"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

15 Ocak 2010 Cuma

KEMAL UNAKITANA 15.6.MİLYON TESVİK

KEMAL UNAKITAN’A 15.6.MİLYON TEŞVİKEski maliye Bakanı Kemal Unakıtan,malum başbakanımızın eski dava arkadaşı olmasının yanında,maliye bakanlığı döneminde,”çocuklarına şirket kurma” modasına uyan hükümet üyelerindendi.


Başbakan R.T.Erdoğan’ın çocuklarına “gemicikler” ,dünürüne Ziraat Bankası kredisi ile Sabah gazetesini,ATV’yi,Cumhurbaşkanımız Abdullah GÜL’ün de reşit bile olmayan 16 yaşındaki oğluna “İnternet’ten servis “ yapan şirket kurduğu zamanlarda o da çocuklarına şirketler kurmaktan eksik kalmamıştı.


Balıkesir İli Bandırma ilçesinde çocuklarına ait olan AB Gıda şirketi ile modanın öncülerinden olmuş,”Kuş Gribi” furyasında,topladığı yumurtaları pastörize ederek salgın sonrası piyasaya sürerek bundan para kazanma ustalığını da göstermişti.
Eeee,Allah bir kere “Yürü ya kulum” demesin.

Hükümet de arkanda olduktan sonra kim tutar seni?


Unakıtan’ın çocuklarının şirketi olan AB Gıda’nın Balıkesir’de üç yatırımı bulunmaktadır.

Bunlar;

Balıkesir Bandırma’daki “yemlik fosfat, STPP, gıda sınıfı ve teknik sınıf fosforik asit üretim tesisleri ile viyol üretim” tesislerinin bulunduğu fabrika.

Bandırma’daki ikinci fabrikasında “pastörize yumurta üretimi ve yumurta tozu üretimi” yapılırken, Balıkesir Manyas’taki fabrikada ise “kabuklu yumurta üretimi, yem üretimi, organik gübre üretimi” yapılıyor.


Kemal Unakıtan'a 15.6 milyon teşvik!

ANKA’nın Hazine Müsteşarlığı verilerinden yaptığı belirlemeye göre, eski Maliye Bakanı Kemal Unakıtan’ın çocuklarına ait olan A.B. Gıda Sanayi yeni teşvik sisteminden ikinci kez yararlandı.

Hazine Müsteşarlığı, 23 Kasım itibariyle A.B. Gıda’nın Balıkesir’de yapacağı 15 milyon 600 bin TL’lik sabit sermaye yatırımını teşvike bağladı. Bu çerçevede 20 kişinin istihdamı öngörüldü. Yatırım teşviki kapsamında öngörülen teşvik unsurları KDV istisnası, Sigorta Primi İşveren Hissesi, yatırım yeri tahsisi, vergi indirimi oldu. A.B. Gıda’nın yatırım teşvikine bağlanan tevsi yatırımı yılda 17 bin 600 ton çiftlik hayvanları için hazır yem üretimi ile 2 milyon 664 bin 544 adet/dönem tavuk üretimini kapsıyor.


Çalıştırdığı personeline asgari ücretin üstünde ödeme yapmamakla ünlü olan Kemal Unakıtan,AKP iktidarından en kârlı çıkan bakanların başında gelmektedir.


SSK,Bağkur emeklilerine ortala 60 TL zam,memur emeklilerine de 26 TL ile 60TL arasında zam öngören AKP,”Adalet ve Kalkınma Partisi” olan adına,önceki dünürüne ve çocuklarına yaptığı kıyaklarla ”Akrabaları Kalkındırma Partisi” sıfatını kazandırmıştı.

Son Unakıtan’a yaptığı bu teşvikle de “Arkadaşları Kalkındırma Partisi” sıfatını da eklemiştir.AKP’ye verdiğim adları şöyle bir sıralarsak;

-Akrabaları Kalkındırma Partisi,

-Arkadaşları Kalkındırma Partisi,

Ve açılım,saçılım dümenleri ile elde ettiği,

-Azınlıklar Koalisyonu Partisi,

-Azınlıkları Kışkırtma Partisi.


Eee bunda,eller doğu Anadolu’nun sarp dağlarında,sert kışlarında “askerlik” adını verdiğimiz vatan hizmeti uğruna telef olup,tabutlarla evlerine dönerken,Kasımpaşa’da oturan adama Hasdal kışlasında (evinde oturarak) askerlik yaptıranların,sonra da “minareden süngü,camiden kışla” edebiyatları ile mağdur edip iktidara getirenlerin hiç kabahati yok mu dersiniz?


Kemalimin İşleri

Ne de güzeldir Kemalimin işleri,

Kalpazan gibi para basar dilleri,

Yığsam hazineyi önüne gam yemem,

Nice gemicikler alır şirketleri.


Keykubat