"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

27 Kasım 2010 Cumartesi

BUYUK SAVASIN AYAK SESLERI


BÜYÜK BİR SAVAŞIN AYAK SESLERİ


   
Kore'den yükselen Dumanlar

Son birkaç ay içinde dünyadaki gelişmeler 11 Eylül 2001 İkiz Kule Komplosunun artık sonuç aşamasına geldiğini göstermektedir.
Deccal,Dabbe Bush
ABD eski başkanı Bush’un aile dostu ve ortağı Ladin ailesinin afacan oğlu Usame B.Ladin’e kurdurduğu El Kaide terör örgütü her ne kadar sağ duyulu insanların çabalarıyla olsa gerek bir şekilde “Haç-Hilal Blogu” oluşturmada yeterince çalıştırılmadı desem yeridir.
Gürcistan-Rus Savaşına Türkiye’nin dahil edilmesinden kıl payı sıyrıldıysak bunu gerçekleştirenlere de teşekkür etmeliyiz.

Gazze’ye yardım götürme bahanesi ile AB-D ve hükümet ortaklığında başlatılan sözde İsrail’i yola getirme projesi gene savaş karşıtlarının çabası ile AKP hükümeti adına fiyasko ile sonuçlansa da önlendi.
2001’de Bush’un iktidara geldiğinde başlattığı “Yecüc-Mecüc Savaşları” kampanyasının temelini teşkil eden şer üçgeninden Irak ve Afganistan işgalleri ile acılara gark olurken İran ve Suriye Rusya-Türkiye’nin sağ duyulu gayretleri ile Irak’ın kaderini paylaşmaları engellendi.
İsrail ile sinsi işbirlikleri ortaya çıkınca da AKP hükümetinin Ortadoğu Liderliği veya Yeni Osmanlı çabaları seçim sonrasına ertelendi.

Dış işleri bakanı A.Davutoğlu’nun geçenlerde Araplardan yediği fırça,Telekom’un hibe edildiği Lübnan’ın başbakanımızı “Padişahım Çok Yaşa” diye karşılaması ile telafi edilmeye çalışıldı.
Arap gazeteci Hüsnü mahalli dün katıldığı bir programda,Arapların Türk dizilerini çok sevdiklerini ve “Yahu bu Türkler,birbirlerinin karılarına,kızlarına rahatça girip çıkabiliyorlar mı bunlar nasıl Müslümanlar” diye de sormaktan geri durmadıklarını anlattı.

Yani bazılarının çok övündüğü dizi siyaseti halkımızı cinsel sapık olarak tanıtıyormuş, haberiniz olsun.
AKP’nin yarattığı köktendinci rejim korkusunu hafifletmek için CHP’nin boyunu uzatmaya karar veren AB-D,AKP karşıtı Alevi ve Alevi görünümlü dönmeleri rahatlattı.
Komşularımızla “sıfır sorun siyaseti” güttüğünü söyleyen ve bu yüzden Ermenistan ve Yunanistan’ın her dediğine evet çeken  AKP hükümeti,Gürcistan-Rus ve Gazze Flotalia olayının yarattığı düzmece İsrail-Türkiye krizleri ile devleti iki kez savaşın eşiğine getirmiştir.
C.I.A ürünü El Kaide
Türkiye’yi bir türlü savaşın içine çekmeyi başaramayan köktendinci AB-D  şeytan ittifakı,bu hevesini seçim sonrasına ertelemiş görünürken,uzun zamandır kışkırttıkları Kuzey Kore’yi bir şekilde Güney Kore’ye saldırtmayı başarmıştır.

K.Kore’nin yarım milyon kişiyi askere almaya başladığını,AB-D uçak gemilerinin bölgeye hareket ettiklerini,Çin’in ABD’ye olaya karışmaması için önerilerini,bu kriz öncesinde de Sarı Deniz civarlarında bir ada sorunu için Çin-Japon gerginliğinin çıktığını da hatırlayalım.

Bütün bu gelişmelere ek olarak geçen ay Fransa-İngiltere askeri-ekonomik işbirliği antlaşmasının imzalandığı günlerde Yemen’den İngiltere’ye ve Alman şansölyesine gönderilen bombalı mektuba  kadar bir dizi olaya Wikileaks’ın sahibinin İsveç’te yargılanmasının ardından geçen 10-15  günlük sürenin ardından seri halde ABD-İngiltere,Türkiye ve diğer  bir çok ülkeyi içeren gizli belgelerin bu sitede sergileneceğinin duyurulmasının ardından ABD hükümeti ilgili hükümetlere “aman kızmayın,olur böyle şeyler” uyarısı yapmış.
Sanki ona “görürsün sen ben de sana küstüm” diyebilecek bir hükümet varmışçasına böyle bir nezakette bulunmuş.
Bütün bu olaylar 2010 Türkiye genel seçimlerine varmadan bile ortalığın birden karıştırılacağı, aynı iki dünya savaşında da olduğu gibi milletlerin bir oldu bittiye kurban gidecekleri sonucuna işaret etmektedir.
Yeryüzünde ister AB-D ister ezilen yarı sömürge devletlerin halkları olsun herkes dünya barışını korumak için bir şeyler yapmalıdır.
En çok da batılılar,çünkü bütün hile-desise,dolap dümenleri kuran köktendinci hükümetler  onların seçtikleri hükümetlerdir.
Faşist ABD
Elbette son 40 yıldır seks ve uyuşturucu ve de alkol ile erimiş beyinlerinde bunu düşünecek hal kaldıysa yapabilecekleri inancındayım.Çünkü onlar bizler gibi asırlardır sindirme kampanyalarından bizler kadar etkilenmediler.Bu yüzden mücadeleciliklerine dayanarak bunu yapabilirler.
Bizde kendilerine NGO diyen AB-D+AKP yalaması olmuş,kocasını evlendirmek için dilenen Çingene karısı gibi ağalarına devlet kurmak için savaşan ama,kendi özgürlüklerine sahip çıkmayan, “azad kabul etmez” Kürtlerden oluşan bu sivil toplum örgütlerinden hiçbir umudum olmadığını da belirteyim.
Ama,bu pislik geldiğinde yaratacağı acılar inanın,1970-1980 olaylarının, PKK kayıkçı kavgasının acıları ile kesinlikle kıyaslanamayacak derecede olacaktır.Bir anda devletler silinecek bir anda yenileri kurulacak,korkunç acıların yaşanacağı bu olasılıkları önlemek için hala şansımız vardır.

Unutmayınız;
“”Savaş öncesi sağlanan huzura Barış denir.Savaş sonrası sağlananın adı ise kaybedenin teslimiyetidir.””

keykubat