"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

3 Ağustos 2008 Pazar

ORTADOĞUDA SON DURUM VE HÜKÜMET

ABD'nin önderliğindeki koalisyon güçleri Irak'tan çıkarak burayı "Kürt-Türk" koalisyonuna teslim etmeyi planlıyorlar.En azından B.O.P projesi gereği bunu gerektiriyor.
İngiltere Prensi'nin gelişi de bu yüzden önem arzetmektedir.Çünkü bilindiği gibi bu coğrafyanın haritasını onlar çizmişti.Şimdi bu yönde bir takım ikna çalışmaları ABD'nin isteği doğrultusunda yapılacaktır.
Bu yüzden,Barzani ile aynı hakları bırak,hiç bir şey alamayacağından ve kısmen kaldırılacağından kuşkulanan PKK eylemlerini de arttırmıştır.Kapatma davası bahanedir.
Irak sonrası İran'ıda "özgürlük ve demokrasi getirilecek ülke" haline getirmek için vurması beklenmektedir.Bu kadar beyandan sonra olay zaten kehanet olmaktan çok zamanını beklemeye kalmıştır.
Bu nedenle İran'ın elindeki "Filistin ve diğer mazlum Müslüman Ülkelere Hami olma" kozunu almak için "Filistin'e Özgürlük" çalışmalarını başlatmıştır.Filistin sorununun çözümünü,başta biz olmak üzere komşularının
İran'ı satmaları belirleyecektir.
Aksi halde sorun;
a)Filistin-İsrail sınırı ;
b)Kudüs'ün durumu;
c) 1948 savaş göçmenlerinin geri dönmeleri;
maddelerinden birinde çıkarılacak bir anlaşmazlık ile çözümsüzlüğe mahkum edilecektir.
Yeni Filistin bölgesi uzun bir süre için Kürdistan kurulmak istenen bölge olacaktır.PKK da zaten plan gereği Pejak'ta yerini almıştır.Sadece,K.Irak Kürdistanından ve Türkiye içinde Devlet kurma emelinden beklediğini alamamanın,tasfiye edilme korkularının yarattığı bazı ilke merkezli olaylar yaşanmaktadır.
Her şey ülkemizin her şeyi derin hesaplayan hükümeti ve sorgulayan gazetecileri,meclisteki Ana Muhalefeti bile ihanet le suçlayan işbilir pazarlamacı Başbakanımızın icraatları belirleyecektir.
İran'ı ABD menfaatleri için satması kendi altımızı oyacaktır.
Bu kadar tehdit ve suçlama sonunda elle tutulur bir netice alınamazsa halk ve mahkemeler de bu hükümeti gereği gibi cezalandıracaktır.
"Basın ve ana muhalefete "Çok soru sormayın,taktiğimizi belli etmek mi istiyorsunuz?" veya "Operasyonun saatini de verelim istermisiniz" gibi soru soranda suçluluk yaratan hitabetleri hükümeti güvenilir kılmaya yetmemektedir.Bu konudaki geçmiş performansı güven vermemiştir.
Daha ilk hükümeti kurduklarında, "Terörle mücadelede ölenlere şehit diyemeyiz,şehitlik bizim için daha yüce bir kavramdır" ve,"Alt-Üst kimlik", "Şehide kelle,Apo'ya Sayın" beyanlarına, geçen ayın şehit bilançolarının eklenmesi ile halkı yollara döken ama "Bush'a durumu anlatacağım" diyen bir hükümet ve başı terör-ülkenin bütünlüğü konusunda güvenilir değildir.Söyleyecekleri sözleri ABD'ye onaylatıp da söyleyen tavırları ile kendileri bunu yaratmışlarsa güvensizlik duyanlar suçlu değildir.
Artık halk,hükümetin nefesinin bile ABD-AB tarafından düzenlendiğini,kendilerine has siyaset üretemeyeceklerini görmüştür.
Kendileri kimin yanında olduklarını halka ispat etmek zorundadırlar.
Keykubat

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.