"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

2 Ağustos 2008 Cumartesi

VATAN YİNE ŞEHİT VERMİŞ EY EHLİ MİLLET

VATAN YİNE ŞEHİT VERMİŞ EY EHLİ MİLLET!

Korkunç haberler gelmeye devam ediyor.Yine Askeri birliğe malum örgüt saldırıda bulunmuş,13 vatan evladı daha toprağa karışacak.Aileler ağlayacak,mitingler,lanetler yağdırılan cenaze törenleri yani bildik görüntüler tekrar edecek.Ama asla akan kan durmayacak.

Peki neden?

Bunun nedenlerini ABD-AB kategorimde yazdığım yazılarda başından beri açıklıyorum zaten.Atatürkçülük,Şeriatçılık ve Arkası başlıklı makalemde de nedenlerini yazdım.

Büyük Ortadoğu Projesi ,eski Osmanlı haritası bir şekilde oluşturulacak ve bunların ABD-AB adına Türkiye tarafından idarelerinin yapılacağı plandır.Başbakanımız da “B.O.P’un eş başkanı olduğunu gururla söylemiyor mu?Yani bu idareyi de biz yapacağız.Tabi bunun ardında ülkemizin önce federasyon ardından da eyaletlere bölünerek parçalanması suretiyle tarihten silinerek yeni çıkarılacak bir güce bu projenin teslimi planı çıkmazsa.

Bu proje gereğince sürekli savaş hali içinde olan ordumuz komşu devletlere karşı caydırıcılık kazanacak,ülkemiz,Ortadoğu’nun İsrail’den sonra yeni şımarık çocuğu olacaktır.Tabii mevcut plan bozulmazsa.

Ordumuz , her gün 20-30 kişinin öldürüldüğü 1980 öncesi anarşi olaylarını 24.saat içinde ABD’den gelen emir üzerine bastırıvermişti.Halkın,bütün aşırı fikirlere açılarak herkesin devlet düzenini değiştirmek için yeni projeler ürettiği o zamanda halk hiç korunmamıştı.Boşlukta kalan halk,baba bir partide,oğlu bir örgütte,diğerleri başka yerlerde örgütlenip aile bireyleri bile birbirine düşman olmuştu.Sonra bir gecede bu bitirilmiş ve herkes bir siyasi suçlu olarak toplanmış kimi idam sehpalarında can vermiş kimi de hapishane koğuşlarında,işkence tezgahlarında yaşamlarını tüketmişlerdi.Hepsi de ciddi olarak vatanseverdi.Vatanı idare edenler de sadece ABD’nin emirlerini takip etmekteydiler.10 yıl boyunca yetişen emek,işgücü ve beyin gücünü bu projelerle devletimiz çöpe atmıştı.Büyüklerde aferin almışlardır herhalde.En azından ihtilal başarılınca ABD li uzunbacaklı abileri ne demişti” Yaşasın bizim çocuklar bu işi başardı.”Yani aferin aldılar.ma “on yıllık” bir kuşak çöpe atılmıştı.

Asker büyük bir operasyonla akan kanı bir gecede dindirivermiş ve caydırıcı bir güç olarak ortaya çıkmıştı.Bunu canlı tutmak için de bu terör bahanesi yaratıldı.Şimdi de kontrol dışına çıkmış görünüyor.Ama durdurmak için bir çaba yok.Ne siyaset ne de Ordu.Herkes kendi hesabını takip ediyor.Her gün gençlerimiz canlarını verirken millet başörtüsü vs ile meşgul ediliyor.Devletin paraları böylece bir yerlere akıp gidiyor.Biz de başörtüleri,şeriat, Malezya durumları vs ile meşgul ediliyoruz.

Terör sürdüğü sürece ordu devlet bütçesinin %80-90 cıvarında kısmını almayı sürdürür.Bu da sosyetik paşalar görmemizi sağlar.Son model bol benzin tüketen lüks arabalar.Flamalar,vatan evlatlarından muhafızlar vs. vs. Halk aç,işyerleri her gün kapanır ama birileri tahtırevanla helaya gitmeye devam eder.

Asker savaş olduğu sürece haysiyetli olur.Diğer memurlar gibi geçim sıkıntısı ile uğraşmaz.Terörün bitmesi demek orduya ayrılan bütçenin ¼ oranında düşmesi demektir.Buna hiçbir asker razı olmaz.

