"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

8 Ağustos 2013 Perşembe

RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN


 HERKESE İYİ BAYRAMLAR!

Bütün Türk ve Müslüman coğrafyasının mübarek Ramazan bayramı kutlu olsun! 


DAHA ÇOK DEMOKRATİK HAKLARIN ELDE EDİLDİĞİ, HERKESİN EVİNE GÖTÜRÜP EŞİNE, ÇOCUKLARINA VEREBİLECEĞİ EKMEĞİ "BEN KAZANDIM" DİYEBİLECEKLERİ BİR İŞLERİ OLMASI İÇİN MÜCADELE ETMELERİ, BÖYLECE ONURLARINA DAHA ÇOK SAYGI DUYABİLECEKLERİ BİR YAŞAMA KAVUŞMALARINI ARZU EDİYORUM!

BU KAZANILDIĞINDA ŞEYH, PİR, AĞALARIN İMARET VE TEKKE KAPILARINDA BİR TAS ÇORBAYA MUHTAÇ OLMAYAN BİR ÜLKENİN EŞİT VATANDAŞLARI OLACAKLARDIR.


Said-i Kürdi Deliüzzaman TIKLA
MÜSLÜMAN MASKELİ, KÖLECİ SABİ-SÜRYANİ, YEZİDİ, GREGORYEN ERMENİLERİN İKTİDARLARI OLAN, TÜRK VE MÜSLÜMAN DÜNYASINI B.O.P, MEDENİYETLERİ İTTİFAKI, ILIMLI İSLÂM, NURCULUK, FETHULLAHÇILIK, EFGANİLİK, BAHAİLİK, KADIYANİLİK, VEHHABİLİK GİBİ  DİNDEN ÇIKMIŞ MEZHEPLERE VE IRKİ KÖKENLERİNE GÖRE AYIRAN İŞBİRLİKÇİ, MÜSLÜMAN VE TÜRK TAKİYESİ YAPAN AMA TERÖRİSTLERİ DEVLET KONUTLARINDA AĞIRLARKEN, DEVLETİN EN YÜKSEK RÜTBELİ SUBAYLARINI TERÖRİST İLAN EDİP KOLONİ MAHKEMELERİNDE YARGILAYIP MÜEBBETLER MAHKUM EDEN, HALKLARI HAÇLILARIN KÖLESİ, ASKERLERİNİ HAÇLI ASKERİ EDEN, TEKKE, ZAVİYE KÜLTÜNÜ GERİ GETİREN VE ORTAÇAĞ KÖLECİLİĞİNİ HORTLATAN ABBASİ'DEN OSMANLI'YA BATI KARŞITI DEVLET YAPILANMALARININ YIKILMASINDA 1300 YILDIR İŞBİRLİĞİ YAPAN, HER DİNE DÖNEN HAİNLERİN DEVLETİ ELE GEÇİRDİĞİ GÜNÜMÜZDE YAPACAK TEK ŞEY UYANMAKTIR. TAÇ GİYDİRDİĞİMİZ HAİNLERDEN TACI GERİ ALMAKTIR.
UNUTMAYALIM;TACI HAİNE GİYDİREN MİLLETİN KANI DİNMEZ!


TÜRK VE MÜSLÜMAN GÖRÜNÜP BATILI SÖMÜRGECİ DEVLETLERİN KÖLESİ OLMAMIZI KURTULUŞ GÖSTEREN, HALKA TEKKE KAPILARINDA BİR TAS ÇORBAY DİLENCİLİĞİNİ LAYIK GÖREN, HER GÜN ATATÜRK CUMHURİYETİNİN GETİRDİĞİ DEMOKRATİK HAKLARIMIZI GASP EDEN, EĞİTİMİ SADECE BATILI DEVLETLERİN ÜRÜNLERİNİ KULLANMAYI ANLAYABİLECEĞİMİZ KADARIYLA LAYIK GÖREN BU KÖLECİ, TAKİYECİ YALANCI DÜNÜ VATAN HAİNİ BU GÜNÜNÜ DEVLET ADAMI OLMUŞ HARAMİLERDEN KURTULMAYA KARAR VERDİĞİNİZDE GERÇEK BAYRAMLAR SİZİN OLACAKTIR.

HER TÜRLÜ DİNİ, ETNİK (IRKİ-SOY) AYRIMCILIKLARINI BİR YANA BIRAKARAK EŞİTLİK, DEMOKRASİ VE ÖZGÜRLÜK MÜCADELERİNE KATILARAK DAHA ÇOK HAK VE ÖZGÜRLÜĞE SAHİP OLMAK, BÖYLECE DAHA ÇOK BAYRAMLARI HAK EDEN BİR TOPLUM OLMAMIZ DİLEĞİMLE!

NİCE BAYRAMLARA!


Alaeddin Yavuz
keykubat /adilyargic/ adilyargicc


 BAŞIMIZDAKİ HARAMİ İKTİDARININ GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRMEK İÇİN OKUYUNUZ!


FETULLAH GÜLEN'İN GERÇEK YÜZÜ
  
Bir de bu yazılarımı okuyunuz;
1- http://keykubat.blogspot.com/2010/09/fethullah-hz-muhammede-karsi.html

2- http://keykubat.blogspot.com/2008/08/said-nursi-alim-mi-deli-mi.html#axzz2YpeMOv1r

3-http://keykubat.blogspot.com/2010/08/said-i-kurdiden-gunumuze-ihanetler-ve.html

4-http://keykubat.blogspot.com/2012/10/alpaslan-tukes-devlet-bahceli-ermeni.html

5-http://adilyargic.blogspot.com/2012/01/papa-pedofili-ve-cocuk-pornosunu.html

6-http://adilyargic.blogspot.com/2011/04/masonlar-ve-akp-mason-baglantilari.html