"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

2 Ağustos 2008 Cumartesi

Bu gün seçim Var

Bu gün seçim Var!

Beş yıldır şu seçim olsa da iktidara biz gelsek diyenler,bu hükümet de nerden geldi,seçim gelse de kurtulsak diyenler,hükümete oy verip sonradan "seçim gelsede kurtulsak diyenler ,İnşallah bu seçim iktidar oluruz deyip bekleyenler,"Ya seçilirsem " diye 200.000YTL harcayıp umutlara dalanlar ve daha aklıma gelmeyen nice sebepler için seçim bekleyenler :

- Bu gün seçim var!

Oyunuzu iyi atın.Yanlış bastım vs ile pişman olmayın.İşte istediğiniz seçim günü bu gün.

Saat 17.00 itibarı ile o da bilmem hangi tarihe kadar yine beklenecek.Yine aynı duygularla kurtulunacak hükümetler çıkacak ve seçim sandığı "Çeyiz Sandığından" umutverici olacak.

Ben de dahil tüm Türkiye,cümbür cemaat derin siyasi bilgilerimizi (!) yazdık,çizdik,yok ona değil buna at.O hain bu vatansever,o şöyle yaptı bu böyle çamura battı vs. vs.sayfalar dolusu yazılar,çiziler,ağızlar dolusu küfürler,yüreklere su serpen beklentiler;

Hepsi bu gün ellerimizle gerçekleşecek.Biz gerçekleştireceğiz.Sonra yine aynı şeyler. . .. "Böyle yapacaklarını bilseydim vallahi oy atarmıydım" gibisinden pişmanlıklar veya "hah bu seçim piyangoyu buldum.Yaşasın" diyenler de.

Seçimler de evlilik kararı gibi.Evlenenlerin kiminin sonu bir yastıkta mezara kadar gitmek olduğu gibi,en zor anlarda terkedilip adliye koridorlarında da sona erebiliyor.

Ama ben bildiğimi söylerim."Biz vekil seçemiyoruz." Çünkü hep şikayet ediyoruz.Bu en büyük delil bence.

Yine de karar sadece bu gün ve bizim aklımız ve fikrimiz ile ülkemizin geleceğini belirleyeceğiz.

Ben çok uçları düşünüyorum ama " ne yapalım " veya "kararsızım" diyenler herkes sandığı görünce bir karar verecek.

En azından ben oyumun ziyan olacağından korkmamaya karar verdim.

Belki de ziyan olmaz.Değil mi?

Bunca yıl korkarak neyi değiştirdiğime baktım.Sadece "Sıfır" evet!

Önce ülkemiz halkına sonra tüm insanlığa hayırlı bir seçim olsun,arkası barış ve kardeşlik olsun.

Kutsal değer taşıyan değerleri ülkemizin birliğini koruyacak sonuçlar gerçekleşsin!Keykubat

22.7.2007

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.