Her gün yeni güvenlik projeleri,bunlara ayrılan trilyonluk bütçeler,bunlardan nimetlenenler vs vs. bitmez.Bunlar,terörist denen bu tezgaha düşmüş o gençlerin karşısına dikilen er,erbaş,uzman,ast subay veya albay altı rütbedekilerin ilgilenebilecekleri şeyler değildir.Bunlar beyinlerin işidir. Karıştırmamak lazım.O gariplere dünyayı versen böyle bir olaya çanak tutamazlar.Çünkü kurşun,bomba onların üstünde patlıyor.En basitinden bu bile izaha yeter.

Ama 20,25 yılda dişinden tırnağından arttırdığı para ile okutup iş güç sahibi ettiği evladını adı “vatan uğruna” olan “askerlik” görevine uğurlayan ana-baba oğlunun bombalarla parçalanmış veya kurşunlarla delinmiş cesedini aldığında ne yapsın? Kimse onun yarasını kapatamaz.Ama ateş düştüğü yeri yakar.Orada o aile yanar.

Haber dinleyenler ise kimisi vah zavallı der,kimisi de bizim arkadaşlar zafer kazanmış,işgalci TC. askerini vurmuşlar diye sevinir.

Bilinen örgüt kurulduğunda bunun tutacağına gönüllüleri bile inanmazdı.Bir çok Kürt de kardeş düşmanlığı nedeni ile karşıydılar.

Ama ABD ve işbirlikçileri kim yazı yazarsa ya kapattırdılar veya satın aldılar.Sonunda tüm muhalifler susturuldu.T.ÖZAL bunu en akilane şekilde uygulamıştı.

Bunda bu vatansever insanların susturulmasına göz yuman halkımız da suçludur.Kendine hazırlanan bu hain tuzağa seyirci kalmıştır.Oysa bu ordu,bu devlet bu projesini TRT2 kanalından yıllarca açık oturumlarla halka bunun böyle olacağını anlattı.Hem de en seçkin üniversite hocalarının ağzından ve en açık biçimde.Bu tartışmalar hakkında kimseden “gık” bile çıkmadı.

Halkı için yağlı iplerle dar ağaçlarına asılan solcusu,ülkücüsü boşuna "Halkım" demişler.Bu millet için onlar bir şeyler yaptıklarını düşünerek öldüler.Oysa bu millet zevki safa içinde ve o yüce ruhlu insanlar enayi durumuna düştüler,ve halkı onları hala "anarşist" olarak yorumluyor demek ki.

Halkını,ülkesini emperyalizmden korumak için filistin askılarına gerilen,tahta çarmıhlarda can veren ve

"Vurulduk ey halkım unutma bizi" diyenler beyhude ölmüşler.

Ama onlar bu günleri o zamandan görerek aymışlardı.Bu halk şimdi "evlatları tabut içinde bir avuç et" olarak askerden döndüğünde bile yollara dökülmüyorsa halkta ciddi bir arıza var demektir.


Şimdi de her gün gelen şehitler magazin haberi haline geldi.Şehit haberi ile bilmem hangi bayan artistin aşk dedikodusu birlikte verilir hale geldi.Ruhsuz bir toplum olduk.

Bu kadar olayın olduğu ülkemizde meydanlarda bir hareket olması gerekmiyor mu?Yoksa her şey iyi tıkırında da ben mi görmüyorum?Kim bilir belki de öyledir.Öyle olmayı ne kadar isterdim.

Millet hala “İnternet aşkları,eşini paylaşan swingerlerin” tartışmasını yapıyor.Bence bu millete bu yaşam standardı çok bile.

Biraz daha beline vurularak daha da sömürülmesi ve ezilmesi gerekmektedir.Hatta yoldan çevrilip zorla kanlarının alınarak satılması bile uygundur.

Bu halk kendi menfaatini savunan aydınına sahip çıkmamıştır.Sömürülmesine direnmemiştir.Direneceği de yoktur.

