"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

8 Ocak 2015 Perşembe

EMPERYALİZMİN İŞGALİNE UĞRAMIŞ ÜLKELERDE ÖLENLER Mİ PARİS Mİ ÖNEMLE TARTIŞILMALIDIR?

Baskın yiyen
Çarli Ebdo dergisi kapağı 

Onlar kanıksandı ve oyunlara gelmenin, sömürgeci devletlerin memuru olmanın bedelini ödüyorlar.
Ama Paris, bütün haçlı devletlerini topyekun hale getirdi.

Hristiyan kamuoyu savaşa hazır hale geldi.
Bunun ardından "Topyekün savaş" çıkar.
Bu yüzden Paris ve İstanbul konuşulmalıdır.

Dünyanın en emniyetli başkentinin ortasında, üç kişi ikisi silahlı polis, 12 kişiyi öldürüyor, bir yankesicilik olayında her yer polis ekibiyle dolarken, böyle bir katliamda güvenlik güçleri toptan tatile çıkmış gibi adamlar rahatça işlerini görüyorlar.

Bu nasıl olabiliyor?
Olayda adı geçen El Kaide ve IŞİD ikisi de C.I.A imalatı örgüt olduğu halde bu nasıl masum Müslümanlara yöneltilebiliyor?
Önce Paris, sonra bütün Avrupa
 "Hepimiz Çarli'yiz"
 diye yürüdü.
Olayın emperyalist bir proje olduğu öne çıkartılmalıdır.

İki merkezde aynı günde iki karşı taraf ateşleyen olay, iki tarafta hamasi nutukları attırdı.
Müslümanlar darmadağın olduğundan İslami birliğin adı bile geçmedi.
Batı ise Voltranı oluşturdu. Elbette konuşulmalıdır.

Son 20 yılın en büyük emperyalist oyunlarından birini konuşmayıp ta, emperyalizme teslim olmuş topraklarda, işbirlikçilerin muhalifleriyle boğuşmasından ölenleri tartışmak kime ne yarar sağlar?

Paris dergi baskını konusu hamasi İslamcıların eline bırakılırsa Haçlı Seferine davetiyeden başka bir şey çıkarmayacaklardır.

Bu olaydaki büyük devletlerin istihbarat örgütlerinin yeri, Fransız güvenlik güçlerinin o esnada armut toplayıp toplamadıkları, olayın faillerinin gerçekten El Kaide, Işid veya başka örgütün militanları mı yoksa istihbarat örgütleri işi mi olup olmadığının mantığı kurularak tartışılmalıdır.

Bizim AKPKK yandaşı mallar da böyle verdiler.
Yaptığınız yalakalığa değmeyecek, bizlerin
soyları kırılacak sa, sizler de soykırıma
uğratılacaksınız.
Çünkü, batı ırkçıdır. Kurtaramayacaksınız.
Şüpheli veya sanık olarak kamuoyuna tanıtılanlar, Sultanahmet olayında sağ çıkan canlı bomba iftirası gibi "yanlış/yalan" mıdır, Paris banliyöleri denilen gecekondu semtlerinde bir milyon kadar Müslüman göçmenden bir kaç fakir fukara, gencin parayla suç kabul ettirilerek İslam düşmanlığı" yaratılarak Haçlı Seferlerine sebep olarak mı kullanılacaktır?

Bence, Paris dergi baskını, sahte fail gösterildiği ortaya çıkan, muhtemelen yabancılarca işlenmiş, aynı günde gerçekleşmiş olması sebebiyle Sultanahmet Turizm Polisindeki canlı bomba olayı da birlikte ele alınmalıdır.
Hem Hristiyan hem de Müslümanlarda hamaset edebiyatıyla seslendirilmesi iki ülkeye tek merkezden operasyon yapıldığını düşündürmektedir.
,
Olayları zamanında tartışıp, yetkilileri gerekli önlemleri almaya zorlamazsak, şartlar bizi istemediğimiz yaşam şartlarına zorlayabilir.

O zaman pişmanlığın fayda etmeyeceği zamandır.

