"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

16 Mayıs 2009 Cumartesi

AKP TÜRK ADI DAĞLARDAN SİLİNSİN

AKP’DEN;
TÜRK ADI DAĞLARDAN SİLİNSİN!!!

Son günlerde,dolu cüzdan bulmuş bimekan takımı gibi ağızları kulaklarına varırcasına sırıtarak “Kürt sorunu konusunda olumlu gelişmeler oluyor” veya,”Ermeni sorununda olumlu gelişmeler oluyor”,”Adına ne derseniz deyin ama çözülmesi gereken bir Kürt sorunu vardır” diyerek halkın ağzına bal çalıyor görüntüsünde olan devletin başındaki muhteremlerin sözleri içlerindeki olayın tarafı olanların beyanları ile yavaş yavaş açılmaya başlanıldı.
İşte bunlardan birisinin sözlerini okuyun bakalım ne diyeceksiniz?

“”AKP Diyarbakır Milletvekili İhsan Arslan, tartışılan “Kürt açılımı” konusunda, “Çözme sürecine girdik. Doğrusu artık hiç kimsenin, ülkenin bu sorun nedeniyle bedel ödemesine tahammülü yok. Dolayısıyla denenmemiş her çareye başvurulacak. Bu gelinen süreçte kurumlarımız önce mutabakata bir şekilde varmışlardır ve yeni tedbirler üzerinde çalışmaktadırlar. Bu mutabakat nedir, şimdiye kadar denenmemiş şeyler denenecek” dedi.
Başbakan’a yakın isimlerden İhsan Arslan, önerilerini de şöyle sıraladı:
- DağlardakiNe Mutlu Türküm Diyene” yazısının sosyal tedbir çerçevesinde silinmesi gerekir. Bunlar daha önce başçavuşun talimatıyla yazılmış yazılardır. Bugün de başçavuşun talimatıyla silinir.
- Köylere Kürtçe isim verilmesi konusu yasal düzenlemeyi gerektirmeksizin yine ildeki amirin talimatıyla çözülür, uygulanır. Özel televizyonlarda Kürtçe yayın serbest bırakılabilir.
- Abdullah Öcalan’ın yanına hükümlü gönderilmesi de planlandı zaten. Orası bir tip haline dönüştürülüyor, orada birden fazla mahkûm söz konusu olacak.

- Talebimiz koruculuk sisteminin ıslah edilmesi. Bir kısmının silahsızlandırılması, bir kısmının emekli edilmesi, bir kısmının başka kurumlarda istihdamı anlamına gelebilir.""

İsmet Paşa'nın teslimiyeti ile başlayan ülkemizin imha projeleri,iç-dış destekli asala ardından iç-dış destekli, Ermenistan gizli ordusu işbirlikli Apo örgütü ile buraya kadar geldi.

AKP'nin " Kürt Çözümü" de böylece ucunu göstermeye başladı.

Eeee ne bekliyordunuz ki?

Daha önce yazdığım “Cumhuriyet Entrikalari_” ve "Cumhuriyete Bitlis Darbesi” başlıklı yazılarımdaki ülkemizin,bölünmesi,halkının dininin değiştirilmesi,devletin satılması projelerinin son aşamasında olduğumuz güneş gibi ortadadır.

Şimdi birileri devleti "devir-teslime" başlamıştır.Bizler de halen,ordu var,hükümet var diyen bir milletiz.Bunlar gerçekten var mı?

Varsa neredeler?

Bu gelişmelere nasıl müsaade ediliyor?

Atatürk devletin o hali ile mücadele ederken ömrünü tüketti,şimdiki şatafat düşkünü idareciler,askerler neredeler?

Yoksa asıl satıcılar onlar mı?

Dağlardan taşlardan Türk adı silinsin denilmiş.


Kürtlerin “kardeşlik” duyguları ne kadar güçlü değil mi?


Ne kadar adil bir çözüm üretmişler. :))


Ne çözüm ama!

Değil mi?

Ne demokrasi ama değil mi?

Yuh olsun bu devleti satan ve onlara oylarıyla destek olan şerefsizlere.

Namı Kemal fıkrasına geldik sonunda ;

"Böyle mabada böyle alet az bile"

Keykubat

Haberin linki http://www.aygazete.com/?53038

Konu ile ilgili yazılarımdan;
http://keykubat.blogcu.com/cumhuriyet-entrikalari_42984191.html

http://adilyargic.blogspot.com/2009/03/cumhuriyetin-emperyalizme-teslimi.html