Ben niye ve kime yazıyorum? Kimse okumayacağı için sadece yazılı düşünmek için yazıyorum.Haberi görür görmez yufka yüreğim yine dayanamadı.Bana ne ama olmuyor işte Yazılı düşünüyorum.O kadar.Oysa bu kanı durduracak kimselere tesir edecek o kadar çok insan var ki bu ülkede.Ama kimse kafa yormuyor.Belki en iyisini de onlar yapıyor.

Ey işbirlikçiler! Bu milleti biraz daha soyunuz ve içlerindeki donlarına kadar soğana çeviriniz.Korkmayın gene aymaz bu millet.Elin gavuru bir ürüne zam geldiği zaman, hepsi tek insan gibi hareket eder ve o ürünü almaz,zammı durdurur.İhtiyacı olsa da almaz.Biz de ise zamlı olan alınır ve ortaya konularak ve sallanarak herkese teşhir edilir.”Ben ne kadar güçlüyüm.Kim olduğumu görün ey millet” gibisinden.

Bu kadar bencilleşmiş,şöhret, şan,zevk,gösteriş düşkünü haline gelmiş,sapıtmış bu millet asla aymaz.Ayar diye sakın korkmayın.Ayacak millet şimdiye kadar ayardı ve evlatlarının hesabını sorardı.Yanlış siyaset uygulayanları bir şekilde sorgulardı.Bir papazı,bir Türk düşmanı Ermeni’yi vurduran güçler bunu da yapardı.Demek onlarda bu sömürü düzenine dahil olmuşlar.Sadece kurbanların haberi yok.

Ben,bu gün bazı ana-babaların erkek çocukları için “askere gitse de bir teröristin kurşunu ile ölse “ diye dua ettiklerini duyar gibiyim.Yoksa bu güne kadar bunun bir tepkisi olurdu.

Kimse mevcut durumun sona ermesini istemiyor.Ben artık bundan eminim.Savaş isteyen askeri,siyasi,entelektüel vs. vs. yetkililerimizi de İran,Irak,Rusya ,ABD kime denk gelirse savaş ilan etmeye çağırıyorum, böylece daha da şan ve şöhret kazanacaklarına eminim.

Hazır koyun gibi millet varken fırsatı değerlendirmek lazım değil mi?Hatta koyunlar bile bizim insanımız kadar bir birine düşman ve hain değillerdir.Bu kadar aymaz yığını,nasıl atıl bırakılır,acilen değerlendirilmesi gerekir.

Beslemekle doyar mı bu millet.Erit gitsin.Onların ilacı bu.

Oğuz Kaan ne demiş:”Görklü Tengri,Türk Milletini rahat bırakma.Başını beladan eksik etme.Rahatlarsa tarihten silinirler” dememiş mi?

Şeytan azapta gerek.Daha fazla savaş,daha fazla kan,daha fazla reyting,daha fazla fuhuş,uyuşturucu,silah geliri vs. vs .Her kötülükten daha fazla bu millete bahşedilmedikçe bu millet görevini unutur.İnsan olmayı unuttuğu gibi.Çoktan imha edilmeyi hak etmiş bu milleti, Lut kavmi misali gökten Allah’ın ordularıyla inip yok etmesini mi beklemeli yoksa?

Aslında ne böyle yapacak bir devlet var ne de böyle bir millet,ne de böyle bir dert.Ben yazımı bitirmeden İstanbul’da bombalar patladı,ekran altından flaşlar yanıp sönüyor yine olsun.

Her şey tıkır tıkır,tencerede fasulye hem etli hem de fıkır fıkır.Kime lazım ki akıl fikir.Bir bende eksik o zaten,gülme ey fani kikir kikir.

Okumak için zaman ayıranlara saygılarımla.


Keykubat.

07.10.2007

İşte Bir Ezgimiz:

Eledim eledim,höllük(*) eledim;

Aynalı beşikte anam bebek beledim;

Büyüttüm besledim,asker eyledim;
Tabut içinde bir avuç et,döndü ne çare.
(*)Höllük-Bebeklerin altı pişmesin diye elenmiş toprak pişirilerek çocuk bezine konulur.Bu eski bir anadolu geleneğidir.
Son mısrasını günümüze uyarladım.Eskiden,şehitler olduğu yere gömülürdü.Ailesine ise tenekeden bir madalya gönderilirdi.O da Osmanlının yıkılış döneminde başlamış bir gelenektir.
Şimdi böyle geliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.