Alaeddin Yavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic
/ adilyargicc

EKTİR;
Oysa daha, Charlie Hebdo dergisine yapılan sadırının IŞİD, olduğu ama , Sultanahmet Turizm Polisi saldırısının canlı bombasının kimliğinin açıklanmadığı zamanda, "Türkiye Fransa Kurbağayı Isıtıyor(Tıkla)" başlıklı makalemde, "tek merkezden iki ülkeye yapılan saldırıyla, Hristiyan ve Müslüman toplumları birbirine düşman edecek, yeni Haçlı Seferlerine zemin hazırlayacak, C.I.A merkezli bir operasyon olduğunu yazdığımda aşağıdaki bilgilerin hiç birisi mevcut değildi. Zaman benim tespitlerimin doğru olduğunu kanıtlamıştır.

Paris Charlie Hebdo karikatür dergisine yapılan saldırı ile eş zamanlı olarak ülkemizde İstanbul Eminönü Turizm Şube Müdürlüğüne yapılan saldırıyı ilk önce  PKK'nın yan örgütü olan DHPKC (Tıkla) üstlenmişti. Olayın faili de PKK'nın pişmanlar kadrosundan Elif Sultan Kalşen adlı genç bir kadının üstlendiği açıklanmışsa da, teşhise giden Elif'in annesi morgdaki failin kızı olmadığını belirtmiş, ardından da adı geçen genç kadın ben buradayım diye açıklama yapmıştı.

Sonunda Polis doğru açıklamayı yaptı ve canlı bomba olan kadının IŞİD elemanı olan Dağıstan'lı Riana Ramazova(Tıkla) adlı "28" yaşında bir militan olduğunu duyurmuştu.

Aynı örgüt, Fransa'da peygamber Muhammet'in hakkında ahlaksız yorumlar yapan dergiyi cezalandırmak için saldırı yaptığını söylemiş, AKP örgütlerinden ve işbirliği yapan dini tarikatlardan IŞİD'e destek söylemleri basına yansımıştı.

Peki, Turizm polisi de mi Muhammet karikatürleri çiziyordu? IŞİD hiç bir denetim yetkisi olmayan, yerli vatandaşlarla işi olmayan soyut, sadece yabancıların adli müracaatlarına bakan bu polis birimine neden saldırmıştı?

Bunun açıklaması ise ne örgütçe ne de hükumetçe yapılmamıştı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nn saldırı olayını kınamak, basın özgürlüğüne saygısını göstermek, batıda oluşan haçlı koalisyonunu teselli etmek için "Je suis Charlie (Ben Çarli'yim" demeye giderken neden "Je suis Kenan Kumaş (Ben Kenan Kumaş'ım)" demeyi ihmal etmişti.

DHKP-C terör örgütü (Tıkla) de açıklamasını geri çekmişti.

Bunlar ne demek oluyordu?

PKK, IŞİD, DHKPC, EL KAİDE gibi terör örgütleri ABD'nin istihbarat örgütü olan C.I.A imalatı örgütlerdi. Ülkemizin başında 13 yıldır iktidar olan AKPKK koalisyonu da El Kaide'nin üzerine yıkılan 2001 New York İkiz Kule tezgahını takiben G.W.Bush'un ilan ettiği Haçlı Seferinin ardından başlatılan Afganistan, Irak işgallerine çanak tutmuş, işbirliğinin her türlüsünü de yapmıştı.

11 Eylül 2001'de ilan edilen Haçlı Seferi henüz tamamlanmadığından, bu işgali, büyük bir haçlı seferiyle gerçekleştirebilmek için Hristiyan batılı devletlerde kamuoyu yaratılması operasyonunun bir aşaması olan C.I.A imalatı terör örgütlerinin batıyı ayağa kaldıracak cinayetler işlemesi, bizde de batı düşmanlığını körükleyecek benzeri eylemlerin icra edilmesi gerekiyordu.

Paris Charlie Hebdo dergisine saldırarak "cihad'çı" olan IŞİD örgütü, Sultanahmet Turizm Polisine saldırınca ne oluyordu?

Turizm polisi de mi Haçlıydı ve Çarli dergisi gibi İslam ile alay ediyordu?

Hayır.

IŞİD'i dini koruyan, din adına cihad yapan örgüt olarak göstermek uğruna, Turizm polisine yaptığı saldırı IŞİD'e mal edilmeyip PKK'nın yan kuruluşuna mal edilerek IŞİD sevgisi körüklenecekti.

