"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

20 Kasım 2017 Pazartesi

DÜNYANIN EN BÜYÜK UYUŞTURUCU TÜCCARLARI ABD VE AB 'DİR.

DÜNYANIN EN BÜYÜK UYUŞTURUCU TÜCCARLARI ABD VE AB 'DİR.

Haşhaşilerin günümüzdeki temsilcileri.
FETÖ de bunlara dahildir. Soy olarak hepsi Haşhaşidir
Esrar ve Afyon tanrıların keyif maddesi olduğundan tüm dinlerin dini ayinlerinde vecde gelmek, tanrıya ulaşmak için istişarede, tapınaklara mürit bağlamaktan Hasan Sabbah' ın ölüm fedailerine kadar kullanılmıştır.
 
İngiltere, borca batırıp Duyuni Umumiye ile topladığı vergilerine el koyduğu Osmanlıdan, sömürgesi olan Hindistan'dan bedava aldığı bu uyuşturucuları, sömürgelerinde adil görünmek, kendini sevdirmek için çalıştırdığı ülkelerdeki işçilerine ve kölelerine ücret öder, her derde deva diye satarak bağımlılar haline getirdiği bu insanlardan ödediği parayı fazlasıyla geri alırdı. 

1830-1850 yılları arasında Çin imparatorunun oğlu da Esrar bağımlılığından ölünce adam esrar yüklü İngiliz gemilerini yaktırdı .
Sen misin bunu yapan, Çinlilerde olmayan uzun menzilli toplara sahip iki donanma gönderip bütün Çin ordusunu uzaktan imha etti ve kara harekatıyla noktayı koydu. 

Çin resmen aciz kaldı ve uyuşturucu bağımlılığı bütün İngiliz, Hollanda ve diğer sömürgelerde gelenek oldu.
20.yy. da eroin ve morfin eklenerek bu yayıldı. İlk yasaklar Almanya ve ABD den geldi. İngiliz korkusundan diğer milletler yasaklayamadılar. 

II. DÜNYA savaşı sonrası yeni dünya hakimi ABD bu yasakları teşvik ederek, Komünizm karşıtı olup, Dinlerin dindarların koruyucusu olarak kendini vazgeçilmez kıldı.
SSCB'yi frenlemek için kurduğu Çin'in SSCB ile dostluğu işi bozunca başlattığı soğuk savaşı 1991'de kazandı. Afganistan'a üs yaptı. Ülkeye İngiliz İslam’ı Vehhabiliği egemen kıldı ve Afyon dışında ülkede hiç bir üretimi desteklemedi. 

CIA raporlarına göre Afyon ve
Kokain ürünlerinin kaçakçılık haritası
Bütün Amerikan askerleri generallerine kadar uyuşturucudan zengin oldu.
Meksika keneviri Marihuana esrarını ABD senatörleri bizzat yürüttü. Kendi kurdukları mafyalar aracılığı ile ticaretini yaptılar. Hatta Arjantin’den getirdikleri muzların içinde ülkeye soktular. Bu işlerine uygun Noriega gibi diktatörler beslediler. 

Avrupa Birliği ülkeleri, emperyalist olduklarından işçi sınıfına daha fazla pay verdiler ve küçük burjuva işçi sınıfı türedi. 

İşsizlik maaşları bizde çalışandan yüksektir. Hatta devlet memurları da bu gruba dahildir.
İnsan buldukça azar örneği, AB ülkeleri de daha fazla istemek için toplumsal olay çıkarabilecekleri endişesiyle ülkelerinde uyuşturucu, cinsellik, çeşitli dini akımları ve Hindu geleneklerini birlikte vererek çalışan emekçi kesimin beyinlerini oyalamaktadır.

Eskş TRT programcısı Banu Avar hanımın TRT'den ayrılmadan önceki görevinde çektiği "Sınırlararası" Belgeseliydi sanırım, bunlardan birinde AB ülkeleri akademisyenleri ile yaptığı röportajda AB'li yetkili durumu aşağı yukarı böyle açıklamıştı.

