"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

8 Aralık 2016 Perşembe

DİPLOMASIZLIĞIN KAZANDIRDIĞI OY RANTI.DİPLOMASIZLIĞIN KAZANDIRDIĞI OY RANTI.

Sümer, Hint, eski Mısır, Fars, Grek dinlerinde okuryazarlık, tapınakta yapılan ruh çağırma ayinlerinde, Cebrail veya çağrılan tanrı tarafından verilen eğitimle kazanılırdı.

Okumayı bu yolla öğrenen Soferim yani OKUYUCU olurdu. Yazmayı da öğrenirse YAZATA yani YAZICI olurdu. Başrahiplikten krallığa kadar yükselirlerdi.

Eğitim yoluyla öğrenenler yirmili otuzlu yaşlarda öğrenirler, bu görevlere getirilmezlerdi. Bu gün bu ilke, masonlarda, Yahudi, Hristiyan, İslam tarikatlarında bile hala geçerlidir.

19.yüzyılda Bahiliği kuran Bahaullah, Allah olduğunu iddia ettiği İngiliz mason dini Bahailiği yaymak için Irak Süleymaniye Yahudi ve Yezidi Kürtlerine İngilizlerin emriyle gittiğinde Kürtler sorar:

-Okuma biliyor musun?

- Evet. - Peki yazı?

-Evet. i

Cevap gelir.

"Bizde okuryazar olandan Allah olmaz, sana güle güle.

Bu konuyu yıllar önce "19.yy. Mason İslam Dinleri" yazımda işlememden kısa süre sonra T. Erdoğan uçakta bir gazeteciye :-Ben okumam, önemli kitapları danışmanlarım (yazıcılarım) okur demişti.

Bunu takiben Mesihliği ve Fevai Aslan ın Allah iddiaları çıkmıştır. Nurculukta da var olan "100 yılda bir dini yenileyen mürşit çıkma iddiası" öteki dinlerde "Tanrı çıkması" şeklindedir.

Doğu Anadolu ve Ortodoks Rum, Yahudi oylarının sırrı burada yatmaktadır. Tayyip, onları Müslüman, Türk baskısından kurtaracak tanrıları veya mürşitleridir.
Ülkemizin Dolce Vitası Tayyip

Buna inanan Rum ve Kürtlere tanık oldum da. Bu gidişle diploma hiç çıkmayacak gibi görünmektedir. Diploma çıkarsa oylar kesilir.

Biz hep çağdaş yada İslam mantığıyla olayları yorumladığımızdan bir din tüccarının ince hilesini gözden kaçırıyoruz diyorum. Çakma da olsa bir diploması vardır. Bu diploma çıkarılmalıdır.

Bilginize.


AlaeddinYavuz/

Alaeddin Yavuz wordpress

keykubat

/adilyargic

/ adilyargicc