"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

2 Ağustos 2008 Cumartesi

SEÇMEN NEYİ OYLADI

BÖLÜNME Mİ,TEPKİ Mİ OYLANDI?

Seçim sonuçlarını televizyondan izledikçe şok oldum.Bu kadar yayın yapılmasına ,sabahlara kadar halka, ülkemizin çıkarlarının tartışma programlarıyla anlatılmasına rağmen ne yazık ki hiçbir mesajın halka ulaşmadığı görülmüştür.

Halkımız bu tür yayınlara iltifat etmemiştir.Seçim öncesi Balıkesir ve İzmir ziyaretlerimde tanıdıklarımla ve tanıştığım insanlarla yaptığım konuşmalarda bölünme tehlikesini kimsenin kabul etmediğini, böyle bir iddianın uydurma olduğunu söyleyen, hükümetin iyi çalıştığının ve desteklenmesi gerektiğinin vurgulandığına şahit oldum.

Halkımız ve iş dünyamız “Borsa, ticaret,ve iş olanaklarının üzerinde yoğunlaştılar.Ülkenin bölünmesi bir tehlike olarak büyük çoğunluk tarafından algılanmadı.Görmezden gelindi.

ABD-AB ülkelerinin açıkça desteklediği ayrılıkçı terör örgütü ve onların kültürel militanları halk tarafından tehlike ve tehdit olarak görülmedi.

Bunun üç sebebi olabilir:

1-Ya halk,bu tehlikeyi vurgulayanlardan daha da derin anlayış ve bilgiye sahipler ve “ülkenin içinde bulunduğu tehlikeleri gösterenlerin cehaletini gördü ve bunların aymazlığından bıktığı için görmezden geldi.

2-Ya da halk,tehlikeyi gösterdiği halde,ABD-AB’siz bir devlet siyasetine kapalı olduğunu beyan eden bu gün muhalefet partileri olarak meclise girenleri samimiyetsiz; doğrudan “Ne ABD-ne AB tam bağımsız Türkiye” diyenleri de güçsüz buldu veya aşırı uç olarak değerlendirdiği için, AKP’yi oylamakta sakınca görmedi.

3- Ya da halk,devşirme Osmanlı paşalarının tanımladığı şekilde aymaz,ayılmaz,ayıltılması mümkün olmayan “Etrak-ı bi idrak” olduğundan böyle davrandı.

Her nasıl karar verdiyse versin sonuç olarak halkımız devletin bölünmesini,ABD-AB politikalarının üzerinde uygulanmasını oylamıştır.

Bu tarihten itibaren ortaya çıkacak rezilliklerden ve aşağılanmalardan da şikayet etmeyecektir.Bu kendisinin tercihidir.

Kullanılan otuz beş milyon oyun 16 milyon 250.000’inin AKP adına kullanıldığını gördükten sonra ortaya çıkacak sonuç budur.

Bu seçim sonuçları için hayırlı olsun diye yazdım.Ama hayır olmayacağı apaçık ortada.Düşman ülkeyi işgal edip canını almaya başlamadıkça bu halk hep tepkisiz kalıyor.Demokrasi bu halka yönetime katılma hakkı vermiştir.Ancak halk Atatürk’ü bile yalnız bırakmıştır.

Demokrasiyi de geleceğini,ülkesini yabancılara teslim etmek için kullanmıştır.
Peki neden?

Bir çok insanın “bizim siyasetçilerin ve idarecilerin pisliklerinden bıktım.Ülkeyi yabancılar yönetse bunlardan daha iyi yönetir “ dediğini hala duyuyorum.

Bu seçimin göz önüne serdiği bir gerçekte İnönü döneminden beri uygulanan tüm siyasete bir tepkidir.Bu gerçeği halkı suçlayarak örtmek de doğru değildir.

Yani halk “Etrak-ı bi idrak” değil bizzat başındaki siyasi ve idari yapıdan bıkkınlığını ortaya koymuştur.

Devletin adı bütünlüğü halka huzur vermiyor.Halk ekmek,iş,aş istiyor.Başta kim varmış, devletin adı bayrağı neymiş o kadar ilgi göstermiyor .
Devletin tüm yapılanmasının değişmesini istemiştir.”Ne olursa olsun iş,aş,hizmet olsun, devlet kapısında insan yerine konsun.Siyasi,etnik özelliği değil insanlığı öne çıksın istemiştir.

Köklü bir anlayış değişikliğinin zamanı gelmiş ve geçmektedir.Halkın bu tepkisi iyi değerlendirilmeli,tüm siyasi ve idari yapılanmalar,anlayışlar doğru bir yapılanma içinde değişmelidir.Ya da böyle bir değişim ve yapılanma üretilemezse ABD-AB planları uygulandığında kimse de “GIK” dememelidir.

Şunu da ekleyeyim,üniversitelerin bu kadar sorun varken bir çözüm ürettiğini de görmedim.Onlar gençleri miting alanları,kampüs kavgaları içinde harcamakla meşguller çünkü.

Yazık.


Keykubat
24.7.2007

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.