"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

2 Aralık 2012 Pazar

ULUSAL KANAL VE TGB YE SALDIRILAR


ULUSAL KANAL VE TGB YE SALDIRILAR

Ulusal Kanal ve onun siyasi uzantısı olan İşçi Partisi ile, yazı yazmaya başladığım zamanlarda ben de ters düştüm. Doğu Perinçek’in 1961 darbesi sonrası Almanya’ya gittiğini, ABD ajanları tarafından eğitildiğini, 1968’lerde getirilerek “Sol’u Bölme” eylemlerinde görev aldığını, Erzincan Eğinli bir Ermeniliğini, Adalet Partisi milletvekili olan toprak ağası Sadık Perinçek’in oğlu olduğunu,  işbirlikçi olduğu için İbrahim Kaypakkaya tarafından Bursa’da bacağından vurulduğunu ve bu yüzden sakat kaldığını, PKK ve örgütün çakma önderi Abdullah Öcalan Süryani Ermeni’si ile fotoğraflarını hep eleştirdim.

Ama şunu unutmayalım ki, çok sayıda Osmanlı padişahlarının analarının, çok sevdiğimiz hayranı olduğumuz Gazi Osman Paşa gibi Tokat Ermenilerinden kurtuluş savaşımızda da çok önemli görevler almış ve devleti “53” yıl yönetmiş İsmet İnönü gibi Bitlis Ermenileri de hala çok makbuldür. Osmanlı’ya zafer kazandıran büyük paşaların neredeyse hepsi Sırp, Rum, Ermeni, Ulah, Arnavut ve diğer milletlerden yetiştirilmiş devşirmelerdir.

Çok övündüğümüz Sokollu Mehmet paşa Sırp, Kara Murat Arnavut’tur. 

Bu topraklar bizler kadar Ermenilerin ve öteki azınlıkların da vatanıdır. Bir insan kendisini devletin ve milletin iyiliği için hayırlı bir davaya adamışsa ırkından da hainler çıkmışsa bunların topunu dışlamak sadece düşman sayısını arttırmaya yarar!

Salaklığın lüzumu yoktur!

Hatta 1961 askeri darbesinin ABD tarafından, ABD’nin nakit kredi yerine askeri malzeme şeklinde ayni kredi ödemeye geçmesiyle projeleri yarım kalmış Adnan Menderes’in SSCB ile yakınlaşma siyasetini baltalamak için Amerikan askeri akademilerinde yetiştirilmiş, Kayseri Aziziye/Pınarbaşı sürgünü Ermenilerin soyu, harp akademisine torpille alınmış olan Alpaslan Türkeş gibi “Derin Nato” militanlarınca gerçekleştirildiğini, darbenin sonunda sadece Menderes ve ekibi değil, antiemperyalist subayların da idamı ile sonuçlandığını ilk ben yazdım.  

Bu yazılarım Ulusal Kanal’dan tutun diğer yandaş medya tarafından da diğer birçok yazım gibi konu edildi. Bana “böyle yazma zamanı değil” diye çağrılar yapıldı. Ben gerçeklerin bilinmesinden ve uyanacağına ihtimal vermediğim halkın kazara uyanırsa, içine gireceği devrimci mücadelesinin sonunda gene bir komploya kurban gitmesinden duyduğum endişelerden dolayı bunları yazmıştım.

Öte yandan, CHP ve sol hareketin geçmişte kendilerinin dinsiz algılanmalarına izin vermekle ve Sünnilik karşıtı siyaset izlemekle hata ettiklerini, dini, Sünniliği doğru işleselerdi işbirlikçi Deliüzzaman’ın Nurcularının iktidar koltuğunu bu kadar kolay 70 yıl boyunca işgal edememiş olacaklarını delilleriyle yazmamdan sonra tespitlerimi tartıştılar, Ulusal kanal ve öteki sol muhalif kanallar hoca aramaya başladılar ve bu gün iyi bir çizgi yakaladılar.

 Ulusal kanal yaptığı dini tartışma programlarıyla gerçekten antiemperyalist Müslümanları, Ülkücüleri hareketin içine çekmeyi başardı.
İnanan- inanmayan, liberal bilmem ne hangi grupta olup ta “antiemperyalist ve Atatürk sevgisi taşıyan veya Atatürk’ü sevmese de Atatürk rejiminin getirdiği demokratik haklara sahip çıkanlara kadar herkesi birleştirmede Ulusal kanal bu güne kadar taviz vermeden doğru bir çizgi takip ederek antiemperyalist mücadelesini sürdürdü.  

TGB Ulusal kanal’dan ve İşçi Partisinden ayrı bir yapılanma içinde ortaya çıktı. Köken bağları olabilir bu şimdilik önemli değildir. TGB gençliği de yetişkinleri de örgütlemede, anarşiden uzak mücadele verme konusunda bu güne kadar çok başarılı olmuştur. Emeği geçen tümünü yürekten kutlarım.

 

Amerikancı- İşbirlikçi kesim “din ve milliyetçilik” maskesini giymiş, Türk ve Müslüman dünyasını emperyalizme teslimiyete ikna mücadelesinde mali dış desteklerle iktidarını iki yüz yıldır iyi kötü korumaktadır.
Onlara göre, eskinin “Düvel-i Muazzama’sı” yani “Yenilmez Büyük Dünya İmparatorluğu” olan İngiltere, işbirlikçileri Avrupa ve Amerika Birleşik Devletlerine muhalif olanlar kötüydü.

Bu gün de yaptıkları ve savundukları budur.

Kötü olan bizler yani solcular, Atatürkçü Tam Bağımsızlıkçılar, sömürgeci devletlere karşı olan vatanseverler onların gözünde maceracı, hayalci ve şaşkınlar sürüsüdür!

