"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

10 Mart 2018 Cumartesi

KÜRTÇÜ SÜRYANİLER ARAPLARI KAŞIYOR


ALINGAN ARAPLAR GENE ALINMIŞ.
Yazıya neden olan olay, Mardin'de sokak hayvanlarını kazanma kampanyası gereği,toplanan başıboş hayvanlardan, tedavi için İstanbul'a gönderilen bir eşeğe Arap adı konulması üzerine Mardin Arami Süryani yazarlarından olan, Kürtçülüğü tartışılmaz, Arami, Mim Yavuz Binbay adlı Süryani yazarın “Arap bir rengin değil, milletin adıdır', milletlerin onuru vardır, millet adları hayvanlara verilmemeli şeklindeki yazısı üzerine, Arap ırkçılığını kaşıyarak, Arapları aşağılamaya vardırılmış yorumlarla, bu olay kullanılarak Arapların PKK saflarına çekilmesi hedeflenmiştir.
Oysa, Arap Türkçe’de Siyah-Kara anlamlarına sahip olduğundan, ineğe,eşeğe,,köpeğe ad olarak verilebildiği gibi, esmer renkli insanlara da Zencilere de lakap olarak verilir.

Türk-Osmanlı edebiyatında da günlük yaşamında da örneklerine çok rastlanılır. Dilimizde renk olarak da anlamı varsa, bu anlamı birileri alınıyor diye değiştirecek de değiliz. İngilizler Turkey=Hindi adını değiştiriyorlar mı? Onlardan böyle bir talepte bulunduk mu?
Hayır.
Size ne oluyor?
Bunda kasıt aramak, Türk diline de hakarettir.
Biz de bu yönden bakarız. Biz de Etrak-ı b’idrak, soykırımlarla, tecavüzlerle, Hotel, Semerkant şehirlerinin giriş çıkışlarına 50 metre arayla konulan dar ağaçlarında asılan Türk beylerinden, gözlerinin önünde kızları, oğulları ve karılarının ırzlarına geçilmelerinden, köle olarak kullanılmalarından, insan pazarlarında satılmalarından, Mevali(Köle) Türk gibi sıfatlardan, Haccac’ın intikam ekmeği olarak da bilinen Türk katliamlarından, alınabilir, sözde Müslüman Selefi Arapların bizi soykırımcı ilan edip Ermenistan soykırım anıtlarına çelenk koymalarından, Süveyş kanal harbindeki ihanetlerinden alınabilir, Arap düşmanlığı yapabiliriz.

Bunların yanında Arap adı ve akraba saydıkları Grek milletlerinin adlarıyla bazı millet adlarının iyi anlam taşımadıklarını görelim. İyi ad seçseydiniz, iyi anılırdınız diyerek incelemeye başlayalım;
Her milletin bir adı vardır, bazen bu adlar hoş olmayan anlamlar yaratır. Yunanlılara bütün milletler Grek der. Grek, hileci, hırsız, yalancı demektir.

Bunu sözlük araştırmalarında buldum, yıllar önce de Hileci Tanrının Çocukları ve Hileci Tanrı Hermes yazılarımda açıkladım. Fransa'nın baş kenti Paris de Grek tanrısı Paris'in adını taşır. O da Grek kelimesi ile aynı anlama gelir.
.

Sümer tabletlerinin çözülmesinden sonra İsmet İnönü zamanında dostluk faaliyetleri çerçevesinde biz Yunan adını verdik.

Yunan adı, Sümer diliyle "İonanna", Yunanna şeklinde söylenebilen "İnanna'ya Tapınanlar" anlamında kullanılmıştır.


Turizm polisinde görev yaptığım yıllarda, Yunanlı bir bayan öğretmen arkadaşımın mail adresi bile bu adla başlıyordu.

Sin'in kızı baykuş dişi şeytan İnanna.
Er Ruha, Afrodit, El Uzza,.. olarak da bilinir.

