"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

10 Ocak 2011 Pazartesi

HIRSIZ ve DOST BLOGLAR


YAZILARIMI ÇALAN HIRSIZ BLOG
PLAGIARIST BLOGS

Yazılarımın bazı bloglarca adımın -mahyamın dahi silinerek,link verilmeden,var olan linklerinin de köreltilerek yayınlandığını tespit ettim.
Bazı yerel gazeteciler de resmen yazılarımdan şarkı gibi potpori yapmışlar,bilgeliklerini ortaya koymuşlar.

Yahu,ben bloglarımdan para kazanmıyorum.Blogum ücretsizidir.Bu yüzden “Türk Milletine ve İnsanlığa hediyedir” diye yazdım Bu da alın tepe tepe kendi malınız yapın demek değildir.
Yazı ile ilgili bir soru gelse cevaplayacak birikiminiz de olmadığı için başınıza dert alırsınız.Onun da kolayını bulmuşlar,yorumları kapatmışlar.

Bu “HIRSIZ” arkadaşlar hakkında yasal işlem başlatacağımı duyuruyorum.Hepsinin linklerini aldım.
Darılmaca gücenmece yok.

Bakın adamın birisini örnek vereyim,hem de “ilgiminsüzgeci.blogspot.com” Hırsızın vitrindeki 2 m’lik LCD televizyona ilgi gösterip çalması gibi blog yazılarımla da ilgilenmiş ve çalmış.Yazılarımı yayınlayan bir çok site zaten var ama hepsinde bloguma bağlantı yapan “link” verilmiş.Bu sitenin tüm yazıları çalıntı ve link bile vermediği gibi yazarlarının adlarını da silmiş.

Ne ilgi ama değil mi?

Yazıların başlıklarında var olan bağlantı linklerini silmese zaten link vermesine de gerek kalmayacak.Onların tümünü kasıtlı olarak kaldırmış.
Bir de kahramanca kendini yazmış arkadaş;

“Haberin Olsun
Burada anlık değil, etkisi uzun ve genel, Türkiye'den ve Dünyadan geçen haberleri ilgimin süzgecinden geçirerek aktaracağım. Asla son dakika haberleri olmayacak. Bazen tarihe ışık tutan, mutlaka izlenmesi gereken belgesel -filmleri paylaşacağım. Ancak farkında olmadan akıp giden, önemsemediğimiz önemlilere işaret edeceğim. Sıradan, yalın bir bakışla.”
Ne kadar fedakar (!) arkadaş değil mi?
Bir insan bu kadar yüzsüz ve arsız olabilir.

İşte,vatansever (!) kardeşimizin benden çaldığı yazılarım;

My Stolen Articles;"PLAGIARIST BLOG"-Çalıntı Yazılarım

Original articles in My own blogs.Çalınan yazılarımın gerçekleri bloglarımda;Another blogs;My Stolen  Articles ;

These blogs contains copies of my articles published without permission with links of my blogs:Yazılarımı izinsiz link vererek yayınlayan bloglar;

Yazıların bloglarımdaki gerçekleri-Original articles in my own blog

 

NON THEFT ARTİCLES-HIRSIZLIK OLMAYAN,DOST SİTELER


These blogs publish my blogs links-Blogumun Linklerini yayınlayan siteler;

Yeni Tespit Ettiğim Hırsız Bloglar

“Ay Tanrısı” adlı bloğa yaptığım yorumdur;

Yayınladığınız yazı başlığı dahil bana ait bir yazıdır.İlk önce bu bloga yayınlandı;"http://keykubat.blogcu.com/ay-tanrisi-kultu-allahin-kizlari/2454676"
Blog aylarca engellendiği için blogumu buraya taşıdım.;"http://keykubat.blogspot.com/2008/08/ay-tanrisi-klt-ve-allah.html#axzz1IxOYehra"
Blogumun linkini ve "yazar adım "keykubat" adının silinmesini art niyetli olarak görüyorum. Hırsızsınız. Siz de yazıyorsunuz, sizin yazılarını aynı şekilde çalınsa gücünüze gitmez mi? İlle mahkemelere dava mı açalım?
Utanın yaptığınız çok ayıptır. Sizi Yüceltmez. Aşağılatır. 
Keykubat

Turancılar Hırsızlar
Bu hiç olmazsa “alıntı” demiş;