"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

13 Kasım 2015 Cuma

PEYGAMBERİN UYLUK KEMİĞİNİN ZEYD'İN UYLUK KEMİĞİ ÜSTÜNDE NE İŞİ VAR?

Pek çok hadis yazarının kitabında geçen aşağıdaki örnek yıllardır insanlara "hadis'in fiziki ağırlığını kanıtlamak için" verilir durur. Oysa kimse düşünmez ki "Uyluk kemiği” insanın neresidir.
Neden uyluk kemiği öne çıkartılır?

Peygamber Pinokyo muydu ki ,eve girince kemiklerini onun bunun üstüne atsın?
Yıllardır bu hadisle dalga geçmeyi dine saygımdan erteledim ama bir haftadır internette baktım ki her gün yayılıyor.

Şimdi okuyunuz bakalım cehaletten üreme hadisler, ona dayalı cinsel sapıklığı peygambere yamayan bu hadisin yeni bir bakış açısıyla yorumlanması size ne düşündürecek?
Ya da hadis denildiği gibi “sarih/geçerli” ise, bu durumda peygamberin vahyi eş cinsel ilişki halinde aldığını da kabul etmiş olacaksınız.

Şimdi Buhari hadisini okuyalım;” Zeyd b. Sabit de şöyle demiştir:

"Allah Teâlâ Hz. Peygamber'e vahiy indirdiği zaman, uyluğu benim uyluğumun üstünde idi. Uyluğu o kadar ağırlaştı ki, o an baldırımın kırılacağından endişe ettim"

Uyluk kemiği, bizim “baldır “ dediğimiz, diz kapağından kalçaya kadar olan bacağımızın üst kısmıdır.


Peygamber, eve gidince, oyuncak bebekler gibi bacaklarını kollarını çıkartıp oraya buraya mı atıyordu da uyluk kemiği, “azad kabul etmez erkek kölesi Zeyd’in uyluk kemiği üstüne” gelmişti.


Peygamberin böyle bir huyu veya yeteneği olmadığına göre, peygamberin uyluk kemiğinin Zeyd’in uyluk kemiği üstüne gelmesi, resmen Peygamberin Zeyd’in kucağına oturduğu” anlamına gelir.


Vahiy getiren melek Cebrail olduğuna göre, vahiy geldiğinde peygamber vahyin ağırlığından mı yoksa Cebrail’İn de olaya katılıp peygamberin kucağına oturmasıyla mı ağırlaştığını takdirlerinize bırakıyorum."Bu halde de vahiy gelir mi canım?"
Demeyiniz, geliyor işte. :)
İşte “sevgili peygamberimizin bir yüzü. Daha önce de Hz. Ayşe’den nakledilen bir hadisi de IŞİD Gerçek İslam’ı mı Uyguluyor(Tıkla)” başlıklı çalışmamda, Zeyd’in peygamberin yatak odasına teklifsiz girdiğini ve peygamberin kalkarak onu öptüğünü anlatan olayı vermiştim.


İşte, gördüğünüz gibi, dinler cinsel bozuklukların temelidir. Onları yıpratmak için küfre gerek yoktur. Kendileri kendilerine yetiyor.


Siz, siz olun, uyluk kemiğinize sahip çıkın, onun bunun uyluk kemiği üstüne gidip kalmasınlar sonra adınız kötüye çıkar maazallah...Alaeddin Yavuz/

Alaeddin Yavuz wordpress

keykubat

/adilyargic

/ adilyargicc


Hadis'in anlatıldığı İslami sitelerden birii herhangi birisinde de bulabilirsiniz. Buhari hadislerinde de vardır bu olay;http://www.kuranvehadis.com/node/3435