"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

6 Temmuz 2017 Perşembe

ADALET YÜRÜYÜŞÜ HAKKINDA ÜMİTLER VE ENDİŞELER

AYRAN GÖNÜLLÜYÜZ VESSELAM.
15 yıldır yazıyorum;
"İktidarı tayin eden güçler, muhalefeti de, Tbmm dışı muhalefeti de eğitim, sermaye, bürokrasiyi de tayin ederler" diye.
Herkes hemfikir oluyor.
Sonra, taklit bir Tuz yürüyüşü başlıyor, bir iki gürültü herkes peşinde.
"Yav katılın mümkünse başkalarını da bu yürüyüşe dahil edin ama uyanık olun, bunların patronları aynıdır" desem de kripto AKP'li muamelesi görmekten kurtulamıyoruz.
2008'de de Ergenekon başladığında yazmıştım.
"Yapılan tutuklamalar haksızdır, delil uydurma sitemi bile ABD taktiği, Türk yargısı böyle delil uydurma sistemi yaşamadı.
Ama, bunlar yakın zamanda serbest kaldıklarında AKP ile veya AKP'siz emperyalizmin projelerini bize 'vatan kurtaran aslan' sıfatıyla dayatacaklardır" Diye yazdığımda bilgisayarım virüslerle ilaçlanmıştı ve çok uğraşmam gerekmişti.
Kahin değildim, nasıl bildim?
Patronlarını tanıyorum.
Şimdi de bu sonunda halka değil K.Klılıçdaryan'a yarayacak. Ama en azından adalet için desteklenmeliyse de sonunda AKP'ye hizmet edecektir" diyorum.
Şimdi "tuuu kaka" edildik bazı arkadaşlarca.
Ergenekoncular kadar beklemeden sonuçları göreceğiz yakında daha kısa zamanda.
Ben yanılırsam mutlu olacağım, sevinçten harmandalı,zeybek oynayacağım.
Ya siz ne diyeceksiniz?
Ayran gönüllü dostlarım.
Alaeddin Yavuz
Facebook’da yazdıklarım da bunlardır;


ASLINDA YCHP BAKIMINDAN RTE HAKLIDIR, AMA BU EN ÇOK RTE'YE HİZMET EDECEK BİR PROJEDİR. BİRAZ DAHA TEHDİT, ŞİDDET ARTTIRILARAK AKP'NİN SADIK MUHALEFET MÜDÜRÜ GANDHİ YAPILIR. ÜMİT KOCASAKAL VEYA BAŞKA MUHALİF CHP'NİN BAŞINA BU SAYEDE GELEMEYECEK, K. KILIÇDARYAN II. BOHÇALIYAN OLACAK VE İKİ Partili KUKLA YENİ DÜZENİN EBEDİ MUHALİF ORTAĞI KALACAK.

ADALET (!) YÜRÜYÜŞÜ AKP'YE HİZMET EDER. 

BU yüzden yürüyüşe müdahale olmaz. 
Neden mi? 
Yürüyüşe KATILMAYAN Metin Feyzioğlu ve Ümit KOCASAKAL muhalif grubu bu yürüyüşle bitmiştir. TESEV memuru Dersim GANDHİ si bu yürüyüşle iç ve dış dünyanın sempatisini çekmiş, kendini demokrasi aşığı olarak kabul ettirmiştir. 
Dış dünya artık onu kaale alacaktır. Bu yürüyüş, KILIÇDAROĞLU'nu rakipsiz yapacak, iç muhalefet bitecek, o da AKP ile bildiğimiz gibi olacak. CHP iç muhalefeti bu yürüyüşle bitmiştir. CHP, Akp'ye teker olma görevini rahatça sürdürecektir. 
Adalet Yürüyüşü, Adalet ve Kalkınma Partisini yaşatma yürüyüşüne dönüşmüştür. 
AKP sıkıştıkça eylem yapıp AKP'Yİ kurtaran PKK ve siyasi kanadı yürüyüşe katılarak, doğuda iki AKP il başkanını öldürerek AKP'Yİ vatan kurtaran aslan yapmıştır. Tiyatro yıllardır aynı oyunu farklı sahneleyerek sürmekte, halk uyutulmaktadır. Bir düşünün, 35 yıldır tüm 1 Mayıs bayramları PKK gerekçesiyle yasaklanmıştır. 
Polisliğimden bilirim her 1 Mayıs 'a bir ay kala emniyet birimlerine, işçi bayramını Pkk' nin sabote edeceği, bombalama yapacağına dair istihbarat YAZILARI gelir, polisler bir ay önceden sokaklara dizilir, bayram yasaklanır, işçiler tartaklanır,tutuklanır,içeri atılırdı. 
Bu halk bunu hiç uyanmadı. İşçileri terörist gördü hep hala öyle. İşçiler de devrimci diye Pkklıları aralarına almakta tereddüt etmediler ve haklarını alamadılar. Kazanılmış haklarını da bu yüzden hep kaybettiler. Şimdi de Hafta Tatili kaldırıldı çıt yok. Sebebi hak arayanlar Pkklılar, tek yol İslamcı şaşkınlar. Halk, PKK korkusu artı DİN narkozuyla uyutuluyor, kazanılmış hakları elinden alınıyor ama halk uyuyor. 
BU halk da uyumaya bayılıyor kardeşim. Uyandıklarında, kellelerini düşerken gördüklerinde geç olacaktır. Adalet yürüyüşü Akp'ye ve tekeri YCHP 'ye yarayacaktır. BUNU önlemenin tek yolu vatanseversin diyen herkesin katılıp PKK ve YCHP ye meydanı bırakmamasıydı, bu da yapılmadı. O halde herkes kaderine razı, gidişattan memnun demektir. Kanaatim budur. 
Alaeddin Yavuz

