"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

1 Mart 2015 Pazar

"YEDİ TEPE" NE İSLAM,NE DE TÜRK'TÜR.Güneş ve Ay'ın evliliklerinden doğan ilk "beş gezegen+ güneş ve ay", göğün kutsal "ilk yedi tanrılarıydılar."

Gök yüzündeki yıldızlar onların çocukları olarak türediler.,

Sabiler, Grekler bu "yedi gök cismini" insan şekilli tanrılar olarak kutsal saydılar.

Asırlarca onların adlarına tapınaklar inşa ettiler.

Yeryüzünde "yedi tepe" üzerine kurulan ilk şehir Roma ikincisi İstanbul olarak bilinir.

AKP ve onu destekleyen Müslüman görünümlü kripto Rum cemaatlerin "yedi tepe" adını her işlerinde sembol yapmaları bundandır.

"Yedi tepe" ne Türk ne de Osmanlı'dır.

Yedi tepe, Roma'dır, Biznas'tır ve Grektir. Yani, "öküz başlı dev ve cüce tanrılara tapınan putperestliğin adıdır.

Yedi tepe derken bunu bir düşünün.

İstanbul'un kurulduğu "yedi tepe", kendilerine koloni aramak için yola çıkan Atina yakınlarındaki megara şehir kralı Byzas (Bizas) tarafından, M.Ö.667'de günümüzdeki, Sirkeci, Harem iskelesinden, Sirkeci garı kapısı önünden At meydanı/Sultanahmet meydanından, Marmara Üniversitesi merkez binasının olduğu yerden Küçük Ayasofya camisine inen çizgi ile Sarayburnu, Topkapı sarayı, Ayasofya camiisi, Cankurtaran sahili arasındadır.
İstanbul M.S. 196'da Septimus Severus tarafından yakılarak feth edildi ve "Yeni Roma /Nea Roma" olarak yeniden inşa edilmişçesine imar edildi.

M.S. 330'da Hristiyanlığı serbest bırakıp, resmi dinler arasına alan, Kontantin, Fener-Fatih-Kocamustafa paşa çizgisinde surları genişletti. İkiye ayrılan Roma imparatorluğunun "Doğu Roma İmparatorluğu"nun başkenti olarak ilan etti.
Son olarak I.Teosidiyus yeni yedi tepe tespit ederek şehri günümüz Yedikule'den Topkapı üzerinden Ayvansaraya uzanan surlarla genişletti.

O zamanın Grekleri, İran Mitra (Mihri/Güneş) dininden milliletirdikleri Grek mitracılığına dayalıydı. Bu din zamanla evrilerek, Roma, Bizans mitracılığı oldu. Grek İncil'İne göre Katolik ve Ortodoks Hristiyanlık da bu dini esaslara göre yoğruldu.

O tepeler, geçen 2000 yılda epey düzlendiler.

Genel seçimler yaklaşırken AKP, seçim şarkılarını seslendirmek üzere "Grup Yedi Tepe" adlı müzik gurbu kurmuş.

Bunların derdi Bizanstır, Osmanlı, Türk, İslam hiç değil.

Takdir sizlerindir.
Alaeddin Yavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic
/ adilyargicc