"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

2 Ocak 2016 Cumartesi

VATANA İHANETİ ANLAMA KILAVUZU


G20 BU PROJESİNİN ORTAKLARIDIR AMA
ASIL ORTAK 10'DAN AZDIR

DEVLET TARAFINDAN SATILDIĞINI DÜŞÜNEN GÜVENLİK GÖREVLİLERİNİN DİKKATİNE !!!

I. DÜNYA SAVAŞINDA ABD-İNGİLTERE DÜNYAYI KÖYLERİ HALİNE GETİRDİLER.
II.DÜNYA SAVAŞINDA ABD TEK HÜKUMDAR OLDU VE DÜNYA KÖYÜNÜN MUHTARI İLAN EDİLDİ.
BU HÜKUMRANLIĞA DAYANARAK YERYÜZÜNÜN HARİTASINI ŞİMDİ 21.YÜZYILA GÖRE ŞEKİLLENDİRME ÇABASINDADIR.
BÜTÜN NATO VE BM ÜLKELERİ DE BİR ŞEKİLDE BU PROJEDE ORTAKTIR, KÜÇÜKLER DE HEDEFTİR.

BİZ KÜÇÜKLERDENİZ.
YÖNETİCİLERİ, BÜROKRATLARI, YÜKSEK RÜTBELİ SUBAYLARI, SERMAYEDARLARI, OKUL EĞİTİM MÜFREDATLARINI, ÖĞRETMENLERİNİ, SENDİKALARINI, GAZETECİLERİNİ, İMAMLARINI, CEBİNE GİRECEK MAAŞINI HEP BUNLAR BELİRLERLER.

YAŞADIĞIMIZ TERÖRÜ, BU TERÖRDE ÖLECEK İNSAN SAYISINI, TERÖRÜN SONUÇLARINI, O SONUÇLARA KAMUOYULARININ NASIL İKNA EDİLECEĞİNE DAİR TÜM SENARYOLARI DA ONLAR HAZIRLARLAR.
OLASI BİR UYANIŞ HAREKETİNİ BÖLMEK İÇİN MUHTELİF BÜTÜN SİYASİ SEÇENEKLERİ SAPTIRACAK ŞEKİLDE YETİŞMİŞ GAZETECİLERİ, TOPLUM PSİKOLOGLARI, GEREKTİĞİĞNDE KORKUYLA SİNDİRECEK TETİKÇİLERİ HEP HAZIRDIR.
SEN, “VATAN” DEDİĞİNDE ONLARA DÜŞMAN SAYILIRSIN VE KİMSE SENİN DERDİNİ YAZMAZ, ARKANDAN GELMEZ.
ASKER İÇİN; 

PKK'NIN ŞEHİR SAVAŞI ŞEHİTLERİ,
TERÖR ÖRGÜTÜ BİTİRİLSE
YÜREK GAM YEMEYECEK
SEN NATO'NUN/AB-D'NİN KOLONİ ASKERİSİN ONLARA GÖRE. PKK'YA VEYA ONLARA KURŞUN SIKARSAN, ÜSTLERİNE(!) BÜYÜK YARA VERMİŞ OLURSUN VE CİDDİ DİSİPLİN SORUŞTURMASI GEÇİRİR İŞİNİ DE KAYBEDEBİLİRSİN. 
CANINI DA ALABİLİRLER. BAŞIMIZDAKİLER ONLARIN DERİN DEVLETLERİ VE SİYASİLERİNCE ATANDIKLARINDAN, GÖREVLERİ DEVLETİ YÜCELTMEK DEĞİL YIKMAKTIR. VE SEN DE KOLONİ ASKERİSİN. 

VATANSEVERLİK SENİ HARCAR.
BÖYLE DÜŞÜNÜRSEN OLAYI ÇÖZERSİN. OSMANLI'NIN MACAR- ROMEN, BULGAR, GREK, SIRPLARA KRAL TAYİN ETTİĞİ GÜNLERİ DÜŞÜN. OSMANLININ YERİNE AMERİKAYI, ÖTEKİLER YERİNE TÜRKİYE'Yİ KOY ANLARSIN. 