AKPKK koalisyonunun siyasi ortağı olan IŞİD bu yüzden korunmuştu. Ama ne olduysa oldu, polislerin, savcıların vatanseverliğinden midir, hükumetin IŞİD konusunda siyaset değiştirdiğinden midir, sonunda olaydaki IŞİD bağlantısı belki de mecburiyetten ifşa edilmişti.

İçişleri Bakanı Efkan Ala konuya ilişkin yaptığı açıklamada, "Önemli bilgiler elde ettik, kimliğini tespit ettik. Daha önceki Dolmabahçe saldırısıyla ilgili bazı gözaltılar oldu, onlar tutuklandı. Soruşturmanın selameti ve irtibatların ortaya çıkarılması bakımından bu aşamada ayrıntılı açıklama yapmayı doğru bulmuyoruz." dedi.

NWO'nun (Yeni Dünya Düzeni örgütü) en önemli ortaklarından olan ve Suriye'nin işgalini savunan Fransa ve Türkiye'nin, IŞİD ortaklıklarıyla, Müslümanları "cani, katil, insanlık dışı, yok edilmesi varlıklar" olarak gösterecek, gayrimüslüm dünyanın Haçlı Seferine ikna edilmesi ilave ekonomik krizlerle de desteklenerek kolaylaştırılırken bizde de "batı,Hristiyan düşmanlığı" körüklenerek, büyük bir savaşa psikolojik zemin hazırlanacaktı.

Müslüman ve batılı halklar, dünya nüfusunun yarısını temizlemeyi hedef alan bu küresel savaş projesine destek veren hükumetlerini, basınlarını, iş adamlarını iyi denetlemek zorundadırlar. Aksi halde, herkesin pişmanlık duyacağı insanlık dışı kitle cinayetlerine zemin hazırlamış, ve suç ortaklığı yapmış olacaklardır.

Takdir okuyanlarındır.

Alaeddin Yavuz.

4 Ocak 2015 Pazar

TEVRAT, TÜRKLERİN VARLIĞINI KANITLAYAN EN ESKİ KİTAPLARDANDIR.

Tevrat'ta Yahweh, Elohim adlarıyla geçen ama
kendisini Hint yaratılış destanlarında geçen
tanrı Atman'ın  yaptığı gibi "BEN"  adıyla
tanıtan tanrı insan kanı içen, yılan kuyruklu,
kanatlı, ak sakallı bir vampirdir.
Kendisine adanan Levi soyundan
zavallı kurban bir Yahudi'nin
 kanını içmeye hazırlanıyor.

TEVRAT, TÜRKLERİN "MECÜC(Cüce Şeytanlar)" SOYU OLDUĞUNU İDDİA EDEN İLK KİTAPTIR. 

BU KİTAP BUNU DERKEN, YAHUDİLERİN BABASI İBRAHİM, ALLAH'IN YÜZYILLIK PLANINDA YOKKEN, YERYÜZÜNDE TÜRKLERİN VAR OLDUKLARINA DA ŞAHİTLİK ETMEKTEDİR. 

AİLESİNE TANRININ KENDİSİNİ SEÇTİĞİNİ SÖYLEMEK İÇİN YOLA ÇIKMADAN ÖNCE MUSA'YA ADINI "BEN" OLARAK TÜRKÇE TANITAN DA ALLAH'TIR. (Exodus/Mısırdan Çıkış Kitabı)
BU NEDENLE, ÇOCUKLARINA ALLAH'IN ADINI KOYMA GELENEĞİNE SAHİP OLAN YAHUDİLER HALA, "'O'BEN" ADINI KULLANIRLAR.

BU YÜZDEN "MU KÜLTÜ" VE ONA DAYALI GÜNEŞ DİL TEORİSİ YAHUDİLERCE YAZILMIŞTIR.

TÜRK DİYE BİR MİLLET YOKTUR DİYEN AKPKK'LI
YAHUDİ, YEZİDİ KÜRTLERE VE İŞBİRLİKÇİLERİNE GELSİN.
ANLAYANA.

Alaeddin Yavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic
/ adilyargicc