"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

2 Ağustos 2008 Cumartesi

"Durdurun uçağı namaz Kılacağım"

"Durdurun uçağı namaz Kılacağım"

Primat Bunlar.
Uçuş harekat uzmanlarının kurduğu Dispeçerler Derneği (ACDA) Yönetim Kurulu üyesi Çağatay Uysal, Ülkemize gelen ve Avrupa içinde uçuş yapan müslümanların ve özellikle kendi vatandaşlarımızın ilginç hatta sapıkça olan isteklerini anlatmış:
-"Kabeye çevirin uçağı namaz kılacağım"
-Mümkün değil efendim uçuyoruz.
-Otobüs duruyor da koskoca uçak da biraz dönüversin.Anlayış da gösteriyoruz.
-Mümkün değil efendim.Nasıl olur?
-Bilet parası veriyoruz lan burda.Çevirin kabeye uçağı namaz kılacağım!
-............Kabe kapıdan çıkınca hemen sağda beyendi,hem de hacı da olmuş olursunuz:))
Burayı da ben uyarladım.El insaf.Eminim,ayne böyle de olmuştur.
Yıllar önce Avrupa'lara emekçi olarak giden bu insanlarımız oranın ilim ve irfanından hiç bir şey almamışlar.Sadece yıllardır içinde yaşadıkları toplumdan ne kadar soyut yaşadıkları da açıkça ortadadır.Bu her yaptıkları işten anlaşılmaktadır.
AKP hükümetinin gelmesi ile bu saçmalıklar gün be gün artmaya başladı.Hükümetin bir talimatı falan varmıdır yokmudur bilmem.Ama olacağını da sanmam.Çünkü onlar ancak bu konuları siyasi rant yapmayı başaran zeki tiplerdir.
Yahu kardeşim,insanların rızalarını almadan alsan bile uygun ve yerinde olmayan bu davranışları otobüslerde yapıyorsunuz.Neyse,
Hiç olmazsa o karayolunda uygun bir istasyonda durabilir.Ya uçağa ne demeli?
Bunlara sadece "Primat "denir.
Halife iken,kuru hasır üzerinde yerde yatan,vahalarda kervanlara bekçilik eden,çöl kumlarının arasında kalmış bedevi çadırlarını aç varmı diye tek tek dolaşan,üstelik bir Halife iken bunları yapan Hz.Ömer'in merhamet,sevgi,adalet dolu müslümanlığı nerde bunlar nerede.
Bunlar sadece Primatlardır.
Kazara TC.uyrukludurlar da .
Bu kadar salak insanları Yüce Allah CC Cennetine alırmı? alırsa ne yapar diye düşündüm.İlk Emri "oku-İkra" olan bir Dinin Mensupları bu kadar cahil,nobran,angut olabilir mi?
(Angut kuşundan da özür dilerim.O kuşken bu kadar aptallık yapamaz.Çünkü uçtuğu için bu konuları doğuştan bilir.O aslında tedbirli bir hayvandır.Bir kemiği yutmadan önce çıkarıp çıkaramayacağını düşünerek ölçtüğü söylenir. Angutluğu buradandır.)
Ya insan kılıklı uçağa binmiş bu primatlara ne denmeli? Eşya denilebilir.En uygunu budur.
Primat Müslümanlar için mecburen bu konuyu açıklayalım:

KUR'AN-I KERİM
BAKARA SURESİ:

106- Doğu da Allah’ındır,batı da.Nereye dönerseniz ALLAH’ın yönü orasıdır.Allah her yerdedir ve her şeyi bilir.

*Bütün yönler Allahındır.Her yön kabul diyor.Ama insanlar ille diretiyorlar.Yön diye sonra yön geliyor.

140/1- Nereye gidersen git yüzünü “Kabe”ye çevir.Bu Rabbinden gelen bir gerçektir.

Allah yine uyarıyor,"oraya buraya dönmekle ibadet etmiş sayılmazsınız.İbadet "İMAN ve İYİLİKTİR" diye aşağıda ne güzel anlatılıyor.Hiç açıklamaya gerek bile yok.

168-İyilik,yüzünüzüz doğuya ya da batıya çevirmek değildir.Asıl iyilik Allah’a ,ahiret gününe,meleklere,kitaba ve peygamberlere inanmak;Allah rızası için yakınlara, yetimlere ,yoksullara,yolda kalmışlara,dilencilere,köle ve esirlere mal vermek,namaz kılmaktır ve zekat vermektir.Verdikleri sözü yerine getirenler sıkıntı savaş zamanlarında ve hastalıkta sabredenler, işte doğru olanlar onlardır.Azaptan korunancak olanlar da onlardır.

185- Allah yolunda sarf edin.Kendinizi kendi elinizle tehlikeye atmayın.İşlerinizi iyi yapın.Allah iyi iş yapanları sever.

İslamiyet Musevi ve İsevi inancının devamı olduğunu açıklayınca Müslümanlar ikisinin de merkezi olan "Kudüs'ü yön olarak seçmişlerdir.Medineli ve diğer Yahudi ve Hıristiyanların işbirliğinden çekilmeleri ve Hz.Muhammet ile alay etmeye başlamalarından sonra müslümanların da ısrarı üzerine ayetler sırasıyla gelmiştir.140. ayet'in birinci cümlesi ile yeni yön "Mekke" olarak belirtilmiştir.Bunun buralara varacağı fil suresindeki Ebabil kuşları olaylarından zaten bellidir.106. ve 168.ayetlerde ise "YÖNELME" nin o kadar önemli olmadığı önemli olan islami görevlerin yapılamsıdır demektedir.Üstelik bunu diyen 168.ayet "Kabe"yi gösteren 140.ayetten de sonradır.Bu da "YÖNELME"nin bir şekil olduğunu gösterir.
Saatte 800km süratle yolcu taşıyan bir uçak saniyede 400m kadar yol alır ki bir mümin o zamana kadar "Tekbir" bile getiremez..
Uçağın dolanmasına sebep olduğun için onun yakıtı,personelinin ücretleri,geçikenlerin tazminatları açısından da düşünmek gerekir.Ayrıca rahatsız olan insanların küfür ve lanetlerini de unutmayın.
Aynı olay da otobüslerde de geçerlidir.Otobüsü durdurup namaz kılmak istemek fuzuli gereksiz bir davranıştır.Başkalarını işinden etmek de hem ayıp hem günahtır.Ölmek üzere olan bir hastasına yetişmesi gereken biri sizin ibadet isteğiniz yüzünden gecikir ve bundan zarara uğrarsa "Kul Hakkı" sorumluluğu altında kalmış olmazmısınız?
Yolculuk hali zaten "sefer" hali oluşturduğundan namaz "kazaya" kalır.
Lütfen bütün dünyayı kendimize güldürmeyelim.Din adına bu kadar da salaklık ve iğrençlik olmaz.Bunun hiç bir dinde yeri yoktur.İslamda zaten yeri hiç yoktur.
Hiç bir salağın cahilliği bahanesi yüzünden tüm toplumu kötü tanıtmaya hakkı yoktur.


Keykubat



Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.