ÜLKEMİZDE KÜRTÇÜLÜK ADI ALTINDA YÜRÜTÜLEN BÜYÜK ERMENİSTAN, BÜYÜK İSRAİL VE SÜRYANİ DEVLETLERİ MÜCADELESİ VARDIR.
1980’LERDEORDUYU 21. YÜZYIL GERİLLA SAVAŞI ÇAĞLARINDA DEVLETİ KORUYABİLECEK DONANIMLI ORDU KURMA, ORDUYU EĞİTME BAHANESİ İLE PKK TERÖR ÖRGÜTÜ KURULDU.ÖRGÜT 1987’DE YUNANİSTAN ATİNA’DA ÖNDERİ ÖLDÜRÜLEN ERMENİ ASALA ÖRGÜT İLE BİRLEŞTİ.

ŞİMDİ 22 İŞGALCİ NATO ÜLKESİNİN SINIRIMIZDA COĞRAFYAYA YENİ ŞEKİL VERMEK İÇİN BULUNMASINDAN İSTİFADE EDEREK DOĞU VE GÜNEY DOĞU ANADOLU KOPARILMAK İSTENİLMEKTEDİR.

AMERİKA’NIN “ERMENİ, YEZİDİ KÜRT” İŞBİRLİKÇİ KANADI CEMAAT, CHP, HDP,PKK GURUBU, ÖNCEDEN PAZARLIĞI YAPILMIŞ TOPRAKLARI ALABİLMEK İÇİN ŞEHİR SAVAŞLARINI BAŞLATTILAR.

HER GÜN GELEN ASKER-POLİS ŞEHİTLERİNE BU GÜN DE DİYARBAKIR SUR MAHALLESİNDE 11 ASKER YARALI EKLENDİ BÖLGEDEN GÖÇLER FIRLADI. 1950'DEN BERİ TÜRK YURDUNU İŞGAL GEREKÇESİYLE KÜRTLER GÖÇE ZORLANDILAR VEYA TEŞVİK EDİLDİLER. KAMU ARAZİLERİ PEŞKEŞ ÇEKİLEREK ZENGİN EDİLDİLER.
HER TÜRLÜ SUÇ ÇETELERİ, TERÖR ÖRGÜTLERİ KURMALARINA GÖZ YUMULDU, DEVLET ELİYLE DESTEK VERİLDİ, KORUNUM SEMİZLEŞTİRİLDİLER.
ŞİMDİ İSTANBUL'DA HER KÜRT'ÜN BİR MİSAFİRİ VAR. ASLINDA OLAN KÜRTLERE YERLERİNİ BOŞALTTIRIP ERMENİ VE SÜRYANİLERE TESLİM ETME PROJESİDİR
.


N'OLCEK ŞİMDİ? Ordu 10 Kasım 1938'den 
beri bu milleti darbeler ve muhtıralarla sindirdi. 
Her şeyin doğrusunu o bildi. Bilmeyenleri(!) 
idam etti. Şimdi, devlet elden giderken 
bilmiyorum diye tutturdu. 
General millet diye bağırıyor, millet de 
general/ordu diye. Çık işin içinden çıkabilirsen. 
Gerçekten, n'olcek şimdi?
YAHUDİLER DE CABASI.
KÜRTLER FENA TONGAYA GELDİLER.
HAVA ALACAKLAR.
AMA YAKINDA ÇOK KAN AKACAK.
BU MİLLETİ BİRBİRİNE DÜŞÜREMEYEN SİYASİ İKTİDAR, DIŞARIDAN İTHAL ETTİĞİ SURİYE, IRAK VE DİĞER ÜLKE GÖÇMENLERİNİ SİLAHLANDIRARAK YAKINDA OLAYLARI BAŞLATACAKTIR.


ARTIK KİMLİKLERİNİ DE GİZLEMİYORLAR
ORDU TAMAMEN BİTMİŞ, NATO ORDUSU OLMUŞ, ÜLKESİ İÇİN ACİZ KALMIŞTIR. DOĞUDA YAPILAN OPERASYONLAR, CUMHURBAŞKANI VE PARTİSİNİN “BAŞKANLIĞINI DESTEKLETME PAZARLIĞI” UĞRUNADIR.

BU GÜNE KADAR OLDUĞU GİBİ GENE ŞEHİTLERİN KANLARI YERDE KALACAKTIR.
HEM PKK HEM SİYASİ İKTİDAR VE DİĞERLERİ AB-D TARAFINDAN VERİLEN GÖREVLERİNİ YAPAN MEMURLARDIR.
ONLARDAN UMUT BEKLEMEYİNİZ.
TAKDİR SİZLERİNDİR.

Alaeddin Yavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic
/ adilyargicc

Beni bu tespitlerimde yanıltırlarsa ilelebed destekçileri, duacıları olurum.