Uyuşturucu geçekten korkunç zararları tespit edildiğinden yasaklanmıştır. Ama insanlar bunların tüccarlarınca "Bana bir şey olmaz"  gibi öz güven verme yanında bunların tıpta ilaç olarak kullanıldığını söyleyerek bile satmaları mümkündür.

Her türlü ağrı ve sızıyı dindirecek bir ilaç henüz keşfedilmediğinden gerçekten de ağrı kesiciler, antidepresanlar, bilumum barbitüratlar haşhaş ve kenevir bitkisinden yapılmaktadır ve dedikleri doğrudur.
Ama bağımlılık yaptıklarından eczaneye aspirinle alışan çuval dolusu ilaçla gezer hale gelmektedir.
Çünkü, bir ilacın yan etkisi ikinci hastalığı tetikler, onun için alınan üçüncü ilacın yan etkisi de dördüncü, beşinci hastalıkları tetikler. Bunlar için verilen yatıştırıcılar, ağrı kesiciler zamanla vücut alıştığından etkileri kalkar ve daha güçlü uyuşturucu isteyen vücuda en ağır uyuşturucular verilir.

İnsan ister  resmi kurumlar ister sokak satıcıları kanalıyla uyuşturucu müptelası olabilmektedir.
Uyuşturucuyu reçeteli alınca yasal, sokaktan alınca yasak olur.
Yasak olan şey caziptir. 
Cinselliği arttıran, kansere, ruhsal rahatsızlıklara mucize ilaç efsaneleri, ekonomik sistem mağduru fakir aile çocukları kara talihlerinin acılarından kurtulmak için bu maddelerle kafa yaptılar.
Ama, üretici İslam dünyası suçlandı.
Haritada da, geri bırakılmış, işgal altındaki İslam ülkelerinden çıkan uyuşturucu,
batılı sermayedarların memurları olan din ve
devlet adamlarınca bürokratlar ve parlamenterlerce korunarak batıya ulaşır.

Çünkü Avrupa Birliği ve ABD'nin uyuşturucu trafiği yıllardır Afgan Taliban, bizde PKK gibi İslam ülkelerinde kurulmuş terör örgütleri üzerinden işletilmektedir.
Buna karşı çıkacak bilgi birikiminde veya niyetinde bir İslami savunma kurum veya kuruluşu ya da devleti yoktur. 
Nedeni de aynı terör örgütlerini kuran ve işleten AB-D ülkeleri hükumetleri de bürokrasileri de kendi kurup işletir haldedir.
ABD - İngiliz memuru AKP döneminde olduğu kadar uyuşturucu kullanımı hiç bir zaman artmadı.
AKP, en büyük halk düşmanı çıktı.

Bazı deliller verelim;
İslam tarihi boyunca "Alkol/İçki Yasağı" ile uğraşan tarikatlar aslında Hristiyan ve Yahudi tarikatlarıydı.Yahudi kabilelerinden Rekavlılardan Yehodonav, içki içmeyi kabilesine yasakladığı için tanrının takdirini kazanmıştı.
Nasıra'lı Ferisi Yahudilerinin yaptığı Hristiyanlık dini de Rekavlılardan ibret alarak veya akrabalıklarından dolayı olsa gerek içkiye hor bakmıştır;

Matta İncil’i ;

