"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

21 Ocak 2014 Salı

NEDEN HÜKUMETİN ORTADOĞU SİYASETLERİNİ ONAYLAMIYORUZ


NEDEN HÜKUMETİN ORTADOĞU SİYASETLERİNİ ONAYLAMIYORUZ?


ÇÜNKÜ BİR TAKIM İŞBİRLİKÇİ ÖZÜNDE MÜSLÜMAN OLMAYAN,TAKİYECİ DİNİ CEMAATLER, TARİKATLAR TOPLULUĞU OLAN AKPPKK KOALİSYONU KENDİ HEDEFLERİ DOĞRULTUSUNDA MÜSLÜMAN VE TÜRK DÜNYASININ COĞRAFYASINI HAÇLILARA PEŞKEŞ ÇEKERKEN HALKLARINI DA KÖLELEŞTİREN YASAL DÜZENLEMELER YAPMAKTADIR.

BU İŞBİRLİKÇİLERİN İKTİDARLARI KENDİLERİ GİBİ GELİP GEÇİCİDİRLER VE TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN HALKININ ADİL, BARIŞÇI KİŞİLİKLERİNİ YANSITMAMAKTADIR.

BU ÜLKENİN HALKI HALE BÜYÜK ATATÜRK'ÜN; "YURTTA SULH CİHANDA SULH" İLKESİNE BAĞLIDIR.

AKP GEÇMİŞ İŞBİRLİKÇİLER GİBİ GEÇİP GİDECEKTİR AMA HALK BU TOPRAKLARDA YAŞAMAYA DEVAM EDECEKTİR.

DÜNYEVİ HIRSLARI, SİNSİ DİNİ VE CEMAAT HESAPLARI UĞRUNA ATEŞE ATTIKLARI ORTADOĞU COĞRAFYASININ HALKLARI BUNLARA GEREKEN DERSİ YAKINDA VERECEKTİR.

TOPRAKLARIMIZIN, KAMU VE ÖZEL KURUM VE KURULUŞLARIMIZIN, İNSANIMIZIN ÖZGÜRLÜKLERİNİN SATILMASINA KARŞI OLDUĞUMUZ İÇİN AKPKK VE DİNİ CEMAATLERİN KOALİSYONLARINA KARŞIYIZ.


ON BİR YIL ÖNCE "ORTADOĞU'NUN ÖNDERİ" OLARAK TANITILAN BOŞBAKAN RE.T.E MASONU BU GÜN TÜM DESTEKÇİLERİ TARAFINDAN DIŞLANMIŞTIR. ÖYLE Kİ HİÇ BİR SINIR KOMŞULUĞU OLMAYAN, 2001 İKİZ KULE DÜZMECE OPERASYONUYLA "BEŞ ŞER ÜLKESİNDEN BİRİ" OLARAK İLAN EDİLEN,ON BİR YILDIR AB-D AMBARGOSUNA KATLANAN İRAN BİLE CENEVRE'DE YAPILAN SURİYE İLE İLGİLİ GÖRÜŞMEYE "ARABULUCU" OLARAK ÇAĞRILIRKEN TÜRKİYE'NİN ADI GEÇMEMİŞTİR.

BU REZİLLİĞİ GÖLGELEMEK İÇİN BİN BİR RİCA VE OPERASYONLA KENDİSİNİ "RET ETMEYECEKLERİ GARANTİSİ ALDIKTAN SONRA " BU GÜN İSVİÇRE'YE GİTMİŞ, BAZI AB YETKİLİLERİYLE YAPTIĞI GÖRÜŞMELERİ BAŞARIYMIŞ GİBİ YANDAŞ BASININA YAZDIRIP ÇİZDİRMEKTEDİR.

"SIFIR SORUN" SİYASETİ DÖNMÜŞ "SIFIR KOMŞU" OLMUŞTUR. BÖYLE GİDERSE "SIFIR DEVLET" OLARAK SONLANACAKTIR.


BU OLASILIKLARI ÖNLEMEK İÇİN;

BU TOPRAKLARDA BAĞIMSIZ, ÖZGÜR, DEMOKRATİK BİR DÜZEN KURULUNCAYA KADAR DA HALKIMIZI BİLGİLENDİRMEYE DAYALI BU BAĞIMSIZLIK VE ÖZGÜRLÜK MÜCADELEMİZE DEVAM EDECEĞİZ.

SEKİZ YIL ÖNCE YAZMAYA BAŞLADIĞIMDA BİR TELEVİZYON, BİRKAÇ GAZETE VE O KADAR İNTERNET SAYFASI İLE BAŞLATILAN MİLLİ BAĞIMSIZLIK VE DEMOKRASİ MÜCADELEMİZ ARTIK SOKAKLARA TAŞMIŞTIR.

İŞBİRLİKÇİ, TESLİMİYETÇİ TAKİYECİ SAHTE MİLLİYETÇİ VE DİNDARLAR İHANETLERİYLE HER GÜN KENDİLERİNİ DEŞİFRE ETTİKÇE BU HAREKET DAHA DA GÜÇLENEREK BÜYÜYECEKTİR.

İCRAACILARI VE DESTEKÇİLERİ DE HAK ETTİKLERİ SONA KAVUŞACAKLARDIR.

MAL SAHİBİ MÜLK SAHİBİ
HANİ BUNUN İLK SAHİBİ,
MAL DA YALAN MÜLK DE YALAN,
HAÇLIYA DEĞİL HALKINA YASLAN!!!