"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

3 Ağustos 2008 Pazar

ORDU GELİŞTİ AMA TERÖR KALDI

PKK SORUNU NASIL ÇÖZÜLÜR?

1983-84 yıllarında tenekeden ordu olan "Türk ordusunun Modernize Edilmesi" projesi kapsamında devlet,millet,ABD-AB elbirliği ile kurulan bu örgüt görevini yapmıştır.
Ordu gerçekten tenekeydi,dandikti.Hiç bir caydırıcı özelliği yoktu.Daha 1990'larda, Türklere soykırım yapan,isimlerini değiştiren,karşı gelenleri göçe gönderen, Bulgaristan Devlet Başkanı Jivkov'u kınayan Cumhurbaşkanımız T.ÖZAL şöyle diyordu ;
-"Hele bir 65 milyon olalım o zaman görürsünüz siz"
Zamanın komdeyenleri Zeki Alasya - Metin Akpınar da bu ifadelerle dalga geçiyorlar ve tiyatro kasetleri bile full satıyordu.
İnsaf, Bulgaristan'ın nüfusu o zaman 5 milyon kadar bunun yarısı da Türk.Bizim ise 45 milyon nüfusumuz,1-milyon askerden oluşan "Ordumuz" varken bunu söyledik.Buyurun buradan yakın.
Terör örgütü 24 yıldır ülkemizin güvenlik güçlerini bilerek,bilmeyerek eğitmiş,caydırıcı bir hale getirmiştir.Buraya kadar iyi ama,yaratılan "Bağımsız Kürdistan,Kürt Milliyetçiliği,Kürt-Türk Düşmanlığı," gibi sorunları neyle ortadan kaldıracağımız belli değildir.
Üniversiteler zaten tırışka.Sadece maaş alıp hükümet tehdit etmek,tesettür mü? mini etek mi? giyilmesi konularını 80 yıldır hala geçemediler.Yani ciddi veya mucizevi bir çözüm bulamazlar.Çünkü onlar "Anarşi,bölücülük" çıkarmada ustalaştılar.
1989-1990 yıllarında İstanbul Üniversitelerinden çıkıp eylem yapan ve Polisle çatışan ayrılıkçı örgütün destekçisi öğrencilerin başlarında "Doçentler ve Doktorlardan (!)oluşan liderleri "Polisin gözüne bakarak şöyle diyordu;
- "Çocuklar,Polisi şikayet için şimdi Cumhuriyet Savcılığna gidip topluca dilekçe vereceğiz."
Bu dilekçe konusunu adi suçlular bile daha iyi bilirler.Bunların çoğunun dilekçesi bile değiştirilmeden adliyece kabul edilmez.Onu yazmayı da bilmezler ya.
Bunların "Dokunulmazlıkları olduğundan güvenlik güçleri açıkça işledikleri suçlara, yaptıkları düşmanlıklara bile yasal işlem yapamamaktadırlar.
Oysa bu dokunulmazlıkların nedeni "Bağımsız düşünen beyinler yaratma,üniversitelerde serbest düşünce ortamı oluşturmaları " için verilmiş bir haktır.Onlar bunu "Devleti bölmek ve parçalamak, anarşist ve terörist üretmek,eğitim için ailelerinin gönderdiği çocuklara devlet kurtartmak(!)" için kullanmaktadırlar.
Doçent,doktor,profesör olabilmek için "herhangi bir Avrupa ülkesinde yayınlanan bir bilim kurumunun dergisinde yabancı dilde icat,keşif sayılabilecek tezlerini yayınlatmaları " sayesinde bu ünvanlara kavuşabilmektedirler.Tabii bu tezleri o kurumlar "Bilimsel" bulurlarsa yayınlarlar.
O yıllardan biraz sonra gazeteci Uğur DÜNDAR bunların " Üniversitelerin arşivlerinden tırtıklanmış uydurma tezlerin İtalya'da bir kartvizit matbaasına bazı bilimsel dergilerin kopyalarını bastırdıklarını ve Avrupa'da hiç bir bilim kuruluşunun bizim bilim adamlarının makalelerinden haberlerini olmadığını kanıtlamıştı.
