"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

30 Kasım 2015 Pazartesi

RUS UÇAĞINI DÜŞÜRDÜĞÜMÜZE DEĞDİ Mİ?

RUS UÇAĞININ DÜŞÜRÜLMESİNDE DIŞ TAHRİK VAR MI?

Bence olduğu apaçık ortada. G20 toplantısının kapanışında, Erdoğan sanki Obama'ya bir şeyler söylemek istermiş de orada söyleyecekmişçesine hatıra fotoğrafı için kendi dikileceği yeri Obama ile yan yana ayarlatmıştı. En azından öyle olduğu görüldü.

Ancak beklenen olmamış ve Erdoğan bir iki Arap devlet adamı dışında selamı alınmamış, eli sıkılmamıştı.
Bu olay tüm basının da dikkatini çekmiş alay konusu olmuştu.
Bu olay Erdoğan'a haliyle çok koymuş olmalıydı.
Ne olduysa kısa sürede Rus uçağı düşürüldü.

Rusya tehditler, ambargolar, sporcuları geri gönderme, ekonomik ilişkileri kesme her türlü tehdit ve yaptırımları uyguladı.
Erdoğan'ın Putin'i arayıp "Ben değil Ahmet Davutoğlu uçağı düşürtmüş" demesinden sonra Putin'in telefonu kapattığı ve defalarca cevapsız arama mesajının görüntüleri medyayı kaplamıştı.

Ertesi gün Erdoğa'ın özür çabaları bu mesaj dedikodusunu da doğrulamış oldu.
Madem bir nane yiyeceksin adam gibi ye ve arkasında adam gibi dur.
Genelkurmayın, hükumetin yapacağı açıklamayı sen yaptın diye her şey yoluna girecek değil.
Girmedi de.
Eeee, ne oldu? Aferin geldi mi?

NATO ve A.B ise Erdoğan'ın ardında destek oldu, bu destekler ABD'ye kadar uzadı, Erdoğan kaale alınmaya başlandı.

Son olarak Avrupa Birliği ülkemiz vatandaşlarının en erken 2017'de, tam olarak 2019'da A.B'ye vizesiz gireceğini açıkladı.

Açıkladı açıklamasına da 74 tane maddeden oluşan şartları da dayattı.
Ancak bu şartlar yerine getirilirse bunun olabileceğini belirtti.

Oysa AKP hükumet olur olmaz A.B. üyesi olduk diye havai fişek kutlamaları yapmıştı.
Nereden nereye?
Yani, uçak düşürme işi bir mini sempati yarattıysa da karşılığı boş çıktı.
Türkiye'nin ürküttüğü kurbağa attığı taşa bile değmedi.
Avrupa birliğine vizesiz gitme, onlara katılma gibi derdim yok ama derdi olan AKP ve Erdoğan'ı, onları koşulsuz destekleyen tün muhalefet partilerini, çok sevdikleri PKK terör örgütünü, yandaşı Kürtçüleri toptan A.B'ye alsınlar bize yeter.

Bu milleti idare edecek beyinler bu ülkeye yeter. Yeter ki, göbeği dışarıda kesilmiş işbirlikçiler başımızdan gitsin.
Obama ve bazı A.B ülke önderlerinden aferin alacak diye, devletini savaşa sokan ahmaklara devleti teslim edenlere de lanet olsun.

Ne derler, etme cahille sohbet, vur kıçına tekmeyi çekmesin zahmet. Olacağı budur ama, birileri bu işte nedense ısrar edip duruyor, bu kabiliyetsizleri özellikle başımızda tutuyor.

Kabiliyetsiz lafına kimse kızmasın. devletin genelkurmayını içeri atıp sonra da "Aldatıldım" diyen devlet adamına başka ne denir?


Alaeddin Yavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic
/ adilyargicc