İnanna ile Afrodit aynı görülüyordu. İnanna da babası Ay Tanrısı Sin gibi hırsız ve hileciydi. Hepsi hırsız, hileci Tanrı ve Tanrıçalardı. Sin, babası Enlil Fırat kıyısındaki sarayının havuzunda yıkanırken, babasının kudret ve bilgelik tabletlerinin asılı olduğu elbisesini çalmış ve dağlara kuş olup uçmuş, gizli bilgileri öğrenip bilge tanrı olmuş, sonunda Nergal uçan dairesini Arap Aden çöllerine düşürünce bir gözü kör olmuş ve "Kör Şeytan", "Düşmüş ŞEYTAN" ilan edilmiştir.
Kızı İnanna da babasının yolunda yürümüş, dedesi Anu ile evlenmiş onu soymuş, amcası Enki ile yatmış onu da soymuş sonunda babası ile çöllere sürülmüştür. Sonraları Ba’al Allah adını almış, iki kızyla birlikte gidip Kâbe’yi inşa etmiştir. Haceri Esved taşı da muhtemelen onun gözüdür.

Sabilerin Sin Mezhebi de bu hırsız tanrılar ailesine tapınanlara denilir. Muhammed de Sabilerin Ahnaf kolundandı ve kabilesi Sin mezhebindendi. Yasin =Selam Sin ve Tur=Dağ suresindeki Turu Sina dağı Sin dağıdır.Musa On Emir'i Turu SİNA, ZİON yani Siyon dağında alır, Siyonizm de buradan gelir.


Arapların Sümer, Mısır, Asur, Babil Tapınak Fahişe Kültleri, diğer adıyla Bereket Tanrısı Dinleri geleneklerine göre, doğum yapacak kadından nezle olana, bel soğukluğundan cüzzama kadar her türlü hasta, doğrudan bu tanrıların mabedinin bahçesine bırakılır, şifa Allah’tan beklenirdi.

Rahipler ve tanrı bu hastaları iyileştiremediğinde , Allah’ın gazabına uğramış, lanetli, ilan edilen hasta toplumdan sürülürdü. Güneş tanrısına tapınan kavimdeyken “Hak din” inananı olan hasta, iyileşmeme suçundan, toplumdan, kötü, hırsız, şeytan tanrı Sin’in askeri sayılır ve onun bölgesi olan, dağlara, veya doğal felaketlerin çok yaşandığı okyanus kıyılarına sürülürlerdi.

Tevrat’ta geçen “Su kenarında Yaşayanlar” bu kavimlerdir. Yani, şeytanın halkı olanlardır. Bunların içinde de benzer durumla karşılaşanlar da daha aşağı cüce cin ve şeytanların yaşadığı ıssız vadilere, çöllere sürülürlerdi. İnsanlar oralarda da yaşamayı başardılar. İşte Yahudilerin Mısır’dan sürülme efsanesi de Arabistan yarımadası halkların da efsanelerinin kökeni budur.

Arap adı en hak din Güneş tanrısı dinine inandıkları dinlerinde yazılan eski Mısır mitolojisinde, "Ra'nın Öküz Başlı Sürüleri" olarak açıklanır.

Arabistan resmi İnternet sitesine iki ay önce baktığımda Arap adının anlamlarından birisi de Karışık demekti.Araplar da gerçekten karışık kavimdir.

Yunanlıları severler, Muhammed 'in öğretmeni olduğu iddia edilen dört bilge de Grek RUM'udur. Rum Suresi, Roma'yı yenen İranlılara kızan, Üç vakte kadar, Romalıların İranlıları yeneceğine Allah’ın vahiy ettiğini ve Ebubekir’in Kureyşlilerle bilmem kaç devesine bahse girmesini önererek, kendisini terk eden Müslümanların artmasını önlemeye çalışan Muhammedi anlatır.

Türkçe Arap "KARA-SİYAH" demektir. Kara olan her canlıya Arap denilir.

Hiç bir cihada katılmayan, haçlılarla 1746- 1919 arası bir olan, hastane basıp Türk askeri kıyan Araplar için de "Ne Şam'ın şekeri, ne Arap'ın yüzü" denilmiştir. Selçuklu, Osmanlı peygamber milleti diye Arapları yüceltmiş, savaşlarda sadece dua etsinler diye Surre Alayları ile onları beslemiştir.

"] Amerika korumalı, Kürdistan adıyla gizlenen kantonlar. Arap kaşıması bu harita yüzündendir. 