Mat.26: 29 Size şunu söyleyeyim, Babamın egemenliğinde sizinle birlikte tazesini içeceğim o güne dek, asmanın* bu ürününden bir daha içmeyeceğim.”
*"Asma" nedir bilmeyenler, asma üzümün yetiştiği bitkinin adıdır. Üzüm meyvesidir.
Oysa Kuran'da içki ile ilgili inen ilk ayet Nahl 67 'dir ve içki övülür. Neden acaba?
Çünkü, peygamberin koruyucusu Hz. Hamza şarapçıydı. Hatta peygamberin içtiğini iddia eden çok sayıda yazı bulmak mümkündür.
Sonra neden üç ayet indi?
Sabi, Arap, Yahudi geleneğinde "üçleme/teslis" vardır  aramızda bile "Allah'ın emri üçtür" deyişi yaygındır.
Hz. Ömer ve onunla dine katılan Muaz (Bakara 219, Nahl 67 E.H.Yazır tefsirlerini okuyunuz) peygambere giderek "içki serhoş ediyor Allah'a bir daha danış, ne diyor" derler.
Bu da "Peygamber, böyle olmazsa arkanda olmayız " demektir. Allah da enayi değilya üç ayetle ilk ayeti çürütüvermiş.
1805-1815 yılları arasında İngiliz dini Vehhabiler Taif, Mekke,Medine'yi ele geçirdiklerinde iki şeyi yasaklamışlardı;
İçki ve nargile ile tütün içmeyi.
Ama esrar yasağı yok.
Aynı yıllarda İngiltere'nin en büyük ana kraliçesi Viktorya çağında da içki ve tütün yasakları tartışılıyor.
Tesadüf müdür?
İngilizlerden bağımsızlığını kurtararak bebek imparatorluk olarak doğan ABD'de de içki yasakları meşhurdur, şimdi anlatmayalım uzun sürer.
Kısaca, içki ve sigara yasağı ile Müslüman görünenler neden uyuşturucu bağımlılığına zirve yaptırdılar dersiniz?
Vehhabiler ile çalışan ve onların destekleri ile iktidar olan ülkemizin 16 yıllık değişmez iktidarında uyuşturucu tüketimi raporlarını okuduk.
Şimdi dışarı açılalım;
Ağrı kesici, yatıştırıcı, antidepresif ve diğer uyuşturucu
ilaçlar da dahil olmak üzere Amerika'da kişi başına düşen
uyuşturucu masrafı ABD'de 1.100 ABD Doları ile başı çekmektedir
14 yaşında uyuşturucu bağımlılığından en çok ölümlerin olduğu
Avrupa Birliği ülkeleri içinde Türkiye ortalarda. Öyleyse biz
"Uyşuturucu serbestisini savunanlara " kulak tıkayacağız.
Tıp doktoru olan bu Ortodoks Yahudi Din adamı
Rabbi Yosef P.Glassman, cannabis/Hint keneviri/esrar kullanımının
Tevrat'ta derin kökleri üzerine yazdığı makaleden bir sayfa resmi.
merak eden çevirtebilir.
Sümer, Mısır,Babil, SabiYahudi geleneklerinde olur da Hristiyanlıkta
esrar olmaz mı? İşte, Adem'i aldatan yasak bitki Hint keneviri/Esrar
bitkisi önünde duruyor.
Bu da işin makarası. Allah esrar çekmeye geliyor.
Osmanlı sarayında cariyelerin esrar partisi
ABD San Fransisko'da esrar partisi
Cezayir'de esrar partisi
Vatikan ve Yahudi ortaklığında artan esrar
kampanyasına tepki.
Esrarkeş Meryem Ana
İspanyolca resimde "Yahudillik, esrarı yasallaştırıyor" yazılı.
İbranice üst yazıda Tevrat'ta "Cannabis/esrar" adı işaretlenmiş.
İngilizce bilgiler de esrarın yetiştiği bölgeleri tanıtıyor.

Koşer yahudi internet sitesinde Yahudi din adamları olan Rabi'lerin esrardan tablet şeklinde haptan sulusuna çeşitli ilaçlar yapıp sattıkları işleniyor.
Aynı yazının devamı;
İsteyen tercüme ettirsin. Kısaca, esrar ve uyuşturucunun
dini kökenlerini de Yahudilerin bunu yaydığını da
 böylece kanıtladım.
Google görseller ve tüm haberler bölümlerinde sayısız bilgi mevcuttur. Türkçe dilinde ise bizim bunları bilmemize gerek görülmüyor demek ki? Bilgi isteyenler hükümete başta baskı yapabilir.Benden insanlık hizmeti bu kadar.

Takdir sizindir.

Alaeddin Yavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic
/ adilyargicc

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.