"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

6 Temmuz 2017 Perşembe

KUTSAL İTTİFAKIN ÇOCUKLARI DEVLETİ YIKIYOR...

KUTSAL İTTİFAKIN ÇOCUKLARI DEVLETİ YIKIYOR...

(KUTSAL İTTİFAK=M.S. 800-1815 yılları arasında Prusya/Almanya ile Vatikan Katolik Kilisesinin ortak idaresinde dünyayı fetheden Hristiyan koalisyonunun adıdır. Kutsal Roma Cermen İmparatorluğu olarak bilinir)
BİR ENDİŞEM DE BOŞ ÇIKSAYA!!!

Daha dün, Adalet yürüyüşü hakkındaki önceden ifade ettiğim yazılarımı özeti olan "Adalet Yürüyüşü Akp'ye Hizmet Eder" yazıma gelen tepkilere üzülürken akşam haberlerde bir konu cuk diye tespitimi haklı çıkardı.

1815 Viyana Konferansında İngiltere'nin kendini Dünya Hakimi ilan etmesiyle son bulan, 1680'de Polonya, Litvanya seferlerini engellemek için Hemşin Ermeni İsyanını başlatan, 800 yıl boyunca Nasturi, Süryani, Yezidi , Dürzi İSYANLARINI destekleyerek İslam devletlerini yıkan Kutsal Roma Cermen imparatorluğunun taç giydiren egemeni Prusya/Almanya'dan bir sözde sol milletvekili, Edirne Ceza ve Tutuk Evinde kalan Selahattin Demirtaş'ı Vaclav Havel İnsan Hakları Ödülüne aday göstermiş. (05-7-2017 Tüm haber kanalları)

Böylece, çocuğu gibi büyüttüğü bölücü örgütü Uluslararası siyasi arenada "adaletsizliğe karşı savaşan özgürlük savaşçısı" ilan ederek taçlandırmıştır.

1984'den beri Pkk'ya siyasi, mali, nazari eğitim, SİLAH, mühimmat veren, 1990' larda, roket ve mayınlara dayanıklı tek araç olan " BTR panzerlerini terörle mücadelede kullanamazsınız" diye dünyayı ayağa kaldıran, PKK teröristlerinin arananlarını pasaport vize vererek ülkesine kaçıran, Claudia Ruth'lara adliye, TBMM kapılarını tekmeleyen, 16 Nisan referandumu öncesi Tayyip Erdoğan ile kayıkçı kavgası yapan, bu anlaşılınca da mahcubiyetten ipleri biraz daha geren sadık dostumuz(!) Almanya yapacağını gene yaptı.

Aslında, AKP hükumeti TBMM içi ve dışı muhalefet PKK ile aynıdır. Bunu halkımız görmemekte inat ettiğinden, bu ödül talebi ile YchpkkGülen koalisyonuna dönüşen Adalet yürüyüşü Özerk Kürdistan talebiyle sonuçlanabilme olasılığına dönüşmüştür.

Bölücü Kürtçülüğün de Deniz Feneri derneği, Kombassan örgütlenmeleri ile AKP gericiliğinin de Almanya'dan geldiğini göz ardı etmemeliyiz. Almanya'nın hala R. T. Erdoğan'ın Deniz Feneri Derneğinin paralarını yaşadığı şekilde Türkiye'ye getirdiği için açılmış Deniz Feneri davası Almanya tarafından, R. T. E'nin mevcut devlet adamlığı sıfatı ve gizli pazarlıkları sonucu beklemeye alınmıştır. Günü geldiğinde kullanılmak üzere bekletilmektedir. AKPKK Almanya'nındır.

15 yıllık hükümetininin 11 yılını F. Gülen/PKK koalisyonu ile geçiren, şimdinin vatansever, 1300 yıllık İslam ve Türk düşmanlığının temsilcisi AKP de böylece "Dünyaya meydan Okuyan Hükumet" olma şansını kazanmış oldu.
Devletin yönetim kadrosundaki TBMM içi dışı iktidar ve muhalefetin Almancı bağlarına bakalım;

R.T.Erdoğan, Kombassan, Kanal7, Deniz Feneri davalarında Almanya'da halen sanık;

Devlet Bahçeli'nin Almanya'da bir sauna'da eşcinsel ilişki kaseti ve bunun R.T.E'de olduğu iddiaları.

Doğu Perinçek, 1961-1967 yılları arası Almanya'da CIA-BND istihbarat örgütlerince yetiştirilip Amerikan Solculuğu olan Mao'culuğu ülkeye getirip Türk Sol'u TİP'i bölen kişi olması.

HDPKK Almanya'da örgütlenip, oradan hala aldığı desteklerle Kutsal İttifak ülkelerine hizmet eden Yezidi Şatanist yapılanma.

Kemal Kılıçdaroğlu, 1921-1936-1937 Koçgiri, Dersim isyanlarında Seyit Rıza'lar, Ali Şir'ler ile isyan eden aileye mensup, Tunceli'de her ailede en az bir Almancı vardır. Aslında oldukça beyefendi kişiliği olan ve çok yönünü beğendiğim halde ABD mason sermayesinin sivil toplum örgütleri olan TESEV/SOROS bağlarıyla CHP'nin başına gelmesi, gerçek Atatürkçü ve solcuları partiden temizlemesi, HDP ve Fetö örgütü ile bağlarını geliştirmesi, Atatürk'e "KEFERE" diyen Mehmet Bekaroğlu, Ermeni Bagratuni'si olduğu soy adından belli 705 kodlu CİA ajanı Sezgin Tanrıkulu, Binnaz Toprak gibi PKK'ya şirin bakan tipleri partiye doldurması ile CHP' tanımını değiştirmesi asla onaylamadığım işleridir.

Sonuç olarak TBMM içi ve dışı devlet idaresinde Alman ekmeği yemeyen yoktur.

On beş yıldır başlattığım "Hangi dini etnik gruptan olursan ol, bastığın toprağa, özgürlüğüne, kazanılmış haklarına sahip, emperyalizme ve işbirlikçilerine karşı çık" kampanyam başından beri destek gördü. Herkes kendisine uygun gördüğü, Chp, Mhp, İ.P/Vatan Partisinde birleştiler.
Sonuç, CHP, bütün ulusalcı, vatansever solcu, Atatürkçüleri kovarak değişti YCHP oldu, içinden Anadolu Partisi çıktı, MHP içinde tüm gerçek vatansever Ülkücüleri tasfiye etti, partiden atmadığı kimse kalmadı, şimdi yeni parti heyecanı var, İP/Vatan partisi olmayacağı yaptı, hükumete el koyduk dedi, her gün şeriat yasaları çıkartılıyor ortada çıt yok. Nasıl el koymaksa bu anlayamadım gitti.
Her etnik ve dini azınlık gruptan vatanseverler de ortada kaldı. Almancı yapılanma devleti tümüyle işgal etti. Çık işin içinden çıkabilirsen

Lanet olsun.
İyi bir şey olmayacak mı bu ülkede yav.
Ümit edip neye sarılsak kıyamet yılanı Ur'a dönüşüyor.
Takdir sizindir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.