İslam’ı peygamberin ölümünden 200 yıl sonra yerlere düşürmüş, Arap ırkçılığı ile Müslümanları dinden çıkartmış Emevi, Abbasi Araplarının dinlerini bu günlere kadar koruyup, yaşatmış Türk milleti, bunları hoş görerek yine Kur’anı iyi anlarlar ve anlatırlar diye kadir bilmez Araplara dini, diyaneti teslim etmiş,ama İngiliz imali Vehhabilik dini ile “Türkler Mecüc soyudur, hilafet edemezler, hilafet Araplara geçmelidir” diyerek, İngiliz para ve silahları ile Türklere savaş açan hileci Arap, Türk'ü satmıştır.

Soy bağları olduğuna inandığı, batılı Hristiyan milletlerine yamanmış, “KARIŞIK ARAP” milleti, Kabe, Taif’te bulunan 360 Arap tanrısının her birinin soyundan geldiğine inanılan 360 kavimdir. Bunu yazan E.H.Yazır hoca, gene Kabe’nin kazısı sırasında çıkan taşlarda Arami dilinde yazılar bulunduğundan Arapların soylarını Aramilere bağladıklarını Kur’an tefsirinde yazar. Karışık Arap, Arami’dir, Grek’tir, Sümer’dir, Babil’dir, Asur’dur, Yahudi’dir... Kısaca adı gibi, saçı gibi karışıktır.

Peygamberin ardından da dinin bin parçaya bölünerek karışmasını da onların ırkçı siyasetleri sağlamıştır.
Hala, 1200 yıllık İslam geçmişine rağmen, “Türkçe Cehennem dilidir” diyen Vatikan iftirasına sadık kalınarak, Türklerin Türkçe Kur’an okumaları engellenmiştir. Bu yüzden kutsal kitabın Türk diline cumhuriyet döneminde çevrilmiş olmasına bile karşı çıkılan Kur’an’ı sevap diye Arap diliyle camilerin Kur’an kurslarında Arapça öğrenmeye çabalayan Türk milletine bu tür yakıştırmalarla resmen hakaret edilmekte ve bölücülük yapılmaktadır.
Arapların 200 yılda batırdıkları İslam medeniyeti bu gün hala var ise, bundan ekmek yiyip karınları doyuyorsa, 57 ülkede dinleri, Arap dili kutsanıyorsa bunu Türklere borçlu olan Araplardır. Türklerin kimseye borçları yoktur. Din vergilerini de gerek Surre Alayları gerekse haçlı seferlerinde ve Suriye’de vatanını savunmaktan kaçıp sığınan pis, şerefsiz Araplara vatan kurmak için Suriye topraklarında hala malları, canları, kanları, evlatlarıyla ödemektedirler.

Tüm bunlara rağmen nankörlük ederek, Hristiyan Haramilerin ardına düşen Arapları haydi gel de sev bakalım.
Böyle nankörler, bizden uzak, Allahlarına yakın olsunlar.
Lanet olsun.
Ya da, Vatikan, İngiliz, Amerikan sevici ilgilisine gereken cevabı versinler. İlk okuldayken bile öğretmene kabadayılık efsaneleri de hiç yakışmamış Arami vatandaşımıza.
Takdir sizindir.


AlaeddinYavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic
/ adilyargicc

Yazıma konu olan yazı, linkiyle aşağıdadır;

Keşke yazmasaydın M.Yavuz Binbay.

