"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

20 Kasım 2017 Pazartesi

ABD, AB VE NATO KRİZLERİ ASLINDA FIRSATTIR

SİYASETTE SAYGINLIK KAZANMANIN TAM ZAMANI.

II. Dünya savaşı sonrası, İngiltere teşviki, ne olur ne olmaz endişesi ile, 1947'de ilk NATO müracaatımızı yaptık.1948'de devrimcilerin Yunanistan'da başarılı olmasıyla gelen ortak ABD-İngiltere işgali korkusuyla balıklama dalıp, Korelere, nirelere uzanan Efendi-Köle ilişkili NATO üyeliğimiz aleyhimize başladı. 

11/9/2001 ikiz Kule komplosuyla ilan edilen son Haçlı Seferi ile İslam dünyasının yeniden işgaline mecburen biz de yataklık etmek zorunda bırakıldık.
Böyle bilmediler mi sizi?

16 yıl sonunda tekrar İki Kutuplu Dünya ortaya çıktı ve köleler ABD - NATO çetesine dikilmeye başladılar.
Bunun verdiği endişeden kuduran ABD,AB ile arayı açtı.
Almanya Çeklerle ordu kurdu. Bunu 23 AB ülkesinin kurduğu ortak AB ordusu izledi.
İngiltere "Brexit" yaptı ve ABD ile ortak oldu.
Avrasya oluşumu Türkiye'den doğusunu birleştiriyor.

Üstün akıllar soruyor;
Natodan çıkalım mı?
Birileri de çıkamayız diyor. Bunlar, ağırlıklı olarak Ychpkkfetö oluşumudur.
Bir daha düşünmekte fayda var.
Hala, "Nato kafa nato mermer" miydi neydi işte öyle kalmamak lazım.

Suudi Arabistandan Pakistan'a Türkiye'den Katar'a ABD-NATO ilişkilerinde El Nino kasırgaları esmeye başladı.
Derken ortak NATO tatbikatında Norveçli aslen Kürt kimlikli bir asker, Atatürk ve Erdoğan resimleri konulmuş hedefler çizip hedefe dikivermişler.
Haber "Taze Atatürkçümüzün" kulağına üflenmiş, o da tatbikattan çekilmeyi onaylamış.

15 TEMMUZ tiyatrosu yanında gözyaşları içinde kalacak bir tiyatro değilse bu, yerinde gösterilen tepkiler, hamamda kadın kavgasına dönüşüp çirkinleştirilmeden medenice NATO dan ayrılma yolunda adım atılmalıdır.

İran'a ABD ambargosunu, Rıza Sarrafla delme yolsuzlukları yüzünden de hem reis hem de ülke baskı altındadır.

Acilen, ABD ve Nato çetesi hakkında "Uluslararası hukuku çiğnemek, komplo ile Müslüman dünyasını işgal etmek, yağmalamak, milyonlarca masum kadın, erkek ve çocuklara tecavüz, işkence , darp yapmak, yok yere Müslüman ve Hristiyan dünyasında kamuoyu yaratmak için patlatılan bombalar, sniperlarla cinayetler işlemekten" Lahey Adalet Divanına dava açılmalı, mağdur ülkeler taraf olarak konulmalıdır.

Eğer bu divan davayı kabul etmezse, kurum "adaleti temsil etmediğinden" RTE ve ülkemiz hakkında yapılacak baskılar protesto edilerek baskılar savuşturulabilir.

Bu da Türkiye'yi EZİLEN ülkeler nezdinde onurlu kılacaktır.
Bush ve çetesinin, komplocu küresel sermayenin, onların ordusu olan NATO çetesinin yargılanmasını isteyen milyonlara güç vereceksiniz. 

ATATÜRK olmasanız da RTE olabilirsiniz.
Fırsat şimdi, haydi meydana...
Yalnız bu iş, geçmişteki tiyatrolara benzemez, fatura kabarık olabilir. 

Alaeddin Yavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic
/ adilyargicc
NATO günahlarını Müyesser Yıldız hanım yazmış. Yazımın ne kadar yerinde olduğu görülecektir.
http://odatv.com/iste-nato-darbesinin-sebebi-1911171200_m.h…

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.