Bizde prof'luk kolaydı.Devleti etkileyebilecek bir ortamda yetişmiş veya bu yerlerden destek alabiliyorsan Prof,Doktor vs olmak için bir matbaa da senin için kolayca bulunurdu.Yeterki bir üniversitede bir "İlmi kendinden menkul" öğretim üyesinin "Çanta Taşıyıcılığını" yapacak kadar seçkin ol.Bir Avrupa bileti ve biraz para oldu mu tamam.Dönüşte Prof'sun.Artık sen de bilimsel cahiller ordusunun sözü geçen bir üyesisin.
ABD-AB bilim kuruluşlarının yapacakları bir açıklama ile ülkemizin keskin proflarının,Doktorlarının bir anda tarım işçisinden daha vasıfsız hale düşebileceklerini biliyormuydunuz?
Böyle kirli ilişkiler ağında yetişenlerden bilim adamı olur mu?
Olmaz.
OLsa olsa geçen günkü Prof'un sahte ilaç çetesi olur.İnsanlar sömürülür,bilim adına, hem soyulur hem de kurban edilir.
Bu bilimsiz bilim adamları,1950 yıllarından sonra ABD-AB isteği üzerine,Atatürk'ün bile sağlığında haberi olmadığı bir "Atatürkçülük" yarattılar,milleti de çok sevip,iki yüzyıl sonunda ilk defa kendilerine başarı tattıran,ardına düşüp vatan için ölümlere gittikleri bu insandan da bıktırdılar.
Ben, köktendincilik ve gericiliği sevmem ama,ülkemizin ne demokratlarını,ne de komünistlerini ,hele hele Üniversitelerinde yaşayan "soyut Atatürkçülerini" de görmek bile istemem.
Venezuela'lı bir Chavez ayakkabı boyacılığından Devlet Başkanlığına gelmiş bir komünist.Dünya'da halkı ile değil de "AB'li okul arkadaşları ile ülkesinde komünistlik yapan,masa altından arabesk dinleyip devrimcilik yapan soyutlar ise sadece bizim ülkemizde yetişir.
Hem de "Bağımsızlık benim karakterimdir" diyen adamın ardından ülkeyi emperyalistlere teslim edip,ABD-AB emirleri ile milletin gençliğini biribirine kırdırırken "Atatürkçülük" yapmıyorlar mı?
Bu tamamen saçmalıktan başka birşey değildir.
En azından, mücadele ettikleri "Köktendincilik,gericilik" akımları kadar basit,etkisiz,halkı bölen,devlete halkını düşman eden bir siyasettir.
Hatta köktendinciler "Dinde Reform" başlattılar.Bir şekilde,iç veya dış destekli olsa da Rönesans'ı Avrupa'dan 400 yıl sonra uygulayacak kadar cesurlar."Ilımlı İslam fantazileri bunlara örnektir. Tartışmalı olsa da bu böyledir.
Bir de bizim Üniversiteler bir reform,bir rönesans yapsalar da "Üçkağıt,fitne fesat üretim merkezleri yerine gerçekten "Bağımsız bilim kurumları" haline gelseler.
Ama nerdeee!
Halkı 24 yıldır bölüp,düşman etmiş bir emperyalist müdahelenin etkilerini kaldırmak için çözüm üretmek hadlerine mi düşmüş?
1)-Dağdaki elemanları imha etmek ve Parti kapatmak geçici çözüm,kalıcı düşmanlık getirir.Bu böyle olmuştur.
2)-Dağdakilere af,itirafçılık,adı suçla anılmayanların teslim olması halinde cezalandırılmamaları sistemi de devletin zaafının arttırılmasından başka işe yaramamıştır.
