"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

30 Aralık 2009 Çarşamba

2010'u BEKLERKEN

2010'u BEKLERKEN05.Aralık 2007’de başbakan Tayyip Erdoğan’ın ABD ziyareti ardından başlatılan “Ergenekon operasyonu”,aynı zamanda Sırbistan’ın savaş suçlusu Miloseviç’i yapılan uluslar arası baskılar sonucu teslim ettiği,bazı yabancı ve iç basında da Türkiye’de de bir “Gladyo Operasyonu” başlatılması gereği üzerine çıkan yazıların üzerine denk gelmişti.

Bir de birer hafta arayla yapılan “Dağlıca baskınlarında “ kaybedilen toplam 25 askerimizin şehit edilmesi ve öğle vakti yapılan saldırıya hiçbir yardımın yapılamaması üzerine ordu-siyaset kurumlarının karşılıklı birbirlerini suçlamaları da işin özünü oluşturmaktaydı.

Bunları sayarken,2003 “01.Mart” tezkeresi olarak bilinen,Irak operasyonu nedeniyle ülkemiz üzerinde üsler kurmak isteyen ABD ve koalisyon güçlerinin de ülkemizden ve bölgemizden çıkmayacağı endişesi ile,emekli generaller,ünlü gazeteciler ve emekli diplomatlar ile muhalefet partilerinin de katılımı ile başlayan “ABD karşıtı” bir medya operasyonu sonucunda,ABD ve koalisyon güçlerinin yerleşimlerini,ülkemizden geçişlerini kolaylaştıracak olan tezkerenin de geçmemesi ile sonuçlanan bu eylem yüzünden ABD tarafından resmen kara listeye alınmıştık.

Artık,ABD başkanı Bush başbakanımıza eskisi kadar değer vermiyor,toplantılarda uzağına düşüyordu,ve başbakan R.T.Erdoğan,yanına gidip koluna omzuna dokunarak eski günlerin imajını kurtarmaya çalışıyordu.

İşte,o gün bu gündür,Ergenekonla yatıp Ergenekonla kalkıyoruz.

Güneş,ay ve diğer gök cisimlerinin üzerinde yaşadığımız dünya gibi bir gezegen,yıldız olduğuna inanmayıp,onların geceleri hoşumuza gitsin diye Allah’ın süsü olduğuna inanıp,aksine roket gibi de minareler yaparak,hem İslam-î geleneğe ters hem de bir uzaylı saldırısında,ülkemizi uzay üssü sanacak uzaylıların ilk hedefi haline getirecek:) zıtlıkta kültürel yapıya sahip olan halkımızın bir de adını uzayla ilgili tanımlamalardan alan,Ergenekon-Bülent ARINÇ’a suikast iddiasına dayalı bir de “kozmik büro sorunu” oldu.

Yeni yıla girerken de artık “kozmik büro aramaları” ile oyalanıyoruz.

Ne yapalım,alıştık artık.

Alışıp,anlamakta zorlandığım en temel konu ise,yandaş medyanın “E.T.Ö” adını verdiği şu Ergenekon Terör Örgütü zanlısı,suçlusu olarak bulunan kişilerin,hepsinin de ortak yanlarının 01.Mart 2003 tezkeresine muhalif kişiler olması.

Yani,Ergenekon Terör Örgütü yapılanmasının dünyanın efendisi ABD’nin çıkarlarına ket vuranlardan oluşması.

Hükümetin,”analar ağlamasın-akan kan dinsin-statüko değişsin-demokratik açılım-Kürt açılımı” adlarını taktığı bu açılımlarının önünde engel olarak bu yapılanmayı göstermeyi sürdürmesi de ilginçtir.

Oysa,03.Ekim 2002 seçimleri ile hükümeti teslim alan AKP,ülkede sıfır terörle göreve başlamıştı.Onun,”Alt kimlik-Üst kimlik,Sen Türk’üm dersen o da ben Kürt’üm der,Kürt gerçeği” safsatalarının ardından terör örgütü tekrar canlanmış,diğer Irak Kürtleri ile birlikte ABD ve koalisyon güçlerinin yanında Saddam Ordusuna karşı savaşmışlardı.

Şimdi,bölgeden çekilmek zorunda kalan ABD,kendisine yürekten bağlılıkla yardım eden Kürtlerin desteğine “Kuzey Irak Kürdistan Devletini kurarak,Türkiye’ye de “Kürtlere özerklik,özel statü” tanıma emrini verirken,Arap ve İran’a karşı da korunmaları görevini yüklüyordu.

Başbakan,tanrının toprağı üzerinde kurulu Türkiye Cumhuriyetini kendisi kurmuşçasına cömertçe 36 parçaya bölmekten,her azınlığa toprak vermekten,eş başkanı olduğunu gururla söylediği ve Diyarbakır’ı da bu projenin merkezi yapacağını belirttiği “B.O.P projesi” kapsamında yeni yapılanma içinde AB parlamentosunda,2003’lerde “Kürt sorununu Osmanlı-İslam konsepti içinde çözeceğiz.Yani,etnik farklılıklara “özerklik” verilirken, İslam ile birlik sağlayacağız” diyordu.

