"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

30 Eylül 2008 Salı

BAYRAM ARİFESİNDE TÜRKİYEM

BAYRAM ARİFESİNDE TÜRKİYEM
Bayram arifesinde iyi bir şeyler yazmak isterdim ama insan diyor hani;"Olsa da yazsak"
Osmanlı ve Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk kez devletimizin en yüksek merciindeki bir "şahsa İngiliz hükümetine ve haçlı dünyasına sadakati ile bilinenlere verilen "KUTSAL HAÇ" nişanı,en büyük düşmanları olan ATATÜRK'ün köşkünde ve resminin önünde bizzat İngiltere Kraliçesi Elizabeth tarafından verildi.

"Allah" adı ile "Adalet" diyerek geldiler,adaleti kendileri için uyguladılar.65.milyarlık bir pırlanta yüzük bayan Hayrunisa (Hayırlıkadın) hanımın parmaklarında.16 yaşında çocuğa Anonim şirket kurdular.


YABANCI ÜLKELERDEN MADALYA ALANLARA GÜVENİLMELİ Mİ?

Madalyalar birbirini izliyor.Atatürk gibi bir adama bile tek madalya önermeyenler,bu muhterem Cumhurbaşkanımızı niye bu kadar sevdiler dersiniz?

New York'ta Cumhurbaşkanı Gül'e, Dış Politika Derneği (Foreign Policy Association-FPA) tarafından Türkiye'nin Ortadoğu'da barışın gelişmesine katkılarından dolayı madalya takdim edildi.26.Eylül.2008

İşte o barışın sonuçları;

Irak Savaşı'nın Ölüm Bilançosu

Zaman gazetesi yazarı Şahin Alpay'ın '"Amerikan cinneti"' başlıklı yazısından:

Britanya'da basılan saygın tıp dergisi Lancet'te geçen hafta yayımlanan bir rapor, Amerikan cinnetinin Irak'a bedelini ortaya koyuyor. Rapora göre ABD'nin Mart 2003'teki işgalinden bu yana Irak'ta 650 bin kişi can verdi. Johns Hopkins Üniversitesi'nden bir grup Amerikalı doktorla Iraklı doktorların birlikte Ekim 2004'te yaptıkları ilk araştırma, ölen Iraklı sayısını 100 bin olarak saptamıştı. Aynı ekibin iki yıl sonra, Ekim 2006'da yaptığı araştırmaya göre ise ölenlerin sayısı en az 400 bin, en çok 900 bin dolayında. Lancet dergisi, bu bulgulardan hareketle şu sonuçlara varıyor: Irak'ta büyük bir insani kriz yaşanıyor. Sivil halk işgal yüzünden büyük zarar görüyor. Savaş hukukuna göre işgal kuvvetleri Irak'ın güvenliğini sağlamakla sorumlu oldukları halde, ülkede güvenlik her geçen gün daha kötüye gidiyor. Raporun kuvvetle vurguladığı bir husus da şu: "19. yüzyıla ait ulus devlet kavramlarına dayalı dış politika çoktan miadını doldurdu. Dış politikayı ve güvenlik stratejisini yönetecek yeni bir yaklaşıma ihtiyacımız var. Bu yaklaşım ulusal değil insani güvenlik; ekonomik çıkar ve yayılmacılık değil insanların sağlığı ve refahı ilkeleri üzerine kurulmalı." (Bkz. Guardian, 12 Ekim 2006)

IRAK'TAKİ KOLERA VAKALARI İKİYE KATLANDI

Irak'ta 20 Ağustos'ta Ortaya Çıkan Kolera Salgınından Bu Yana Ülkenin Orta ve Güney Kesimlerinde 300'den Fazla Kolera Vakası Tespit Edildiği Bildirildi. Irak Sağlık Bakanlığı'nın Salgın Hastalıklar Bölümünden Yapılan Açıklamada Vakaların Yüzde 50'sinden Fazlasının, Geçtiğimiz Hafta İçinde Ortaya Çıktığı Vurgulandı.

http://www.haberler.com/irak/

KİMİN BOMBASI

Suriye'nin Başkenti Şam'da, Şii Hacıların Yoğun İlgi Gösterdiği Hz. Zeynep Türbesi Yakınlarında Bomba Yüklü Bir Araç İnfilak Etti. Patlamada 17 Sivil Öldü.

Abdullah GÜL'ün dış işleri bakanı iken söylediği"Dünya barışı için son 50 senede dünyada en çok Amerikalılar kendi çocuklarını feda etmişlerdir” sözündeki ABD Askerleri nasıl feda oluyorlar aşağıya bakınız.
Kızkardeşlerine tecavüz ettikleri Iraklı çocuğun boynuna yaptıkları işi plaka asarak anlatan,fotoğrafla belgeleyen,başbakanımızın da hallerine çok üzüldüğü ABD askerleri.
http://img2.blogcu.com/images/k/e/y/keykubat/clip_image002.jpg
"Irakta ölen ABD askerleri için üzülüyorum" diyen bir "Müslüman" başbakanımız. Saralı olduğu söylenen,Recep Tayyip Erdoğan ve BOP eşbaşkanı,kokainman arkadaşı "Kanlı Bush"
manyağı.
Hırpalanmış Bayrağımız.


Yeşeren Ay Yıldızımız,
Gürcü-Tatar kavgası,kanlar akıyor,onlar "sen yedin yok sen daha çok yedin " kavgasındalar.
Bunlar olmalı ama karar vermek güç.İkisi de Amerikancı.Hangisi gelirse gelsin kan dinmeyecek.ABD planları uygulanacak.Bir farkla şeriat tehlikesi bir süreliğine ertelenebilir.
Birbirleri ile kayıkçı kavgası yapıp,el sıkışan akan kana çare üretmeyen kürtler.

Bir tuhaf yaşam şekli almış başını gidiyor.


Şehitliklerde evlatlarını yad eden,ağlayan yüreği yaralılar,


Hadi gel de bu güne kadar, memleketi bu hale getiren devlet idarecilerinin gelmişinden geçmişine lanet okumadan bayram yap yapabiliyorsan?

Bir poşet makarnaya oy verirseniz sonunda böyle satılırsınız ey millet.Böyle başı böyle traş ederler.

Artık haberlerde bile orta veya son sıralara düşen yitip giden vatan evlatları.

Genede,öncelikle,tel boylarında nöbet bekleyen,kışlada emir bekleyen erlerimizden komutanlarına,vatan için bir şeyler yapmak için çabalayanlara,evlatlarını,yakınlarını vatan uğruna kaybetmişlere,bu uğurda gazi olanlara ve emperyalizmin zulmü altında inleyen Müslüman mazlum milletlere,"ŞEKER BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN" diyorum.

Keykubat

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.