"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

30 Eylül 2008 Salı

BUSH ve İŞBİRLİKÇİLERİNE HERKES KARŞI.

BUSH ve İŞBİRLİKÇİLERİNE Biz mi KARŞIYIZ?

Bush ve İşbirlikçilerine Sadece Ben mi Karşıyım veya Türkiye’de mi bu karşıtlar?

İşte linki de altında tıkla tercüme et oku.Dil bilmiyorsan,hepsini tercüme etmek zor geldiği için,mesajı yeterince verecek kadar satırı sizler için ben tercüme ettim.İnanın Amerika’da da Avrupa da herkes kötü değil.Sadece,bazı “Hıristiyan-faşist ve destekçileri olan İbrani itler var o kadar.Para da onlarda var,dünyanın başı bu yüzden ağrıyor.

İlk yazı Amerika’dan,ikinci alıntı da bizden biri haline gelen,Arap Hüsnü Mahli’den.

İnanın bu pisliklerden bıkan dünyanın her ülkesinde o kadar çok insan var ki. Bizim,Alevi,Sünni,Türk,Kürt sorunlarımız gibi her yerde bu itler itliklerini yapıyor, zıtlıklardan kazanmaya bakıyorlar.

Aptalların kanı üstüne!!!

Buyurunuz.Keykubat

Keith Olbermann | Go to Iraq and Fight, Mr. President

»

Go to Iraq and Fight, Mr. President (Irak’a gidin ve dövüşün Bay Başkan)
By Keith Olbermann
MSNBC Countdown

Thursday 19 July 2007 (19 Temmuz 2007 Perşembe-Yazıyı ben bu gün buldum,idare edin.)

Blame Hillary? Bush's latest choice of scapegoat - Hillary Clinton - boggles the mind.

Keith Olbermann says the choice to scapegoat Senator Clinton is unfathomable - go fight your war yourself, Mr. President.

Bush’un son günah keçisi seçimi Hillary Clinton. Akılları karıştırmaktadır.Keith Olberman diyor ki “Senatör Clinton’un günah keçisi olarak seçilmesi anlaşılmaz bir şey,kendi savaşınıza kendiniz gidin Bay başkan

“”””””””””

“”””””””””

Those are your new role models, Mr. Bush.

Bunlar sizin yeni rol modellerinizdir bay Bush.

Let your minions try to spread the blame to the real patriots here, who have sought only to undo the horrors you have wrought since 2002.

2002’den beri,işlediğiniz dehşeti görerek bozan buradaki gerçek vatanseverlerin kabahat işlediklerini emrinizdekilerin yaymasına müsaade ediniz.

Let them try it, until the end of time.

Zamanı doluncaya kadar onlara izin veriniz.

Though the words might be erased from a million books and a billion memories, though the world be covered knee-deep in your lies, the truth shall prevail.

Sözlerinizin milyonlarca kitaptan ve milyarlarca hafızadan silinmesine,yalanlarınızın önünde dünyanın diz çökmesine rağmen gerçek galip gelecektir.

This, sir, is your war.

(Bu, efendim,sizin savaşınız)

Sen. Clinton has reinforced enemy propaganda? Made it impossible for you to get your ego-driven, blood-steeped win in Iraq?

(Senatör Clinton, (Bayan Clinton)düşman propagandasını güçlendirip kendi,bencil egonuzun yönlendirdiği kana bulanmış Irak zaferinizi elde etmenizi imkansız kıldı mı?)

Then take it into your own hands, Mr. Bush.

Sonra onu elde etmenizi,Bay Bush!

Go to Baghdad now and fulfill, finally, your military service obligations.

Şimdi Bağdat’a gidin,son olarak askeri zorunluluklarınızı yerine getirin.

Go there and fight, your war. Yourself.

Oraya gidin,dövüşün,sizin savaşınız,kendinizin.

Bush'un İşbirlikçileri......


Bu da Hüsnü Mahli’nin Akşam gazetesindeki “Bayramın 1.günkü yazısından alıntı:

..........Örneğin 11 ay süreyle başkalarına her türlü kazık atanlar ve bin bir çeşit pis işe bulaşarak zengin olanlar Ramazanda oruç tutup iftar sofraları düzenlemekle Allah’ın kendilerini affedeceğini sanmasınlar.
Irak’ta bir milyon insanı öldüren Amerika ile işbirliği yaparak kendi insanlarına dini palavra sıkanlar değil Ramazanda oruç tutmayı Allah’ın bütün dinler için tüm buyruklarını yerine getirseler yine işe yaramaz.
Baksanıza ABD işgali altındaki üç ülkeye; Irak, Afganistan ve Somali.
Uluslararası Şeffaflık Örgütü’nün raporuna göre bu üç ülke yolsuzluklarda dünyada ilk üç sırada.ABD kapitalizminin çöküş nedeni de bundan farklı değil.
Yani yolsuzluk, sömürü ve talan işe yaramadı.
Savaş ve sömürü ile kapitalizmi kurtaracaklarını sananlar bir kez daha yanıldı.........

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.