"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

9 Kasım 2016 Çarşamba

AMERİKAN SEÇİMLERİNİN BİZE YARARI YOKTUR.

AMERİKAN SEÇİMLERİNİN BİZE YARARI YOKTUR.

Bazı arkadaşlar ve bazı basın mensupları kapışıyorlar. 
Donald Trump mı Hillary Clinton mu iyiydi.
Yok Hillary dünya savaşı çıkaracaktı da direten dönüldü, v.s.v.s.
Bence hepsi boş ver gereksiz bunların.

Seçim öncesi üç tv kapışmalarını canlı izledim son Pensilvanya ydı galiba onu da izledim. Sıklıkla orduyu güçlendireceğim, Amerikan şirketlerinin önünü açacağım, Müslüman göçmenleri, Meksika sınırını engelleyeceğim diyen bu gün de ordudaki Albayların desteğine teşekkür eden Donald Trump dünya barışını kurtaracak fikri bana çok tuhaf geliyor. 

ABD de örgütlenmiş küresel sermaye iki dünya savaşı çıkartmış, on milyonlarca insanın ölümüne imza atmış, bu yüzyıl içinde BOP başlangıcında dört milyar insanın öldürülmesi gerektiğini bizim AKP li yandaşlara bile kabul ettirenler nasıl dünya savaşının önleyicileri olabilir. Donald Trump
m,veya Hillary fahişesi veya bir başkası, Amerikan siyasetlerinin uygulayıcılarıdırlar, 

Sadece yöntem değiştirirler ama hedeflerinden vazgeçmezler. 
ABD dünya barışının en büyük tehdididir. 
Baba Bush kötü oldu Clinton şirin yaptı, yavru Bush kabus yaşattı Obama şirin geldi. Şimdi gene cumhuriyetçi ve askeri çözüme düşkün görünen biri geldi. 
Bir sağ bir sol vuran ABD nin başkanlarının hepsi aynıdır, biri sert biri yumuşak oynuyor. 

Büyük umutlarla gelen Obama seçildiğinde şöyle bir açıklama yapmıştı. 
"Ben demokratım, insanlık için iyi şeyler isterim ama devletimin de siyasetlerine bağlı kalırım."
 Olay budur. Gelen köktendinci Cumnhuriyetçi veya Demokrat hepsi devlet siyasetlerine bağlıdır.

Eğer, Byn Clinton, kocasından sonra kendisini başkan yapma ısrarına kendini kaptırmasaydı gene Demokrat eşekler seçimi alabilirlerdi. 
D.Trump ABD seçmeninin tam güvenini kazanmış birisi değildir. 

Bunun da kokusu çıkar yakında.
Dünya savaşı çıkacağını sanmıyorum biraz itişirler, beş büyük gene anlaşır gerisi gene aynı muameleye maruz kalır. 
Trump veya H.Clinton tartışmasının bize bir yararı yoktur. Bizim üstümüzde nasıl siyaset güdecekleri ve bize etkileri önemlidir ve devlet varsa bunların tedbirini almalıdır.

Biz bu resimdeki halimizden kurtulabiliyor muyuz, bunları çözebiliyor muyuz ya da nasıl kurtulabilir, nasıl çözebiliriz? 
Bu sorunlar çözülmeli mi yoksa böyle mi kalmalı? 
Derdimiz bunlar olmalıdır.

Alaeddin Yavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic
/ adilyargicc