"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

26 Ağustos 2010 Perşembe

KADIN VE DİN

KADIN VE DİN

Nasıl da bildi?
Hindikuş dağlarındaki Brahman tapınağı rahibi olup,Anadolu'ya göç eden Hitit'lilerin de aynı zamanda bir prensi olan ve devlet içinde yetersiz görüldüğünden olsa gerek görev verilmediğinden kendini El Cezire çöllerine vuran Kuşi Abram (İbraam)'ın başlattığı "yeni bir kavim yaratma" ideolojisi,kendisinden 400-500 yıl sonra gelen Sina yarımadasında bulunan "Osiris" (Uris) tapınağında görev yapan Mısır prensi Musa (Mose-Muşi)nın taç giymekten men edilmesi ile tekrar eden İBRAAM olayı benzerliği insanlığa "Yahudi" millet kavramını kazandırmıştır.
Bir Yahudi ile evli olan Muşi-Musa,Atlantis'ten yani denizleri aşarak sudan gelen Osiris'e kendini benzeterek,karısının kavmi olan Yahudileri ayaklandırarak bitmiş bir oluşumu yeniden diriltmiştir.
İlk işi,eşcinselliği önlemek olan Muşi-Musa,Exodus-Mısırdan Çıkış Yasaklar bölümünde Yahudilere bunu "yakılarak ölüm" olarak bildirmiş ve erkeklere "örtünmeyi” getirmiştir.
Yunan Filozofu Sokrates'in de ölmeden önce,başını örttüğü,Hz.Muhammed'in de örtündüğü "Müzzemil,Müdessir-Her iki kelime de örtünen bürünen anlamındadır ve Hz.Muhammed'in vahiyler geldiğinde meydana gelen titreme ve sayıklamaları sırasında örtünmesini tarif etmektedir." surelerinde anlatılmaktadır.
Bu baş örtüsü İngiltere İ.S.800'lerden.Bu linkte başörtü ve peçenin yüzyıllara uzanan resimli,yazılı hikayesini,tanıdık baş örtüsü resimleri bulabilirsiniz.

Daha sonra Hezekyel bölümünde bu örtünme ;
"Hez.24: 22 Ben ne yaptıysam, siz de aynısını yapacaksınız. Yüzünüzün alt kısmını örtmeyeceksiniz, yas tutanların yiyeceğini yemeyeceksiniz."

Ayet emrin aslı ise 17.ayette şöyledir;
Hez.24: 17 "İçin için inle; ölüler için yas tutmayacaksın. Sarığın başında, çarığın ayaklarında kalsın; yüzünün alt kısmını örtme, yas tutanların yiyeceğini yeme."
şeklinde yer alacaktır.
Azhab 59- "Muhammet Müslümanlara söyle,eşleri,sokağa çıkarken üstlerine örtü alsınlar.Bu onların tanınıp rahatsız edilmelerini önler"
"NUR SURESİ-31-“Mümin kadınlara da söyle:Gözlerini bakılması yasak olan şeyden çevirsinler.iffetlerini korusunlar.Süslerini,kendiliğinden görünen kısım dışında açmasınlar.
Başörtülerini yakalarının üzerine salsınlar.Süs yerlerini kocaları veya babaları veya kayınpederleri veya oğulları veya kocalarının oğulları veya kardeşleri veya erkek kardeşlerinin oğulları veya kız kardeşlerinin oğulları veya kadınları veya cariyeleri veya erkekliği kalmamış hizmetçiler,ya da kadınların mahrem yerlerini henüz anlamayan çocuklardan başkasına göstermesinler.
Gizledikleri süslerin bilinmesi için ayaklarını yere vurmasınlar.Ey inananlar,mutluluğa ermek için tövbe ederek Allah’ın hükmüne dönün."
Örtünme asla Afganlıların giydiği burkadaki gibi değil.
"Başörtülerini yakalarının üzerine salsınlar " ifadesine çok dikkat edilmelidir.Yukarıdaki Hezekyel'e bildirilen erkekler için örtünme ayetinin nerdeyse aynısıdır.

