"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

1 Eylül 2015 Salı

PKK OPERASYONLARI, HDP KOALİSYONLARININ ARKASI2008'DE DAĞLICA^DA VERİLEN ŞEHİTLER ARDINDAN YAPILAN OPERASYONLARDA TERÖRSİTLERE ZARAR VERİLMEDİĞİNİ, KIŞ UYKUSUNDAKİ AYILARI UYANDIRDIKLARINI YAZMIŞTIM.

BU TESPİTİM, OLAYIN YAZDIĞIM GİBİ ÇIKMASIYLA YILLARCA GÖRSEL BASINDA KATILIMCILARCA KULLANILDI, ATASÖZÜ GİBİ DEYİM OLDU.

BU GÜN DE PKK MİLİTANLARI, SEÇİMDEN ÖNCE IŞİD''E SAVAŞMAK ÜZERE, ABD EMRİ, AKP İZNİYLE DEVLETİN ARAÇLARINCA YURDUMUZDAN TAŞINARAK AYN EL RAP ŞEHRİNE TAŞINMIŞLARDI.

ŞİMDİ KANDİL'DE PKK'LI YOK DENİLİYOR, BU YÜZDEN MANTIKLI DA.

KİMİ SURİYE, KİMI IRAK'TA KİMİ DE YURT İÇİNDE KEYFİNE BAKIYOR, ASKER POLİS ŞEHİT EDİYOR, YOL KESİP HARAÇ ALIYOR.

YANİ ORTADA, CUMHURBAŞKANI VE PARTİSİNİ "TÜRK VE VATANSEVER GÖSTERMEK İÇİN" VERİLEN POLİS VE ASKER ŞEHİT CENAZELERİ, BUNLARIN YAKINLARININ KANAYAN YÜREKLERİNDEN BAŞKA BASIN ELİYLE ŞIRINGA EDİLEN BİR ALAY YALAN VAR.

BUNLAR YALAN DEĞİLSE İSPAT ETSİNLER DE GÖRELİM.

ÖNCEDEN DE DEDİĞİM GİBİ GERÇEKTEN BU İŞİN ÜSTÜNE GİDİLİP, ÖRGÜT BİTİRİLİR, ÜLKE ÖZERKLİK TANIMADAN BU İŞİ ÇÖZERSE R.T.E. DE PARTİSİ DE BÜYÜK TAKDİR ALIR.

AMA, AVRPA BİRLİĞİ, AMERİKA, RUSYA DESTEKLİ TERÖR ÖRGÜTÜNÜN BİZ İSTEYİNCE BİTMEYECEĞİ GERÇEĞİNE, YAZDIĞIM ŞARTLAR EKLENİP BİRLİKTEDÜŞÜNÜNCE ORTALIKTA ŞEHİTLER, KANAYAN YÜREKLER VE DEVLET ELİYLE ATILAN YALANLARDAN BAŞKA ŞEY YOKTUR.

SEKİZ HAZİRAN 2015 GENEL SEÇİMLERİ SONRASI BAŞLAYAN PKK SAVAŞI TİYATROSU, CUMHURBAŞKANLIĞI KOLTUĞUNDA OTURAN ZATIN ARZULARI NEDENİYLE KURULAMAYAN KOALSİYON HÜKUMETİ, AYNI ZATIN PARTİSİ AKP İLE TERÖR ÖRGÜTÜNÜN PARTİSİ HDP SEÇİM KOALİSYONUYLA SAHNELERİNİ OYNAMAYA DEVAM ETMEKTEDİR.

DEVLET, İKTİDAR İLE GÖRÜNÜŞTE AĞIR ELEŞTİRİLERLE MÜCADELE EDEN, AMA GİZLİDE, GERÇEKTE BİRLİKTE HARKET EDEN, SEÇİM ZAMANI İKTİADARA YARAYACAK, CHP'NİN DEMOKRAT, ATATÜRKÇÜ, BAĞIMSIZLIKÇI SOLCULARI TASFİYE ETMESİ, MHP'NİN, "VATAN MESELESİ" DEYİP AKP'YE DESTEK OLMASI GİBİ HER TÜRLÜ TEZGAHI YAPAN, İŞBİRLİKÇİLER TARAFINDAN İŞGAL EDİLMİŞ VE KONSENSÜ İLE BÖLÜNMEYE, TASFİYE EDİLMEYE DOĞR SÜRÜKLENMEKTEDİR.

TAKDİR SİZLERİNDİR.

Alaeddin Yavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic
/ adilyargicc