15 TEMMUZ KUTLAMALARINDA AKP GERİCİ DARBE İLAN EDER, MUHALİF KATLİAMI BAŞLATIRSA TEDBİRİ OLAN KURUM YOKTUR. BU YÜZDEN ADALET YÜRÜYÜŞÇÜLERİ EYLEMİ UZATMALIDIR DA AHMET TÜRK LE POZ VEREN K. K. BU İŞİN ADAMI OLMADIĞINI GÖSTERMİŞTİR.
ADALETİN SİYASALLAŞMASI İĞRENÇTİR. MESLEĞİN GEREĞİ GİZLE BARİ YOKSA MİLLET O BİNAYA GİTMEZ, KENDİ İŞİNİ KENDİ GÖRÜR OLURSA SİZE DE UCU KÖTÜ DOKUNUR. HALK DİRENİŞLERİNİN SONUÇLARI KESTİRİLEMEYEBİLİR.

ADALET YÜRÜYÜŞÜ ŞÖYLE SONUÇLANSA: 

Hazır Hdp de ADALET deyip katılmışken, hükumette de adı "ADALET" olan bir parti varken, teröristler teslim olsa, askeri operasyonlar dursa, göz yaşları dinse, Pontus, Kürt, Süryani, Ermeni özerklik federasyon istekleri bitse, herkes mevcut ayağını bastığı vatan toprağına, devlete, özgürlüklerine, kazanılmış sosyal haklarına sahip, emperyalizme karşı çıksa, zaten birlikte huzur içinde yaşıyoruz, herkes Türkler de devlette görev alabilse, geçmişin günahları, acıları geçmişe terk edilse, toprak milliyetçiliği dediğim bu ilkede birleşse, eğitim, sağlık ücretsiz olsa, sokaklarda açlar evsizler olmasa, herkese aklı, yeteneği ölçüsünde alın teriyle yaşamını kazanacağı işler verilse, emeklilik, 45-55 yaş aralığına çekilse, akan kanlar dinse, dinler vicdanlara terk edilip çağdaş hukuk devleti kursak, herkes geleceğe umutla bakabilir kötü mü olur? 
Kıyamet mi kopar? 
Bence ADALET budur. Haksız mıyım yani, kötü bir şey mi istiyorum? 
Haydi, herkes ADALET demişken yapıversek şimdi şunları ne olur yani? 
Kıyamet mi kopar? 
Koparsa kopsun ama tarihinde şu millet bir kere adaleti tecrübe ETMİŞ olur. İnsanlığa da örnek olmuş oluruz. 
Belki 5000'den fazla dil konuşan 196 devletin haklarıyla da kardeşçe yaşanılabikecek bir dünya kurulmasını da başlatmış oluruz. Fena mı olur? 
Haydi, geçmişi geçmişe gömelim, adaletli bir ülke kuralım hadi hemen başlayalım. Böyle ADALET 'in hayali bile güzel be. 
Takdir sizindir. 
Alaeddin Yavuz
Facebook yazılarımdan notlardı bunlar.

Alaeddin Yavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.