 

HZ.AYŞE FERACE İLE ÖRTÜNÜRDÜ (15.10.2010'da eklendi)
Okuyacağınız paragraf merhum,Elmalılı Hamdi Yazır Hoca'nın Kuran-ı Kerim Nur Suresi tefsirinden alınmıştır.
Peygamberimiz,Hz.Muhammed'in eşi,Hz.Ebubekir'in kızı Hz.AYŞE'nin yani Müslüman bütün kadınların "AYŞE ANASI-AYŞE ANAMIZ"ın FERACE" ile örtündüğünü bu olayda okuyoruz.
Bu örtü,Said-i Kürdi'nin Nurculuğu çıkıncaya kadar,yani 1890'lara kadar bütün Osmanlı hudutlarında giyilen bir örtüydü.Olayın bütününü merak eden tefsiri okusun.Ben sadece "Ferace" kısmın konu gereği aldım.
"...Derken uyumuşum, Safvân b. Muattal ordunun arkasına kalır, insanların eşyalarını araştırır, bir şey kalmış ise kaybolmaması için diğer konak yerine götürürdü, beni görünce tanımış "Allah'tan geldik ve yine O'na döneceğiz" (Bakara, 2/156) demesiyle uyandım, hemen feracemle yüzümü örttüm, devesinden indi, ben bininceye kadar çekildi, bindim. Sonra deveyi çekti, yürüdü, öğle sıcağında orduya yetiştik; inmişler, bağrışıyorlardı...."
Bu İngiliz-Amerikan işbirlikçis Nur-Işık Cemaati yeni tasarımları olan "çarşaf-peçe-türban" türü örtünme şekillerini şart koşarak Hz.Muhammed'in bu işi iyi bilmediğini mi kanıtlıyorlar.?
Allah ve peygamberin eksikleri vardı da bunlar mı tamamlıyorlar?
Peygamberden,Hz.Ayşe'den daha mı Müslümanlar?
Lütfen aklınızla araştırıp öyle bir gruba  giriniz.
"Müslüman maskesi ile bu ülkede "faiz yasak" iken faizi,çok zenginlik haram iken aşırı zenginliği,devlet malından çalmak cehennemlik suç iken,beytülmahalden dünürlere gazeteler,ihaleler,yavrucuklarına gemicikleri,16 yaşında çocukların internet şirketleri kurmaları din bezirganları olduklarını göstermeye yetmiyor mu?(Bu konular için diğer yazılarıma bakınız.)
Yoksa siz de mi "din bezirganısınız"?

Ferace ile örtünme aslında böyledir.Acele olarak sokağa çıkılmasında giyilmez baş üsütüne örtülürdü.Yüz açık yürünürdü.Aileden olmayan,yabancı yetişkin bir erkek görüldüğünde örtünün iki kenarları birleştirilerek yüzün göz altı bölümü kapatılırdı.Yabancı veya,aileden olmayan erkek geçince yüz açılarak yürünürdü.
Ama bu yol soran birine cevap vermemek anlamına da gelmiyordu. Bu ferace çok sosyetik olmuş yalnız.Şekil olarak benzediği için aldım.
Üstteki linkteya da altta göreceğiniz 1873 yılına ait Müslüman Türk ve Kürt kadınlarının giydikleri de o zamana kadar kullanılan feracelerdir.

1962'de yapıldığı üzerindeki nottan anlaşılan bu resim de  Ankara Eldivan yöresi feracesiymiş.
Kendisinden yaklaşık yüz yıl önceki alttaki fotoğrafla birebir aynı değil mi?
http://www.eldivanlilar.org/web/Portals/1/G%C3%BCnl%C3%BCk%20kad%C4%B1n%20k%C4%B1yafeti%20(1962).jpg


 Muşi'den 1100 yıl sonra,Yahudilerin kitaplarından etkilenen Grek Bizans rahipleri,İran’a Mecusi inancı yüzünden savaşmak istemeyen askerlerince öldürülen Bizans İmparatorları dizisine bir son vermek amacıyla, İran Kültür emperyalizminden kurtulmak içni bir çıkış ararlar ve Yahudi Rahip Pavlus'u kullanarak bir "Evangel-İncil-Müjde" yaratırlar.

Koç Başlı "RA"


Pavlus'da,Enki,Osiris (Uris),Zeus efsanelerini birleştirerek sembolü "KOÇ" olan Mısır Tanrısı RA'nın, oğlu Osiris'ten,sembolü "KUZU" olan "Hristo" yu yaratır ve Hıristiyanlık ortaya çıkarılır.Bizans sokaklarında dolaşan frengili kadın ve erkeklerin azalması için onlar da Yahudi öğretisini benimseyerek "eşcinsellik ve fuhuş" olaylarını önlemek için aynı yola başvururlar ve Aziz Pavlus'un ağzından Hristo'ya,"Başını örtmeyen kadın başını kazıtıp gezsin" dedirterek ilk kez kadına "baş örtme”,Hristo'nun "ağırTevrat şartlarını kaldırdığını" öne sürerek erkeğe de baş açmayı getiriler.Hristo da Grek tanrısı Zeus 'un transseksüel Ganimedes'e olan düşkünlüğü ve "parlaklığı” ile bilinen Yahudi “Levi" soyunu "tüm vücutlarındaki kılları kazıttıktan sonra , kendi çadırına hizmetle görevlendirmesindeki "eşcinsellik" * ile birleştirilerek eşcinsel Tanrı yapılır.

