"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

2 Ağustos 2008 Cumartesi

Seçim Sonuçları

Seçim Sonuçları

Seçim sonuçları gerçekten kanal kanal dolaşılarak yapılan aleyhte propagandaların hepsi boşmuş dercesine bir sonuç çıkardı.Ülkemiz adına hayırlı olsun dileğindeyim.

Her nasıl olduysa da AKP bu işin altından alnının akı ile çıkmıştır.Şu oldu,bu oldu demenin anlamı yoktur.

Muhalefet muhalefetliğini yapmıştır.Fikirlerini beyan edenler ülkenin içine düşebileceği durumları halka duyurmuştur.

Ancak halk artık siyaset ve devlet işlerinden bıkmış görünüyor.1968-1980 arası oğlunu okula gönderip ya cenazesini sokak köşesinden bir yerden almış,veya işkence tezgahlarından kalan parçalarını toplamış kimseye ses edememiştir.

Okullar eğitim yuvası olmaktan çıkmış,siyasi görüşlerin savaşlarının yapıldığı dövüş arenalarına,kitle eylemlerinin teşkilatlanma yerleri haline gelmiştir.

Ortada ülkenin içine girdiği ne bir savaş ne de bir işgal yokken sadece ailelerinin kendilerinin aç kalıp okutup, kendilerine yardım edebileceği umudu ile üniversitelere liselere gönderdiği çocukları ne bir meslek öğrenebilmişler ne de bir memuriyet bulabilmişler. Topraktan ayrıldıkları için bağ bahçe işlerinden de anlamaz sadece bir tüketici haline gelmişlerdir.

İşte bütün uyarılara kulak tıkayan Türkiye Halkının inadına bu partiyi oylamasının ardındaki gerçek de budur.

Çünkü ilk defa halktan,kendileri gibi anarşiye bulaşmış,sokaklarda top koşturmuş bir halk çocuğu gördü.İlk defa seçkin elit ya da “Ülkenin sahibiymiş gibi, herkesi yargılayıp karar veren ,azraile karşı zafer kazanmış gibi, arkasını devlet bütçesine dayamış” tiplerin ve onların yalamalarının dışından olan, halktan,içinden geldiği gibi konuşan, yaptığı gaflarla biraz da safça gözüken “ ama hizmet eden, yaptığı yardımlarla da “fakirin,açın halinden anlayan” kişi sıfatını kazanan bu adamı tekrar Cumhuriyet tarihinde rekor bir oyla ikinci kez “ne istersen yap ama sen yap” dercesine desteklemiştir.

İşte bizim halkımızın “vatan bölünecek,bölücüleri meclise sokacak, iç savaş çıkacak vs “ uyarılarını hiç mi hiç kale almadığını gördük.

Ya da “Öbürleri ne veriyor ki bu hem iyi hizmet yaptı hem de maddi yardımda bulundu.” Diyerek oyunu vermiş de olabilir.

Her nasıl olduysa olmuş halk koro halinde hükümeti oylamıştır.Oy verenleri ve hükümeti tebrik ediyorum.

Ama bunca zamandır yazılanlar yalan mıydı? Geleceği bildirilen tehditler tehditler,tehlikeler asılsız mıydı?

İşte buyurun, cezaevinde tutuklu bulunan PKK militanları bile millet vekili olarak meclise girecek ve maaş alacaklar.

Askere gönderdiğin evladına kuşun sıkan eller senin vergilerinle senin hakkında karar alacaklar.

Ciddi bir araştırma yapmaya gerek de yok AKP,CHP ve Bağımsızlar grubundakilerle birlikte 150 cıvarında milletvekilinin meclise girdiği kanaatindeyim.

Bunlar oraya çay içmeye gelmediler.İdeallerini gerçekleştirmek ve 200 yıllık Kürdistan kurma macerasını sona erdirmek için geldiler.

Millet büyük bir aymazlık içinde bu partiyi oylamıştır.Bu hayırlı olmayacak bir oylamadır.

Halk yanlışı oylayınca yanlış doğru olmaz.Sadece yanlışı savunanlar kazanmış olurlar.Bu yüzden oy verenler bu zaferin tadını iyice çıkarsınlar.Hayıflanma zamanının gecikmeyeceğine inanıyorum.

Bu ülkede seçim sonuçlarına bak halkın kültür yapısını gör.Meclise giremeyen parti ve bağımsız adaylara oy verenlerin sayısı toplam seçmenin % 10-13 oranında.Yani 4- 5 milyon kadar.

Zaten mitingleri de kültürel akımları da götüren bu kadar insan.Diğerleri gel deyince “emret” diyen insanlar.Gençlerde hedonizm almış başını gitmiş.Herkes para zevk peşinde.Vatan millet boş şey onlar için.

Sahiplenilen,korunan şeyler varlıklarını sürdürürler.Sahiplenmezsen vatanın da olmaz.Dilini anlamadığın milletlerin kölesi olursun.

Aslında kendi ülkemizde bu kadar zenginliğe rağmen köleden farksız yaşayan insan sayısı da az değil hani.Diğer yazılarımda bunlardan çok bahsettim.

Seçim sonuçları belki de olması gereken sonuçlardı.At sahibine göre kişner.Kim sahiplenirse bir parça o, halka hükmeder.Aynen de öyle oldu.

Devlet üniforması altından halka telkinde bulunanlar belki akıllanırlar.Ama tren geçti artık.

Devleti kendi başına yemeyeceksin, odun,kömür,para vs. halkı da doyuracaksın ki ülkeyi bile bölsen millet “GIK” demez ve destekler.Helal olsun hükümete!!!!

Bitmiş bu millet.Daha yeni meclis göreve başlamadan olayları seyredin,bir de başladıktan sonra.

Ben yine de tanılayım,bu hükümet de teröridtleri muhafaza etmeyi başarsın,dedikleri gibi

“Tek Devlet,Tek Millet,Tek Bayrak” altında ama “8” eyalete veya eyaletlere bölmeden,kan dökmeden ve “ Türkiye Cumhuriyeti” adını “Kürdistan Cümhuriyeti” ve ya “Anadolu Federasyonu” yapmadan.

Keykubat.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.