"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

1 Ocak 2015 Perşembe

AKP HALKI BÖLMEYİ BAŞARDI MI?31 Aralık 2014, 14:58Ülkemizi dış güçler yönetiyor.

Bunu halkımız bilmiyor mu?

Biliyor.

Biz ne için yazıyoruz?

Bütün davamız bunun üzerine kurulu zaten.

Bunu halk da biliyor da bunun iyi olmadığını, onların destekleri olmadan da başarılı, refah toplumu olabileceğimizi halka anlatmakta sorun yaşanmaktadır. Son iki ayda Balıkesir- İstanbul arasında biraz dolaştım.

İç Anadolu, Karadeniz, doğu Anadolu bölgelerinden insanlarla gerek oralarda, gerek yolculuk esnasında konuştum.

İç Anadolu ve Karadeniz bölgesi kökenlilerde, AKP'nin onların köylerinin, şehirlerinin adlarının Rumca olduğundan bahisle kökenlerinin Rum, dinlerinin Hristiyan olduğunu kabul ettirme konusunda başarılı olduğunu ve Hristiyan Rum Pontus devleti kuracağını, Türklerin onlara din baskısı yaptığını savunuyorlar.

Sanki bu ülkede hiç Türk hakimiyeti olmadı, buralara sanki hiç Türk gelmedi?

Sanki bu bölgelerde Selçuklulardan önce yerleşmiş, Hristiyan Türkler yoktu?

Sanki bu gün hala ülkemizde Hristiyan, Yahudi, Zerdüşt, Abdal Türkler de yokmuşçasına, Türk kimliği yok sayılarak, cahilliğin istismar edilip sömürülmesine dayalı siyasi ve dini aldatmacalarla halkımız kandırılıp, bölünmektedir.

Sanki bu topraklarda gayrimüslüm Türkler yok, hiç yaşamamış, herkes ya Rum ya Kürtmüş.

"İranlıların ve Emevi Araplarının, İran'da millet özelliği göstermeyen, Hint, İran ve Türk kültürleri harmanı inanışlara sahip topluluklara aşağılamak için "Kürd=göçer yaşayan, ilkel topluluklar" dediklerini, İran'ın, Şii yayılmacılığını kesmek için Osmanlı'nın Sünni siyasetini benimsediğini, Samsun Canik dağlarından Azerbaycan-Diyarbakır üçgeninde yayılan Alevi Akkoyunlu ve Karakoyunlu Türk aşiretlerini kovup yerlerine Emevi Yezidiliğini benimsemiş Kürt kabilelerini getirip yerleştirdiğini, İdris-i Bitlis-i'yi başlarına geçirdiğini, Alman, İngiliz ve İran kaynaklarından dilimize çevirerek dün "Çingenelerden Kürtlere İranlı Azınlıklarımız" başlıklı yazımda yayınladım.

Yahu Osmanlı zaten devşirmelerin idaresinde bir devletti.

Türkler ne zaman devletin başında olmuşlar da kime dini baskı yapmışlar ki?

Bunun ispatı yoktur.


Benim çocukluğumdan bildiğim insanlardan akrabalarıma kadar böyle kabulleri benimseyenlere tanık oldum "Bizim soyumuz aslında Türk değilmiş" diyecek hale getirilmişler.

Doğuda, Abdal Alevilerden Kürtlere Tayyip'in Kürdistan kuracağı inancı var. AKP bunu cahil kesime kabul ettirmiş. Bu yüzden AKP halkımızın cahil kesimini "bilinçli azınlık" durumuna getirmiş.

İnsanlar buna değer verip oy veriyorsa, "azınlık tuzağına" itilmişse bunu düzeltmek daha da zor. Biz, din üzerinden gidiyoruz ama olay bu değil. Geçen hafta İstanbul'da fayans ustalığı yapan bir arkadaşla konuşuyoruz.

Birisi Alevi diğeri Rize'li. Alevi AKP karşıtı, Rize'li'ye Tayyip'in Süryani olduğunu, Süryanilerin yedi vakit namaz kıldıklarını, Ortodoks GREK Rumların da 14 Nisan akşam ayininde namaz kıldıklarını söylediğimde patladı "Ben niye bilmiyorum?" diye.

Sonunda Rum olduğunu itiraf etti ve AKP'yi bu yüzden desteklediğini söyledi.

Durum İslam siyasetinin suistimalinden çıkmıştır.

Belli bir kesim resmen Bizans hayali, Ermenistan ve Kürdistan hayali ile AKP'ye oy vermektedir.

Bu her gün büyüyen bir tehlike.

Buna karşı bilinçlendirme yapmak zorundayız.

Takdir sizlerindir.

Hepinize iyi, doğduğunuza pişman olmayacağınız ve kimseyi de etmeyeceğiniz barış dolu yıllar.dilerim.