"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

14 Kasım 2014 Cuma

AMERİKAN ASKERLERİ HAKKINDA BAZI BİLGİLER

Çuval öncesi Amerikan askerleri

Amerikan ordusu, dünyanın her ülkesinden ilanla gönüllü maaşlı asker toplar ve çalıştırır.

Bir çok Amerikan askerinin ABD vatandaşlığı dahi yoktur.

Ülkemizden bu orduya katılan iki elin parmaklarından fazla Amerikan askeri tanıdım. Bunlar Irak'ta da Afganistan'da da her yerde bunlar da görev aldılar.

Dış ülkelerden toplanmış askerler de ABD içinden toplanmış askerlerde gerçekten fakir, fukara halk çocuklarıdır.

İçlerinde, "emparyalizm, antiemperyalizm nedir?" sorusunu cevaplayabilecek tıynette adam olduğunu da sanmıyorum. Olsa girmemeleri gerekir bence.

Her ne olursa olsun, Amerikan devlet ve siyaset adamlarının pis emellerini gerçekleştirmek için uyguladıkları siyasetlere tepki verirken, yurt dışında mevcut Türk düşmanlığının artmasına katkı yapmayalım.

Ama, gelen vursun, giden vursun sineye mi çekelim?

Hayır TGB, hareketini doğru yapmıştır ve fazla da kin uyandıracak darp, yaralama, adi küfür gibi bayağılıklara da bulaşmaktan uzak kalmıştır.

Tamam, bu çuval geçirilenler hakikatten çok gariban görünümlü,cılız tiplerdi, ben bile acıdım :)

Ama, bunlar ellerine fırsat geçince o masumlukları aniden canavarlıkla yer değiştiriyor.

Bu eylemi desteklemek için yeterli.

Şunu da hatırlayalım, bu gün Irak'ta olan zulümlerden haberdarsak gene bu askerlerin içindeki "insan ruhu" taşıyanların "her  şeye rağmen" sağladıkları bilgiler sayesindedir.

Çuvalı geçirelim, protesto edelim ama "neden yaptığımızı" açıklayarak "düşmanlık yaratmadan" yapabilirsek daha başarılı olunabilir.

Tekrar ediyorum, Amerikan askerlerinin çoğu Amerikalı da değildir, vatandaşlıkları bile yoktur. ülkemizde dahil, her ülkeden ekmek kovalayan genç var o orduda.

Irak işgali sırasında bir çok yazımda,Amerikalı asker ailelerinin paylaşımlarından da yararlanmıştım. Ayrıca, yavru G.W.Bush'un zulüm, katliam döneminin sona ermesinde, Amerika'lı şehit, gazi asker aileleri ile savaştan tiksinmiş asker ve asker yakınlarının çabalarını da unutmayalım.

Amerika bizi NATO'dan sepetlemedikçe bizim ülkenin sittin sene geçse bu ihanet yapılanmasında çıkacağı da yoktur. Bu da, daha Amerikan solcırlarıyla uzun bir zaman daha müttefik kalacağız demektir.

Takdir sizindir.