ARAP BİR RENGİN DEĞİL BİR HALKIN ADIDIR ! - Mim Yavuz Binbay

Mardinli değerli aydın bir gazeteci olan Sait hocadan bir mail aldım. Mailde “Mardin Büyükşehir Belediyesi Sokak hayvanlarına yönelik örnek çalışmalar kapsamında İstanbul’a tedavi için gönderilen eşeklerin arasında bir eşeğe “Arap” isminin verilmesi tepkilere neden oldu.” Bu mail beni 1966’da ilkokul 4.üncü sınıfta öğretmen kılıklı bir ırkçının saldırısına maruz kaldığım döneme götürdü. Tarih dersinde öğretmen “birinci dünya savaşında Arapların Osmanlı ordusuna ihanet ederek İngilizlerle birleşip kalleşçe saldırdı” diyince, büyük bir eziklik içinde sınıftakilere baktım benden başka sınıfın yarısı Mardinli-Siirtli-Estelli/Midyat-Hasankeyfli Arap örgencilerden oluşuyordu hepsi rahatsızlık duymalarına rağmen kimseden ses çıkmıyordu. Parmak kaldırıp söz hakkı istedim. 
Öğretmen söz hakkı verince de titreyen çocuksu bir öfkeyle “Araplar kimseye kalleşlik yapmadı. Onlarda Türkler gibi vatanlarını savundular.. İngilizler, Almanlar, Osmanlılar neden onların vatanlarına gitmişler. Tabii ki onlarda savaşacak. Hem Hz. Muhammed’te Araptı.” Öğretmenin yüzü öfkeden kıpkırmızı kesildi. Büyük bir hışımla üzerime yürüdü. Yakamdan tutarak bir yandan öfkeyle silkelerken bir yandan da yüzüme tokat atıyordu, öfkeden kısılan sesiyle “sen ne diyorsun sen vatan hainimisin? Sana bunları kim öğretti.” Diye bağırıyordu. Eğer gene Siirtli Arap kökenli okul müdürü saygıdeğer Rıfat Bedük olmazsaydı daha 9 yaşında babamla bölücülük suçlamasıyla jandarmaya teslim edilecektim.

Bu ırkçı zihniyetin kökenine bakacak olursak; insanları renklerine göre ayırmak günümüzde suç ama yirminci yüzyılın ortalarına kadar bu suç Amerika bașta olmak üzere Avrupa ve tüm dünyada ișlenmeye devam etti. Amerika’da Afrika kökenli siyahî vatandaşlarına renklerinden dolayı Negro/Zenci diye hitap edildi.

Osmanlıda ve Türkiye’nin kuruluşundan yakın geçmişe kadar siyahî tüm insanlara Arap dendi. Hatta bununla yetinmeyerek Kemalist zihniyetin elitizimi on yıllarca bu ülkenin üçüncü etnik yapısını teşkil eden Arap halkını hep hainlikle suçlamaya ve baskı altında tutmaya çalıştı. Bu zihniyete sahip ırkçı kadroları memurları, subayları, polis şefleri köpeklerine Arap ismi vererek halkı aşağılamaya çalıştı. Arap halkı on yıllarca bu ırkçı anlayışın mağduru oldu.

Ancak hukuksal hakların geliştiği günümüzde bu fiiller ırkçı-nefret suçları kapsamına alınmıştır. Bu fiillerde bulunanlar kanunun öngördüğü şekilde soruşturulmalı ve gerekli şekilde yargılanmalıdır.
21 yüzyılda resmi kurumdaki Ziya pașanın deyimiyle “eğitim cehaleti götürür özellik baki kalır” tarzında ki “eğitimli” bir sorumlu, bir halkın ismini renk kavramında değerlendirerek bir eşeği Arap olarak kaydetmesi kabul edilir bir davranış değildir. Bu anlayışın sona erdirilebilmesi için bu ırkçı nefret suçunu ișleyen kişiler hakkında savcılık ve sorumlu idari birimler mutlaka soruşturma açarak kamuoyuna duyurulmalıdır. Bu yapılmadığı takdirde bu ırkçı nefret suçu kamuoyu nezdinde normal kabul göreceğinden dolayı bu suç ișlenmeye devam edilecektir. Her şeyden önce bu eğitimli cahillere Arap isminin bir renk değil bir halkın ismi olduğu öğretilmelidir. Yoksa bu cehalet tüm topluma mal olur.
Kadim bir medeniyetin temsilcisi olan Arap halkı böyle bir aşağılamayı hak etmiyor.

Bu ülkenin Arap kökenli asli vatandaşı olarak savcılar ve sorumlular nezdinde kamuya karşı bu ırkçı nefret suçunu ișleyenler hakkında soruşturma açmaları için çağrıda ve suç duyurusunda bulunuyorum.

Mim Yavuz Binbay

Beyt-Nahreyn Arap-Arami Birligi

Onursal Başkanı
Yazinin Linkleri;

http://beyt-nahreyn.com/?p=1401