"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

22 Temmuz 2014 Salı

TÜRK VE MÜSLÜMAN DOKTORLARIN KANLARI MI KURUDU?TÜRK VE MÜSLÜMAN DOKTORLARIN KANLARI MI KURUDU?


Yıllardır televizyonlarda seyrettiğim belgesellerden, savaş muhabirlerinin yaptığı uzun soluklu savaş alanlarından haber aktarmalarına kadar bir çok savaş, anarşi, kıtlık, kuraklık, salgın hastalık olaylarında daima bu felaketler koşan Avrupa'lı, Amerika'lı gönüllü doktorlar, öğretmenler, din adamları ve hepsini içeren örgütlü sivil toplum örgütlerini görmekteyim.

Ülkemizde hala, bir hemşirelik okulu böyle bir  insanın adını taşır. I. Dünya Savaşında rahibe olduğu halde gönüllü olarak gelip İstanbul'da yaraları askerlerimize hizmet eden İngiliz hemşire Florans Nihgtingale. Ülkemizde iz bırakmış, bilinen en eski yabancı gönüllü insandır.

Özellikler son bir kaç yılda, Somali'de böyle bir gönüllü hareketine ülkemizden katılım olduğu haberleri geçti geçmesine de bunlar hükumet destekli gösteriş amaçlıydı.

 Bir de NATO operasyonları gereği görev alan ordumuzun yaptığı, kendi içi yapısından kaynaklanan benzeri olaylar oldu. Ordumuz bunu Afganistan'dan Bosna'ya yapmıştır. Ama sonunda bunlar devlet merkezli çabalardır ve "siyasi amaçlar" taşır.

Bunun dışında bireysel olarak kendisini ortaya atan, insani değerleri gelişmiş gönüllülerimize nedense rastlamıyoruz.
Filistin'de gönüllü görev yapan doktor  Mads Frederick Gilbert

Hristiyan olmasına rağmen Norveç'li bir doktor uzun zamandır, başbakanımız R.T.E, Katar Emiri, ABD ve AB'nin destekleriyle sürdürülmekte olan "Müslüman Filistinlilerin soykırım savaşında" korkunç silahlarla öldürülen, yaralanan, parçalanan insanlara sağlık hizmeti verebilmek için masrafları cebinden olmak üzere Filistin'de gönüllü olarak hizmet vermektedir.

Biz sözde Müslüman ve Türk İslam sentezi yapan bir millet olmamıza rağmen Türkiye'den insani duyguları gelişmiş bir tane doktor neden buralara gitmez?

Neden Sudan'da, Nijer'de, Somali'de, Filistin'de, Irak'ta soykırıma uğratılan Türkmen kardeşlerimize koşan bir tane Müslüman veya Müslüman Türk ya da dinsizinden çıkmaz?

Yoksa bizim doktorlar sadece paraya, ilgiye, lüks ışıklı salonlarda, zengin, güzel kadın-erkek avlayan, güce ve zenginliğe tapınan, yüreğinde insanlık değerleri kazınmış, batılı ilaç ve medikal şirketlerinin pazarlamacılığını yaparken dünyevi değerlerin düşkünlüğünde boğulmuş karaktersizler sürüsü müdür?

Bu gönüllü hareketleri papalığın idare ettiği "misyoner faaliyetleri" diye yorumlayanlar da olabilir.

Her Hristiyan dinin misyoneridir ve Müslümanın "dinini yayma görevi" yok mudur?

Bu görev de misyonerlik olarak yorumlanabilir.

Mücrimi dindar veya dinsiz olması pek farketmeyen böyle insani gönüllü faaliyetlerinin halkımıza ve ülkemize ve gönüllü olan kişiye ne kadar onur, saygınlık kazandıracağını kimse görememekte midir?

Bence son Osmanlıların batı ile İslam dünyasını kıyaslamak için yaptıkları tespitler bu ilgisizliğin, duyarsızlığın yegane açıklamasıdır;
"Batı Hristiyandır ama Müslüman gibi, sahabe gibi yaşar, İslam dünyası Müslümandır ama Hristiyan gibi yaşar.

Felakete uğramış devletlere, milletlere, kabilelere, insanlara koşacak "gönüllüler" ille de doktor olmak zorunda da değillerdir. Neye ihtiyaç varsa o konuda koşacak her mesleki daldan, sermaye grubundan insana, kuruma, sivil toplum örgütlerine ihtiyaç vardır.

Büyük millet olmak için, milleti büyük olarak saydıracak işlerle uğraşmak gerekir. Büyüklük, insanın, milletin kendisine "büyük" demesiyle değil, başkalarının demesiyle olur.

Bize Türklük ve Müslümanlık konu olunca mangalda kül kalmaz. İnsanlık adına parmağını oynatan yok bu ülkede. Herkesin gözü bir diğerinin cebinde, ırzında, karısında, kızında. Şeyhülislam Mustafa Sabri gibi böyle durumlarda benim de hem Müslümanlıktan hem Türklükten istifa edesim geliyor.
Takdir sizlerindir.

Alaeddin Yavuz
keykubat /
adilyargic/
adilyargicc