"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

6 Ocak 2013 Pazar

MYANMAR DA NELER OLUYOR


MYANMAR/BURMA’DA NELER OLUYOR?

Amerika Birleşik Devletlerinin idaresini elinde bulunduran küresel Mason sermayenin dininin temeli Sabilik, ondan doğan Yahudilik ve Yahudilikten doğan Hıristiyanlık ile günümüzdeki Hıristiyanlaşmış adıyla Süryaniliktir.

Bu din esasına uygun olarak 18’nci yüzyıldan 20’nci yüzyıla kadar Arap yarımadasında Vehhabilik, Hindistan’da Kadıyanilik, İran’da Bahailik, Türkiye’de Nurculuk- Fethullahçılık dinlerini piyasaya sürdü.
Siyasi ve batılı ülkelerin kiliselerinden toplanan bağışlarla kurdukları şirketleri devrederek ve ardından siyasi destekler vererek bu sapık tarikatları sömürgeleştirdikleri ülkelerde iktidara ve ekonominin en başına taşıdılar.
Bu kukla dindarlar, bulundukları ülkelerde Hıristiyanlık varsa “koyu Hıristiyan”, Müslümanlık varsa “Koyu Müslümanlar” olarak medya tarafından tanıtıldılar, çeşitli mağduriyet senaryoları ve basın desteğiyle kitlelere sevdirildiler. Dinlerin gerçeğini bilenleri ise muhtelif şekillerle tasfiye ettiler.

20’nci yüzyıl Mason dincilerinin halklara kabul ettirilmeleriyle geçti. Bunda da başarılı oldular.
21 yüzyılda da bu yeni Masonluk dinini bütün dünyaya yayarak Ortadoğu, Afrika’yı ve Asya’nın güneyini kana bulayan Yeni Dünya Düzeni siyaseti gereğince, Masonların kan düşkünü şeytan tanrıları Bafomet’i besleme, kendilerine dünyanın idaresini teslim ettiği için şükretme zamanı geldi.

Kurban eti ve kanı seven Bafomet’e Masonlar ilk iki teşekkürlerini I. Dünya ve II. Dünya savaşlarında kanında girdikleri 60 milyon kadar insanın kanıyla teşekkür etmişlerdi.
Myanmar eski adıyla Burma Bangladeş’e komşu bir devlettir ve halkı Çinli-Hindu karışımı olup yaygın din Budizm, Hıristiyanlık ve Müslümanlıktır.

Çin’de Uygur Türklerini Çin’e karşı kışkırtıp kanlarına girmeye başladığı dönemde Burma’da da bu Müslümanları benzer şekilde devlete ve öteki dinlerden olan halka karşı kışkırttılar.
Tapınak Fahişeliğini gerekçe göstererek Budist/Cinci (Jainist) tapınakları ateşe verdiler, “İslâm Yeryüzüne Hâkim olacak, bütün dinleri yönetecek!” diye sloganlar atarken keyifleri yerindeydi.
Çin ve Hindistan’ın ABD-AB karşıtı siyaset izleyerek Avrasya Blogunda yer alması yüzünden Çin ile çok yakın akrabalığı olan Myanmar, Tayland, Vietnam gibi ülkeler bu gelişmeleri izlediler.

Masonlaştırılmış Müslümanlar olan Myanmarlılar nasıl Cinci, Budacıları tapınaklarıyla, evleriyle yaktılarsa bu gün olaya el koyan Myanmar devleti de onların “Budistlerin ellerinden kurtarabildiklerini” kayıklara bindirip Hint okyanusuna salıyor ve Bangladeş’e ulaşabilenler yardım görebilirlerse kurtuluyorlar, başaramayanlar ise denizde ölüyorlar.

Bu insanlık dışı düşmanlıkları yaratan küresel Mason Sermaye de muhtemelen bölgedeki Müslüman Pakistan- Bangladeş gibi ülkeleri Hindistan, Myanmar, Çin gibi ülkelerle savaşa teşvik ediyorlar.
New English Review adlı haber sitesinde 10 Temmuz 2012 tarihli  yazıda Myanmar’da Müslümanların Hindu ve Budistleri soykırıma uğrattığı, New York Times’tan alınan bir haberde güvenlik güçlerinin isyancıları (Müslümanları) üzerlerine ateş açarak durdurabildikleri ve bu isyancıların “ayrı Müslüman devlet kurmak istedikleri” de işlenmek istendiğinden “Sectarian violance” (Ayrılıkçı Şiddet) ifadesi de kullanılmış.

