"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

15 Ocak 2014 Çarşamba

TARIM TOPLUMUNDAN İMAM TOPLUMUNA

TARIM ÜLKESİNDEN İMAMLAR ÜLKESİNE DOĞRU


Ülkemize elektrik bile İstanbul hariç  cumhuriyet döneminde  büyük çabalarla getirilmiştir.
Oysa elektrik 19. yüzyılda Amerika ve Avrupa ülkeleri ve bunların öteki kıta sömürgelerinde tanınır olmuştu.

Cumhuriyet kurulduğunda "tarım ülkesi" ilan edilen ülkemiz ilk sanayi kuruluşlarına cumhuriyet döneminde kavuşmuş ve Atatürk'ün başlattığı "sanayileşme çabaları" sürdürülmüştür.

1960'lı yılların sonlarına doğru ilk okula başladığımda Menderes zamanında başlamış "sanayi toplumu özentisi" gereğince biz de köyden kasabaya göçenler kervanına katılmıştık.
ABD'nin Irak'ta kullandığı iddia edilen robot asker
 O zamanlar okulda Amerikan süt tozu, vita yağları ücretsiz olarak fakir çocuklara veriliyor, ücretsiz süt tozundan pişirilen sütler bizlere içiriliyordu. Tamamıyla "sanayi" ürünü olan bu her şeyi değiştirilmiş, tabiatı bozulmuş ürünler öğretmenlerimizce bizlere abartılarak anlatılır ve büyük devletler gibi olmak için derslerimize çalışmamız öğütlenirdi.

70'li, seksenli, yıllar da anarşi, terör, darbe, cunta olaylarını es geçersek "batılı sanayi toplumu olma"  özlemi içinde geçti.

Ancak seksenlerde Amerikancı cunta sinsice toplumu "sanayi toplumu olma hevesi" yerine, "ölüm sonrası ebedi yaşamı kazanma" derdine milleti düşürmeyi başardılar.


AKPKK ve içlerinde bulunan sinsi gerici dinci tarikat örgütlenmeleri iç ve dış desteklerle Kur'an ayetleri yani "Allah'ın doğrudan verdiği emirleri" okuyup öğrenme yerine doğruluğuna din ulemalarının bile ortak karar veremedikleri 2,5milyon hadis ezberleme manyaklığına Sabi,Süryani, Yahudi kara çarşaf-peçe; sarık cübbe giyerek, cumaları mahalli camilerin müştemilatlarından dönüştürülme sohbet odalarında "kitle hipnozlarına" katılmaya özendirildiler.

Cumhuriyetin ilanından bu güne geçen 90 yıl boyunca tarım toplumu olmaktan kurtulamadıoğımız gibi asla da sanayi ülkesi olamadık.

Emperyal devletler bu gün bu sıfatımıza da göz dikmişler ve her türlü tarım ürünü üretmemizi kendilerinden ithal etmemizi salık vermişlerdir.

Başımıza getirdikleri işbirlikçi siyasiler, askerler vesaireler yardımıyla da ülkemizde tarım faaliyetleri peyderpey azalmakta bu gün kurufasulya, patates gibi en bol üretilen ürünlerimiz en pahalı tarım ürünleri olmuşlardır.

Bırakalım sanayi toplumu olmayı, Adem babadan, atadan kalma "tarım toplumu" sıfatı da çok görülmüş o da "tarımın anavatanı" olan Anadolu'dan çıkısını sopasına geçirip, omuzuna asıp yola çıkarılmıştır.

Geçtiğimiz yılın ortalarında adı lazım olmayan işbirlikçi hükumetin Milli Eğitim bakanı "büyük devletler bizim mucit yetiştirmemizi, sanayi ürünü üretmemizi istemiyorlar. Bizden 'ara eleman' istiyorlar" açıklamasını resmen yapmıştır.

Cumhuriyet döneminde geçen doksan yıllık "sanayi toplumu olma hayalimiz" kökünden dinamitlendiği gibi tarım ülkesi sıfatımız da kaybedilmiştir.

Biz "ara eleman" ülksi olacağız. Emperyal güçlerin söforü, askeri, güvenlikçisi, bekçisi, uşağı, fahişesi, rüşvetçi ahlaksız memuru olacağız anlayacağınız.


Bide içi boşaltılmış haçlı ülkelerine teslimiyeti şart koşan "Ilımlı İslam" saçmalıklarıyla da herkes "Allah'ım bende olanı bulamayanlar da var, Verdiğin nimetlere şükürler olsun" diye çöpten topladığı yemek-ekmek artıklarına şükürler eden, tepkisiz, tasasız din manyağı toplum haline getirilecektir.

Çünkü AKP eğitimde köklü reformlar yaparak 11 yaşında evliliğe kapı açmış, ülkenin meşhur fen liselerini bile İmam Hatip Liselerine çevirmiştir.

Artık AKPKK koalisyonu ile çocuklarla evlenen sübyancı, kulampara, eşcinsel, lezbiyen, biseksüel sapkın ama "çöpten aldığı yiyeceğe şükür eden ve bunun hesabını devletinden sormayan köleler toplumu oluşturmanın temelleri yükseltilmiştir.

Sanayi Toplumu olmayı bırakın Tarım Toplumu sıfatımız bari sahip çıkınız. Yoksa herkesin hem imam hem cemaat olduğu din manyağı edilmiş, birbirini mezhep, tarikat farklılıkları yüzünden helak eden köle toplum olmaya başlamış haldeyiz.

Suriye sınırında devlet kuran El Kaide ve benzeri terör örgütleri devlet eliyle besleniyorsa yakında Suriye'den sıranın bize geçeceği hesaplarını sizlere hatırlatırım.
Spor Akademisinden İmam Hatip Lisesine dönüşen bina

Bu hatırlatmayı da makarna poşet seçmenleri olan %40'a özellikle yapıyorum.

Takdir okuyucunundur.

TC Alaeddin Yavuz