3)-Siyasete sokmak,mecliste bölücülük yaptırmak ise tam bir saçmalıktır.İstekleri kabul görmeyince daha fazla zarar vererek yine silahlanacaklardır.
Ayrıca 500.milyon ABD Dolarlık bir ticareti de el altında tutmak gibi alışkanlıkları da olan örgüt artık kolay emir kabu edecek durumda da değildir.
Kanser tedavisi için ,üstelik sağlıklı bölgeye AIDS virüsü aşılamak gibi bir uygulama ancak mizah için uygundur.
Peki olay nasıl çözülür?
Önce birilerinin çözüm istemesi lazım.Sonra ülke ABD-AB idaresinden çıkmalıdır.Elde bu kadar delil ve uluslararası haklı olma durumu varken denenmelidir.
Halka bu projeden bahsedilerek evlatlarını kurban alan siyasetin sorumluları olduklarını söylerler veya birileri söyler.
Bunun sorumluları ecelleri ile ölmeden önce yargılanır,yıllardır feda edilen vatan evlatları gibi bu sorumlular da hesap verir.
Halktan devletçe özür dilenir.Bu hem kardeş düşmanlığını hem de ülkenin bölünme senaryolarını önleyecektir.
Madem ki bu işler de devletin bekası için yapılmıştır.Bu kadar vatan evladı kurban edilmiştir.
Projeyi tasarlayanlar da, halkın ve ülkenin birliği ve bütünlüğü uğruna kendilerini feda etmelidirler. . Ben o zaman onların "Dikta" değil de "Vatansever" olduklarına inanırım.
O zamanki şartlarda ülkenin durumunu sergileyerek "Kurtlar Vadisi" türü bir savunma ile belki de halk tarafından anlaşılarak kahraman da olabilirler.Bu da mümkündür.
Ama böyle bir girişim dışında, ülkenin bölünüp parçalanması, kavim kardeş düşmanlıkları,işlenecek insanlık suçları büyüyüp gidecektir.
Delinin biri kuyuya taş atarmış da kırk akıllı çıkaramazmış.
Deliler de yargılanmalı ve attıkları taşların hesabını vermelidirler.Ben düşmanlık için değil, ülkenin bütünlüğü için böyle bir fedakarlık bile çok saygınlıkla karşılanacaktır.
Padişahın ordunun başında savaşa gitmesi gibi ,sorumlular da hesap verirken de öne çıkmayı bilmelidirler.Kimsenin canı kimseden kıymetli değildir.
İdam cezası da kaldırıldı,korkacak ne var ki?
Mehmet Ağar'ın dediği gibi" Görev verilirse her zaman önde giderim" anlayışı içinde bu yapılmalıdır.Bazen insanlar görevi kendi kendilerine verirler.
Çok riskli de olsa bu artık herkesçe görülen bilinen bir durumdur.
Yıllardır "Kurban Ol" dediniz.
Bir kez de vatanın ve halkın birliği için,sizin yarattığınız arap saçı sorunları çözmek için;
-"Kurban olayım" deyiniz. Nasılsa idam yok!
Bu faaliyetlerin yararlı olması için de öncelikle "24 yıldır dağlarda yeni gelişen savaşçı türlerin" toplumdan izole edilmeleri veya Stalin usulü imha edilmeleri de şarttır.
Sistemin yaşaması için,isterse devlette kursalar bu yine şarttır.Bu insanlar yaşadığı üsrece toplumda zaten adalet sağlanamaz.O devlet bir şekilde çöker.
Eyyy keykubat kim bulur,kim okur ki senin yazını? Hele hele kim dinler senin lafını ya.Yeşillik olsun işte.
Kim ister böyle çözümü?Her millet layık olduğu şekilde yönetilmez mi ki zaten?
Boş ver gitsin!


Keykubat

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.