Resmin linki
Sayfanın başında Richard Dawkins imzalı, çatılmış kılıçların ortasında yer alan bir Kuran resmi, kılıçların kabzaları altında bir Arapça kelimenin yer aldığı bir resim konulmuş, resmin altına “Bu günün dünyasında insan yapısı (Muhammet yapımı din demek istemiş) en büyük kötülük” yazmış ve de ayrılıkçı Müslümanların Cihat ilan ettiklerini, Budistlerin evlerini, hastanelerini yaktıklarını, kadınlarına vahşice tecavüz ettiklerini de yazmış.

Sayfanın altına konulan bir diğer resimde de bir bildiri başlığının resmi konulmuş. Bildiride, büyük harflerle İngilizce  “İslâm yeryüzünde dünyayı yönetecek!” altında da küçük harflerle bu sözü doğrulayan Kur’an Fetih Suresi (48:28.) Ayeti İngilizce olarak yazılmış.

Bu resimler Myanmar'lıları ABD yanlısı göstermektedir.


Bu şekliyle bu sayfa Müslümanları olduğu gibi hedef tahtasına oturtmuş durumdadır. Haber uydurmadır, değildir bilmiyorum ama bu habere ben bu yaz tekrar baktığımı hatırlıyorum. Aynı sayfaya yorum yapan bir Müslüman’ın verdiği linkte de yanmış insan vücutlarının, toplu olarak öldürülmüş, çırılçıplak odunların üzerine dizilmiş Müslüman oldukları ve Myanmar güvenlik güçlerince katledildikleri haberlerinin işlendiği linkler var.
Ben her iki haberin de doğruluk taşıdığı inancındayım. Bölgede Budist- Müslüman çatışması bin yıldır var ve devam eden de bir düşmanlığın olduğu da gerçektir.
Resmin gerçek durumıu belirsizdir. Müslüman cenazesine Budist rahip niye gelsin?

Yaşadıkları ülkelerde azınlıkların, büyük devletlerin vaatlerine kanarak başlarına alabilecekleri en büyük bela işte böyle belalardır.
Azınlıkların amacı silah satmak veya bölgeye hâkim olmak isteyen küresel güçlerin ağızlarına bakarak böyle maceralara girişmelerine sadece bir söz denir. O da salaklıktır.
Amerikan vaatleriyle ortalığı karıştırırken yiğit olacaksın, adamlar gırtlağına bastığında mazlum olacaksın yok öyle yağma!

Ben, bu ve benzeri olaylarda Müslümanların cahilliklerinin ve geçmişte kökleri olan kinlerinin kurbanları olduğu inancındayım.
Türk halk deyişleri ne güzel der “Bir laf etmeden önce on kere yutkun da öyle söyle!”
Gaza gelen faturasını öder.
Devletimizi yöneten ve küresel Mason sermayenin tayin ettiği, topu azınlıklardan oluşan siyasi, askeri, ekonomi çetelerin yaptıkları da aynı hatadır.

Suriye ve İran siyasetleri konusunda bu azınlık iktidarı Türk ve Müslüman dünyasının başını çok ağrıtacağı gibi, sorumsuzluğu, hainliği yüzünden çok sayıda masum insanın kanlarının akmasına neden olacaklardır.
İşin kötüsü III. Dünya savaşını her an körüklemektedirler.

Herkes aklını başına alsın. Myanmar ve Uygur Müslümanlarının başlarına gelen bizim de başımıza her an gelebilir.
Biz, ülkemizi saygın kılacak onurlu siyasetleri izlemeliyiz ki, yenilsek de saygınlığımızı dost-düşman takdir etsin!

Bu da Müslümanların sürülmelerini ve ifadelerini içeren bir video İngilizcedir.