Gay Kiliselerinin İsa Sevgisi (Temsili)
*Tevrat Çölde Sayım;8:7.ayet.
Ve Hristo,yeryüzü insanlarından "erkek gelinler alan" bir "GÜVEY" erkek tanrı haline getirilir;
9:15 “İsa onları şöyle yanıtladı:”Güvey” kendileriyle birlikteyken,yakınları yas tutar mı?Ama güveyin onlardan alınacağı günler gelecek,o zaman oruç tutacaklar.”
Okumuş olduğunuz bu ayet,"kadının aşağılanmasını” içeren başka ayetlere de kaynaklık edecektir.;

Kuzu İsa.


İncil'de “CENNET" eskiyen dünyanın yenisinin verilmesidir ve bu dünyada 12 Yahudi kabilesinden seçilmiş 12'şerbin kişiden toplam 144.ooo kişi olacaktır.İsa veya Hristo da bunların ilk erkek çocuklarından 144.000 eşcinsel bakire erkek çocuk (Gılman)alarak yanında göklere götürecektir.Bunlar karşılığında da Yahudiler yeni dünyaya kavuşup mutlu yaşayacaklardır.Ama kadınsız.Çocuklar da erkeklerce doğurulacak herhalde;
İşte ayet;
Kıyamette,insanlardan yenilenen dünyada yaşamalarına izin verilmesi karşılığında alınacak fidye de insandır.

12 Yahudi kabilesinden seçilecek 144.bin kişiden üreyecek “144.000 ilk erkek çocuk” kurtulmalık” yani “fidye“ olarak alınıp götürülecektir.Hem de “bakir,kız oğlan kız” olmaları şartı ile.

"Yuhanna Vahiy-Kuzu ve Kurtulanlar 1-5; “”Sonra Sion Dağında Kuzuyu (Allah-İsa) ve onunla birlikte 144.000 kişinin durduğunu gördüm.Alınlarında Kuzunun ve Babasının adı var.Ardından çağlayan suların ve güçlü gök gürlemesinin sesini andıran bir ses duydum gökten.Duyduğum ses harp çalan çalgıcıların çalgı sesini andırıyordu.Tahtın dört yaratığın ve ihtiyarların önünde yeni bir ezgi söylüyorlardı.Yeryüzünden kurtulmalık karşılığında sağlanan 144.000 kişiden başka hiç kimse bu ezgiyi öğrenemiyordu.Bunlar kadınlarla ilişki sonucu lekelenmeyenlerdir.Çünkü kız oğlan kızdırlar.Kuzu (İsa) her nereye giderse Onun ardı sıra gidenlerdir.İnsanlık içinden Tanrıya ve Kuzuya “kurtulmalık” karşılığında sağlanan ilk üründürler.Ağızlarında hiçbir yalan bulunmadı.Suçsuzdurlar."
Ve son olarak da şu ayeti ekleyelim;
İsa (Gılmanları) oğlanları ile.Yukarıdaki ayeti resmetmektedir.http://www.hermitsrock.com/article/jesus-penis-iii

Matta 11:11 “Doğrusu size derim ki,kadınlardan doğanlar içinde Vaftizci Yahya’dan üstün olanı çıkmamıştır.Ama ,göklerin hükümranlığında en küçük olan ondan üstündür.”
Yani gökte yaşayan Tanrı soyunun en aşağısı yeryüzündeki insanlarda üstündür demektedir.

Kuran bunu şöyle doğrulamaktadır;
Bu konuyu Kuran “Tin Suresinde” kesinleştirmiştir;
“4-Biz insanı en güzel biçimde yarattık.
5-Sonra da çevirdik aşağıların aşağısı kıldık.” Demektedir.

Görüldüğü gibi İncil’e göre bizler gökyüzünde yer alamayacak kadar aşağılanmış varlıklarız,ve “kadınla yatan erkek kirlenmiştir.” Kadın kirliliği temsil etmektedir.Bu yüzden erkekler de cennete giremeyecekler yani yeni dünyada yer alamayacaklardır.

