da kim yaparsa yapsın tecavüz tecavüzdür.Taşımalı Eğitim sistemi ile köy çocukları tarikat yurtlarına mahkum edildi. Sonuç Ortada.


AKP Tarihçisi ERHAN AFYONCU'NUN 
"SORULARLA OSMANLI İMPARATORLUĞU" KİTABINDAN 
"ÜÇ YAŞINDA EVLENDİRİLEN PADİŞAH KIZLARI"


Bu sapkınlıkların Hristiyan,İslam kültüne Mezhep, Tarikat veya Arap Gelenekleri olarak Yansımalarına Bakalım;

Diyanet İşleri Bakanı Mehmet Görmez döneminde "Babanın ÖZ KIZINA ŞEHVETLE YAKLAŞIMA halinde nikah sorusuna fetvası;Muhammet Ayşe ile "6" yaşında evlendi, bizim rol modelimizdir"
 diyen Suudi
İslam karşıtı sitelerde İslam düşmanlığına neden olmuş.


Uyluk bölgesi kırmızı renkli bölgedir.


BAKIR ÇAĞI ULTRA ORTODOKS HASİDİK, HAREDİM 
YAHUDİ ŞERİATINI İSLAM ŞERİATI DİYE YAZAN 
İSLAM DÜNYASINA EN BÜYÜK KÖTÜLÜK EDEN
YAHUDİ AYETULLAH HUMEYNİ'NİN DÜNYA BASININDA 
ELEŞTİRİLEN VE TAHRİR EL VESİLE İLE KÜÇÜK YEŞİL 
KİTAPLARINDAN ÇIKARTILAN METİNLERİ

İRANLILAR BU METİNLERİ ÇIKARTTILAR , ARDINDAN
"KAFİRLER, ATEİSTLER İSLAMA SALDIRIYORLAR"
DEDİLER, İFTİRAYI SEÇTİLER AMA, 
KİTAP BİR ÇOK ELE GEÇTİĞİNDEN MÜSLÜMANLARIN DA
ELEŞTİRİSİNE TABİ OLDU. HATTA SÜNNİLER, 
ŞİA SAPKINLIĞI DİYE VERDİLER.
BU VİDEOYU DİLİMİZE HENÜZ ÇEVİRMEDİMŞİMDİ TAHRİR EL VESİLE KİTABINDA HALA KALMIŞ BAZI KALINTILAR

Papa, bir çocuğu taciz mi ediyor dersiniz?

Cinsel istismar suçlarının artması, Humeyni gibi
Vatikan görevlisi olup Müslümanları Ortodoks Yahudi Hristiyan 
mezheplerine geçiren siyasi iktidarlar sayesinde olmaktadır.
Noel kutlamayın derler ama Vatikan, İsrail memurudur hepsi.

Bu resimde, Irak gibi bir Müslüman ülkede işgalci Haçlı Askerinin "pedofilik düşkünlüğünü"
çocuğa "Üzgünüm çocuk, Seni Obama'nın kulampara dostlarından korumak için burada değilim" dediğine tanık oluyoruz.


Dinlere de bu geleneklerini kutsatmak için sokmuşlardır. Çünkü hepsi Bereket Tanrısı Dinleridir.
Bütün Yahudi, Arami, Arap peygamberleri de bu geleneklere ait toplumlarda yetiştiler.
Bozuklukları varsa bunun onların geleneği olduğunu bilmeliyiz ve bunu istismar ederek alay etmeye kalkan olursa, ona geçmişini araştırmayı öneriniz.
Bu gün Yahudi, Hristiyan, Müslüman, toplumlardan olan böyle olmayan milyarlarca insan vardır. Ama dinci yobazlar ve şeriatçıların hepsinden korkunuz.
1918'deİslam bitti ve Atatürk sonrası 1950'den itibaren Osmanlı zamanında sürgünlerden kurtulmak için Müslüman olan, bunu kin gütme nedeni yapan eski Osmanlı asilerinin torunları şimdi devleti ele geçirdiler.
Bize şeriat dedikleri şey Yahudi, Tevrat şeriatıdır. Geçmişteki İslam şeriatı da farksızdı. Bu tür öç alma gelenekleri terk edilmeli ve demokratik devlet gelenekleri korunarak insanımıza adalet, refah dağıtılmalıdır.
Takdir insanlarındır.

Alaeddin Yavuz

Kanada'lı kadın Arap İslam İlahiyatçısı, Muhammet zamanı adet görmemiş çocuklarla evlilik ve cinsellik geleneği yaygındı diyor.