Yani,devleti resmen böleceğini söylüyordu.Başka anlamı varsa olan söylesin.

Ancak bu projelerinde pek başarılı olamadığı ortada.İşbirliği içinde bulunduğu,geçen yedi yıllık iktidarında onlarca vatan evladının şehadeti tatmasına sebep olduğu “terör örgütü ile anlaşma-işbirliği” çabaları fiyasko ile sonuçlanıverdi.

Sokaklar,karıştı,otobüslerde diri diri yolcular yakıldı,polisler taşlandı,vuruldu,karakollar basıldı,mecburen de DTP kapatıldı,bazı cezalar verildi.

Sonunda iki gün önce de hükümetin kendilerini “Şahin-Güvercin” ayrımı ile tanımlamasına fena bozulan Diyarbakır belediye başkanı başta muhatabı olan hükümete ve başına resmen “Hastir” çekti.

Savcının birisi tahkikat başlattı ama,hükümetten “tıss” yok.Onlar artık,evrensel olup uzaya açıldılar.

Yeni uğraşları “kozmik büro”.

Emperyalizmin bölgeyi işgaline karşı kampanya başlatıp,onları kızdırdıkları için ölüme mahkum edilmiş,günümüzün Menderesleri.

Hükümet,ABD’nin izin verdiği kadarı ile tasfiye işlemini yürütebileceği,bunun dışında geçmiş gizli açık ordu-siyaset-iş dünyası-yabancı istihbarat örgütleri birlikte yapılmış ortak kitle deneyleri veya bireysel vakaları tahkik etme şansı olmadığı da geçen iki yıllık Ergenekon davasının gidişinden belli olmuştur.

Başbakan R.T.Erdoğan’ın B.O.P kapsamında İslam dünyasına lider yapılması için yaratılan “One Minute-Van Minüt” ve Fener Patriğinin aralarında “işbirliği yokmuş havası yaratmak “ amacıyla yarattığı ABD televizyonuna mülakat dümenine,yerine hazırladığı Bülent ARINÇ için de “Süikast” dümeni uyarlanmıştır.

Hiçbir siyasetçi “ordusuz” bir devleti yönetip koruyamaz,ve liderliğini sürdüremez.

Ben de ordan burdan eleştiriler yapıyorum ama,benimkisi başka,hükümetin yapması başka.

Şu an,”devletin birliği,bütünlüğü ilkesini” savunan ordu ve Ergenekoncu” kesime karşın,”analar ağlamasın,kan dursun-Kürt açılımı” projeleriyle halka masala okurken,sokaklarda dökülen kanlar,yakılan milli servetler,işyeri,evi çocukları yanan vatandaşlara bakarak,halkın büyük çoğunluğu AKP’nin ülkeyi böleceği endişesi taşımaktadır.

Bu olay bir maç ise eğer,şu an hükümet mağlup durumdadır.Halkın güveni her geçen gün azalmakta,destekçisi olan “ayrılıkçı feodal-köktenci” Kürt yapılanması da desteğini çekmektedir.

Bence,hükümet kendini dengelemeli,devleti tasfiye edeceğine kendisini tasfiye ederek,daha fazla zarar vermekten kendini alıkoymalıdır.

Yazımı,yeni yılın,halkımıza ve insanlık ailesinin tümüne barış,huzur,zenginlik getirmesini,akan kanların durmasını,emperyalizmin ürettiği virüslerin de üretenlerden başkasına zarar vermemesini dileyerek bitiriyorum.

Hükümet ve yoldaşları,çok sevdikleri Mehmet AKİF’in şu şiirini de bir okursalar,belki geçmişlerine ait bir şeyleri uyandırabilirler.

Keykubat

UYAN-

Artık ey milleti merhume, sabah oldu uyan !
Sana az geldi ezanlar ,diye ötsün mü bu çan?
Ne Kürtlük,ne de Türklük kalacak aç gözünü !
Dinle Peygamber-i Zişanın İlahi sözünü.

Veriniz başbaşa;zira sonu hüsranı mübin,
Ne hükümet kalıyor ortada,billahi ne din !
"Medeniyet !" size çoktan beridir diş biliyor;
Evvela parçalamak ,sonra da yutmak diliyor.

Ne bu şuride siyaset,ne bu fasid dava?
Görmüyor gittiği yanlış yolu,zannım,çoğunuz...
Size rehberlik eden haydudu artık kovunuz!
Bunu benden duydunuz,ben ki evet,Arnavudum...
Başka birşey diyemem ...İşte perişan yurdum!...

MEHMET AKİF ERSOY