Öncekileri doğrulamak derdinde olan ve bunlara dayanarak Hicaz Araplarına “kişilik kazandırmayı” amaçlayan Muhammed’in Kuranı da bu ayetleri doğrulayacaktır.;
URİS-Urisa’dan(Mısır dilinde Osiris’in adı) türeme Arapça’ya geçmiş İsa’nın oğlanları Kuranda “Gılmanlar”,olarak geçmektedir.Huri ve Vildanlar da erkeklik işlevi çalışan ve çalışmayan “kadınsı transseksüellerdir”.Buyurun Kuran okumaya;
Kuran Vakıa suresinde de işlenmektedir.Kadınlar cennete yeniden yaratılarak alınırlar.”Huri” yani kadınlığı ağır basan transseksüel yapıldıktan sonra.:
“35-Biz onları yeniden inşa etmişizdir,
36-onları bakire kılmışızdır
Hurilerin “kadın “olup olmadıklarını da aynı surede Kuran şöyle tanımlıyor;
“22-iri gözlü huriler, (Arapça’sı :22. Ve hurun 'ıynun.)
23-“saklı inciler gibi”(Arapça’sı : 23. Keemsalillu'luilmeknuni.)

Tur Suresi 20.ayette;
20-“sıra sıra dizilmiş çok güzel koltuklara yaslanarak; kendilerine güzel, iri gözlü hurileri de eş etmişizdir.”
Arapçası: 20. “Muttekiine ala sururim masfufeh ve zevvecnahum bi hurin ıyn
Hurin-huriler ” anlamındadır.
ve Vakıa Suresi :
“17-Çevrelerinde ölümsüzlüğe erdirilmiş gençler dolaşırlar.”
17. “Yetufu 'aleyhim veldanun muhalledune.”
Veldanun-Vildanlar- yani “kadınsı erkekler-hem erkek hem kadın olanlar ” ile anlamdaş olarak kullanıldığından “transseksüel erkekler” olarak anlaşılmaktadır.
Ayrıca İslam’da,Hıristiyanlar,melekleri “kadın” şeklinde resmediyor diye kızan bir tanrı görmekteyiz;
Zuhruf Suresi 15-)Demek O yarattıkları arasından kızlar edindi de oğulları size verdi .Öyle mi?
" " 16-) Ama O çok bağışlayıcı Allah'a isnad ettikleri kız evlat onlardan birine müjdelenince içi gayzla dolarak yüzü simsiyah kesilir.
" " 17-) Demek süs içinde yetiştirilecek de kendini savunamayacak kızları mı Allah'a isnad ediyorlar?
" " 18-) Onlar,Rahman'dan olan Allah'ın kulları olan melekleri de dişi saydılar.Yaratılışlarını mı görmüşler? Onların bu yalanları yazılacak ve sorguya çekilecektir.”
Bu durumda ben “kadınların” kendilerini bu kadar dışlayan bu “İBRANİ DİNLERİNE” olan bağlılıklarını anlamıyorum.
Sadece Müslüman diye,başka kavimlerden erkeklerle evlenmelerini de “soysuz ilişkiler” olarak algılıyorum.
16.Benedictus adını alan son papa Ratzinger “Türkler,İslam olmakla soylarını kaybetmişlerdir.Oysa İslam başka kavime gelmiştir” dedi diye herkes kızdı.
Peki Kuran buna ne diyor?
İbrahim Suresi 4- Biz de apaçık anlatmaları için her peygamberi kendi milletinin diliyle gönderdik.Allah dilediğini saptırır veya doğru yola ulaştırır.O her şeye hakim ve hikmet sahibidir.”
Mürselat Suresi 11:Peygamberlere ümmetleri için şahitlik için vakitlerini bildirdiği zaman kıyamet kopmuş olur.
Casiye Suresi: 28-(Kıyamet günü ) Her ümmeti o gün diz çökmüş görürsün.Her ümmet kendi kitabına çağrılır.Onlara denir ki;” Bu gün işlediğinizin karşılığı verilecektir.”

Bartholomaus Spragler-(1546-1611) eseri.
Viyana Künthistoriche müzesinde bulunan
bir transseksüel dev resmi.Bunlar Vildan-Huri
tanımına uygun gerçek kadınsılardır.Yoksa,
Elmadağ,Tarlabaşı arasında terör örgütüne gelir
sağlamak için için fuhuş yapan ,silikonlu-kıllı
Kürt erkek fahişelerle bir alakaları yoktur.


