"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

6 Temmuz 2017 Perşembe

SÖMÜRGECİLERİN KÖLELEŞTİRMELERİ, VATANSEVER YAZILARIN KIYMETİ

EMPERYALİZM GİRDİĞİ ÜLKEDE BUNLARI YAPAR:

1-O ÜLKENİN ASİL HALKINI İKTİDARDAN İNDİRİR, ZAMANLA KÖLELEŞTİRİR.

2-O ÜLKENİN HAİNLERİNİ BAŞA GETİRİR, ÜLKE GELİRİNİN %60'INI DOĞRUDAN, %20'SİNİ TİCARİ YOLLA ALIR.

3-EĞİTİMİ BOZAR, KENDİ ÜRÜNLERİNİN TÜKETİLMESİNE YETECEK KADAR EĞİTİME İZİN VERİR.

4-O ÜLKENİN, TARİHİNİ TERSİNE, DİNİNİ KENDİ DİNİNE UYGUN HALE GETİRİR AMA, KUKLA DİN VE DEVLET ADAMLARI SAYESİNDE İNSANLARA HİSSETTİRİLMEZ.

5-"BİZDEN ADAM OLMAZ " SÖZÜ HERKESÇE KABUL GÖRDÜĞÜNDE AMACINA ULAŞMIŞTIR.

6-İÇİNE ETTİĞİ EĞİTİM SİSTEMİ YÜZÜNDEN O ÜLKEDE YETİŞECEK KUKLALARI, KENDİ EMİRLERİNİ DOĞRU ANLASINLAR DİYE KENDİ ÜLKESİNDE EĞİTİM ALMALARINI SAĞLAR.

7-HALK EMPERYALİZME DİRENEMEYECEĞİNE İKNA EDİLİR VE YURT DIŞINDA EĞİTİM GÖRENLERE İNSANÜSTÜ SIFATLAR YAKIŞTIRMASI BAŞLAR.

8-KÖLELEŞMİŞ HALKLAR OYUNU ÇAKMASINLAR DİYE , KENDİ ÜLKESİNDE BİLE DONALD TRUMP GİBİ MALLARA DEVLETİ TESLİM ETMEKTEN ÇEKİNMEZ.

BİZDE 300 YILDIR OLAN FARKLI MI?
Alaeddin Yavuz

YAZI YAZMAK FEDAKARLIK İSTER.

ÖNCE, SPORDAN, SAĞLIKTAN TAVİZ VERİRSİNİZ. ÇÜNKÜ, YAZMAK İSTEDİĞİNİZ KONUDA BİLGİ VE BELGE YANİ KAYNAK ARAŞTIRMASI YAPMANIZ GEREKİR. BU GÜNLER, AYLAR, YILLAR ALAN BİR ÇABADIR VE ASLA EMEĞİMİZİN KARŞILIĞINI DA SİZE ÖDEMEZ.
BU NEDENLE, SEVİLEN YAZILAR YAZANLARIN VÜCUTLARI DEFORME OLMUŞ, HOŞ GÖRÜNÜM VERMEZLER.
İKİSİNİ BİR YAPAN OLMAZMI?
OLUR DA ONLAR DA EN FAZLA, AKLIMA GELEN ERTUĞRUL AKBAY GİBİ OLURLAR.
ATATÜRKÇÜYÜM DERKEN FETÖCÜLÜKLE SUÇLANIRLAR.
HAKLIDIR, HAKSIZDIR AMA SUÇLAMASINI DA BİR MESNEDİ VAR MI VAR. İŞTE O KADAR OLUNUR.
ÖRNEĞİN, YAZACAĞIM DEDİĞİM ERTELEDİĞİM YAZILARIM İÇİN SEÇTİĞİM, BATILI ÜNİVERSİTELERDE DOKTORA TEZLERİNDEN OLUŞAN VE DİLİMİZE ÇEVİRİLMEYİ BEKLEYEN 400 SAYFALIK METİNLER ÖNÜMDE. YILLAR ÖNCE TERCÜME ETMEK İÇİN BİKGİSAYARIMA YÜKLEDİĞİM METİNLER 5000 SAYFA DAN FAZLA. HADİ, HEM ÇEVİR HEM DE SPOR YAP BAKALIM.
BUNA, ALİŞ VERİŞ, YÜRÜYÜŞ, ZİYARET GİBİ GÜNLÜK SOSYAL YAŞAMI DA EKLERSEK ÇIK İÇİNDEN ÇIKABİLİRSEN.
KENDİSİNE MADDİ, MANEVİ DOĞRUDAN FAYDA GETİRMEDİĞİ GİBİ, SİYASİ, VE SİYASAL DİNCİ SALDIRILARINI DA, EKLEYİNCE HİÇ DE MANTIKLI BİR TERCİH DE DEĞİLDİR.


BÜYÜK EMEKLERLE YAZILAN, PAYLAŞILAN YAZILARI OKUYUN.

FİKİR ÇIKARIN VE BİRİLERİNİ İKNA ETMEK İÇİN TARTIŞIN.
BÖYLE İLERLEME SAĞLAYABİLİRSİNİZ.
YOKSA, KİM OKURSA OKUSUN, BEN UĞRAŞAMAM DİYE PAYLAŞIRSANIZ HER ZAMAN CAHİL KALIRSINIZ.
EĞER İNANDIĞINIZ BİR DAVAYA AİT YAZILAR PAYLAŞIYORSANIZ ONA EN BÜYÜK ZARARI VERİRSİNİZ.
ÇÜNKÜ, SİZİN PAYLAŞIMINIZ DİYE OKUYAN BİTİ İLK SORUYU SİZE SORAR. İKNA EDİCİ CEVAP VEREMEDİĞİNİZDE İLGİSİNİ KAYBEDER. O KİŞİYİ DE KAYBEDERSİNİZ.
Alaeddin Yavuz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.