Bunun böyle olmadığını, kendilerine yapılan eleştirilerden ders alarak sürdüren bir İşçi Partisi, onun yayın organı Ulusal Kanal, Aydınlık Gazetesi ve gerçekten gençliğin bağrından ibaret olan gençlik örgütü TGB büyük fedakârlıklarla anlatmaya çalışmaktadırlar. Bunda da hayli başarılı oldular.
Hepsini yürekten kutlarım!

Devrimci adam uyanık olur, hiçbir siyasi yapılanmanın bütün üyelerinin bilgisayarla programlanmışçasına “aynı fikirde” oldukları bir devrim yeryüzünde olmamıştır ve olmasına da olanak yoktur.
Bütün devrimler “asgari müştereklerde” birleşilerek gerçekleştirilir. Buna en iyi örnek te Kurtuluş Savaşına katılanların Cumhuriyetin ilanından sonra içine düştükleri durumdur. Bu durum Atatürk’ün kaybedilmesine, beş ay sonra da devletin İngiliz mandası haline gelmesiyle sonuçlanmıştır.

14 Mayıs 1950 Amerikan Sivil Darbesiyle (AKP gibi) devletimiz “NATO”  çarşafı ile örtülmüş Amerikan emperyalizminin askeri, kolonisi olmuştur.
“Tarihe tekerrür derler, ibret alınsa tekerrür mü olur!” deyişine beğenilmese de bence değer verilmeli, Atatürk döneminin karmaşasına düşülmemesi için bilgi çağının olanaklarını da kullanarak ortak görüş birlikleri en aza indirilmelidir.

Bu da karşılıklı anlayış, hoşgörü, sabır ile mümkündür.
Bu gün demokratik bir devrim yapabilmek için Atatürk döneminden çok şanslıyız. Çünkü yetişmiş beyin açısından o dönemi milyona katlayacak insanımız vardır.

İster Atatürk devrimlerinin kazanımlarına sahip çıkacak kadar isterse daha ileri sol görüş bakımından ne kadar devrimciysek bu çizgimize o kadar sabırla, azimle sahip çıkmalıyız.
Aksi halde bu gün Osman Pamukoğlu paşanın hiçbir yere ortak olmamasından, internette görüş ayrılığı yüzünden diğer devrimci, demokrat, bağımsızlıkçı, milliyetçi arkadaşlarla uyuşmazlıklarını öne çıkartıp, kızıp kinlenerek herkesi karalamayı adet edinmek yanlıştır.

19 Mayıs 2012, 29 Ekim 2012, 10 Kasım 2012 mitingleri her ne kadar Ulusal Kanal ve TGB önderliğiyle gerçekleştiyse de katılanların hepsinin bu partiye oy verenler olduklarını iddia etmek gülünçtür.
Halkımızın vatansever aydınları bu mitinglere devletin ve rejimin geleceğinden duydukları endişeler yüzünden her yaştan çok sayıda katılım sağlamışlardır.

Ama İşçi Partisi, Ulusal Kanal, TGB bu işin motoru olmuştur. Bizler de yıllardır yazarak kültür ortamının oluşmasında katkılarımızı bıkmadan sürdürmekteyiz.
Doğu Perinçek’in cunta bağları, Derin Nato bağları olabilir, Silivri’de bulunanların da olabilir ve büyük ihtimalle vardır da!

Hatta bir çok yazımda küresel Mason sermayenin, AKP’nin halka özgürlük getiren bir devrimci parti olduğuna inandırılması için Ergenekon tezgâhının düzenlendiğini, AKP bu devrimi (!) temsil eden paranın “yazısıysa” Silivri’de tutulanlar da “tura’sıdır” diye yazmışımdır.

Böyle olmasına rağmen, demokratik devrimi geçelim, Atatürk devrimin getirdiği demokratik haklarımızı korumak için İşçi Partisi ve TGB uzlaşılabilecek en uygun kurumlardır.
Çünkü Atatürk rejimine karşı yapılan “karşı devrime-karşı devrim mücadelesini” yürütebilecek güç sadece onlarda vardır!

Bu millet asırlardır diğer milletler gibi dini taassupla yönetildi. Yetmiş yıldır da “teslimiyetçi-Nurcu Kürt İslâm’ı” saçmalığının halka pompalanmasıyla insanlar dinlerini şaşırdılar. Her gün çıkartılan iddialarla insanların dini ve tarihi inançları aşındırılmakta, her şeye ve herkese karşı derin şüpheler içine itilmekte, yalnızlaştırılmaktadır.

Milli birlik duygusu tamamıyla silinmekte, toplum bireyselleştirilmekte, hedonizm, tüketim düşkünlüğü gibi aile ve toplum bağlarını kurutan, kopartan dini ve cinsi sapıklıklar emperyalist beyin yıkama ideolojileri yüzlerce televizyon kanalı,  yazılı basın ve yabancı mağazalarca hatta misyoner Hıristiyan faaliyetlerince pompalanmaktadır.

Herkes aklını başına alsın ve demokratik mücadeleye zarar verecek her türlü davranıştan kaçınsın!
Atatürk devrimin getirdiği demokratik hakları korumak için, dindar-dinsiz, solcu-Ülkücü, demokrat-liberal, Türk-Kürt- Ermeni-Arap-Çerkez ve daha kimler varsa, her kim olursa olsunlar bu dayanışmaya katılmak ve destek vermek zorundadırlar.

Kimseye “armudun sapı, üzümün çöpü” türünden bahaneler bulup dışlama, aşağılama, hareketin dışına itme gibi eylemler yapacak kadar lüksümüz yoktur.

Takdir okuyanındır.
Saygılarımla!


keykubat /adilyargic/ adilyargicc