Görüldüğü gibi Kuran da “her millete “peygamber ve kitap verildiğini doğrulamaktadır ve her milletin kendi kitabından sorgulanıp,kendi peygamberinin bayrağı altında toplanacağını söylemektedir.
Kuranın Hicaz Araplarına geldiğini de şu ayetlerle anlatır;
Yasin Suresi 5- Babaları uyarılmamış bir kavmi uyarasın (*) diye gönderildin.Çünkü onlar habersiz gafillerdir.Doğrusu çoğunun üzerine azap gerçekleşmiştir.Artık onlar iman etmezler.”
* İsmail soyuna,İbrahim'in ilk oğlu olmasına rağmen Hz.Muhammed'e kadar hiç peygamber görevlendirilmemiştir.Bu yüzden "Babaları uyarılmamış kavim" olarak geçerler.Yahudi Tevrat'ında "İsmail" adı dahi geçmez.

Kamer " 43- Ey Mekke putperestleri,sizin inkarcılarınız bunlardan daha mı üstündür.Yoksa kitaplarda sizin için sorumsuzluk belgesi mi var?”
Duhan Suresi 58- “Ya Muhammed,Kur'anı biz senin dilinle indirdik.Olur ki onlar öğüt alırlar”
Meryem Suresi 97-" Ya Muhammed,biz, Kur'anı Allah'a karşı gelmekten sakınanları müjdelemen ve de korkutman için senin dilinle indirerek kolaylaştırdık.”
Zuhruf Suresi 3-"Biz, düşünüp anlamanız için onu Arapça bir Kur'ân kıldık"
" " 5-"Haddi aşan bir kavimsiniz (*)diye sizi Kuran'la uyarmaktan vaz mı geçelim? Öncekilere nice peygamberler göndermişizdir."

*Haddi aşan kavimdirler.Çünkü,hiç bir kavimde olmayan "kız çocuklarını diri diri kuma gömme" gelenekleri vardır.İnsanlık suçu işlemektedirler.Eşcinsellik de yaygındır.

Zümer " 28- Pürüzsüz ,Arapça bir Kur'an indirdik ki böylece korunsunlar”
Yusuf Suresi- 2- Anlayasınız diye biz onu Arapça bir Kur'an olarak indirdik.”
Şuara Suresi 7-"Ya Muhammed,Şehirlerin anası Mekke ve de çevresinde bulunanları şüphe götürmeyen o kıyamet gününün dehşetinden haber veresin diye sana "ARAPÇA OKUNAN BİR KİTAP " vahiy ettik.Mahşerde toplananlardan bir kısmı cennete,bir kısmı da cehenneme gider.
Fussilet Suresi 44."Bu Kur'anı biz yabancı bir dilde bir kitap kılsaydık diyeceklerdi ki;Ayetleri uzun uzun açıklanmalı değil miydi? Bir Arap'a başka bir dille söylenir mi? De ki,bu inananlara doğruluk rehberi ve gönüllere şifadır.İnanmayanların kulaklarında ağırlık vardır.Kur'an onlara göre bir körlüktür"

Ve İslam da diğer İbrani dinleri gibi “Irkçı”dır,başka kavimleri kandırarak köleleştirme yolundadır;
İşe de Bedevilerden başlarlar.Oysa Bedeviler,Hicaz Araplarından değillerdir.

BEDEVİLERLE MEDİNELİLERE BAKIŞ.

Tevbe Suresi: 82-Allah seni şu seferden döndürür,de onlardan birileri savaşa gitmek için izin isterlerse de ki:"Artık benimle sonsuza kadar çıkamazsınız.Benimle birlikte siz düşmana karşı kesin olarak savaşamazsınız.Çünkü önce çıkmamıştınız.Oturun kalanlarla birlikte.
Tehditler;
" " 83-(Savaşa katılmayan Bedevilere)Onlardan biri ölürse namazını kılma ve mezarının başında durma.Şüphe yok ki onlar kafir olarak öldüler.
" " 89-Bedevilerden bir kısmı özür dilemek ve izin almak için geldi,yalan söyleyenler de yerlerinde oturup kaldılar.İçlerinden kafir olanlar üzücü azaba uğrayacaktır.
Bedevilere bakış;
" " 96-Bedeviler,kafirlik ve fitnecilik bakımından şehirlilerden beterdir.Allah'ın koyduğu sınırları bilmemekte önderdirler.Allah her şeyi bilir ve hikmet sahibidir.
Medineliler de bedevilerle bir anılır;
" " 100-Çevrenizdeki Bedevilerden iki yüzlüler olduğu gibi,Medine'lilerden de münafıklık edip duranlar var.Sen onları bilmezsin,biz biliriz.Onları iki kere cezalandıracağız. Sonra da pek büyük bir azaba uğratılacaklar.

Ve Acı Gerçekler;
Hadislerle Arap Milliyetçiliği örnekleri.İşte;
Arap’lar Arap’ların eşitidir. "MEVALİ" de "MEVALİ"’nin. Ey "MEVALİ"(*), içinizde Arap’lar ile evlenmiş olanlar suç işlemiş olurlar, kötü yapmış olurlar.”

*(Araplar köleci bir kavim olmaları yüzünden içlerindeki Arap olmayan köle olarak veya herhangi bir nedenle ülkelerinde yaşamlarını sürdüren vatandaşlarına bu adı verirler.-Hz. Muhammed'in kölelerini azad etmesi ,Arapların kölecilik anlayışlarını değiştirmemiştir.Bu gün bile bir Arap asildir.çalışmaz.Tüm Araplar asil sayılan idarecilik,memuriyet işlerinde çalıştırılır.Asyalı müslüman ülkelerden gelen garibanlara da hizmet işlerini gördürürler.)

*Kaynak-Muttaki 8/24-28- Lewis Çevirisi

Ey Arap kendinden olanla ve kendi denginle evlen ve yapacağın çocukların safiyeti bakımından dikkatli ol ve asla zenci ile evlenme. Çünkü zenciler çarpık yaratık olduklarından onlarla evlenenlerin çocukları sakat ve çarpık doğar.”
*)Kaynak-Muttaki 8/24-28- Lewis Çevirisi

(*)(Burada yapılmak istenilen,Tevrat'ta ,Hz.İbrahim'in çocuklarına kendi ırkından olan "Hititli gelinler” alması ve yaşadığı yere kendinden önce gelmiş kendi kavminden olan insanlarla evlenmelerini salık vermesine bir özentidir.Kendi kız kardeşi ile evli olan Hz.İbrahim,oğlu İshak'a ağabeyi İsmail'in neslinden kız alması ile ilgili bir nasihatı yoktur.Karısı Sara öldüğünde de Hitit topraklarından mağaralı bir arazi satın alarak karısını da "Hitit Toprağına" gömer.Açıkça kavmiyetçilik yapılmaktadır.Tevrat Yaratılış-Hititli Gelinler" bölümüne bakınız.Tevrat akraba evliliklerini Musa ile yasaklar.)

Haç'ın yanına "Hilali de koymak lazım.
Gölgeleri aynı düşüyor hep.
"Davut Yıldızı."
İSLAM NASIL KABUL ETTİRİLDİ?

İslam pek de "İsteğe bağlı" kabul edilmiyor.Zorlamayı da bu ayetle görüyoruz.
" " 122- Ey inananlar,önce kafirlerden yakınınızda bulunanlarla savaşın(*).Onlar,sizde üstün güç ve şiddet bulsunlar.Allah emrini tutanlarla beraberdir.
(*)Kafir=Bir dini kabul etmeyen kimse veya herkes.

İlk savaşı Bedevilere karşı verin,inanmazlarsa, zorla sürüyerek yaptırın demektedir.

Hz.Muhammed'in sağlığında bile bir kaç kez dine girip çıkan bedeviler ölümü sonrası kendi dinlerini kurmaya kalktıkları, Halifeye vergi ödemedikleri için Hz.Ebubekir'in üzerlerine Halid Bin Velid komutasında ordu gönderip yukarıdaki ayet gereğince resmen kıyımlar yapıldığı anlatılır.(Nasıl Müslüman Olduk-E.Aydın1994-Başak yay.)

Hıristiyanlık da “inanmayanların cesetleri” ibret olsun diye yıllarca tapınak kilise kapılarının önlerine asılarak halka sergilenmiş,güçlü olanlar ise ağır vergilere,hapis cezalarına mahkum edilmiş,ürünleri,evleri yakılmış,sürüleri yok edilmiştir.Halk kılıçtan geçirilmiştir.Kaynak J.CAMPBELL Tanrının Maskeleri.

Hala inanmıyorsanız,”ahmaklığın,körlüğün ilacı” yoktur.Tapının öyleyse.

Adilyargic

KADINI ÖRTERLER AMA KULAMPARALIKTAN VAZGEÇMEZLER.
ÖYLEYSE ÖRTÜNMEK NİYE?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.