"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

3 Ağustos 2008 Pazar

MECLİSİ A.B POLİSİ ARADI


Yuh olsun bu hükümete!

AB
Komisyonu Başkanı Jose Manuel Barroso ile genişlemeden sorumlu yüksek komiser Olli Rehn, iki günlük Türkiye ziyaretine bugün diplomatik açıdan son derece ince bir ayarla başlıyor. Barroso ve Rehn, bugün Ankara’ya gelir gelmez ilk olarak Anıtkabir’i ziyaret edecek, ardından da resmi temaslara geçecekleri basına yansımıştır.

AB Komisyonu Başkanı Jose Manuel Borosso. Yüksek Komiser Ollı Rehn

Bu kişilerin ülkemize gelmeden önce Millet Mecli binasında görüşecekleri hükümetin Başbakan, bakan ve muhalefet partilerinin makam odalarının da Avrupalı koruma polislerince güvenlik araştırmasından geçirildiği ve buna hükümet ve muhalefet partlerine mensup vekillerin tepkileri de haliyle eklendi.

Ben böyle bir aşağılanma görmedim ve duymadım.

Gelenler altı üstü birer komiserdir ve ne bir Cumhurbaşkanı ne de AB dönem başkanıdırlar.
Amerikan Devlet Başkanı'nın sadece tüm dünya ülkelerine uygulattığı özel güvenlik şartları vardır.Ancak bu ABD Başkanının gideceği her ülke için geçerlidir,bu şartları kabul etmeyen ülkeye bu adam gitmez.

Ancak başkaları için böyle özel şart ben ne gördüm ne de duydum.
Bu aşağılanmaya nasıl maruz kaldık diye sorarsanız iste esas mesele buradadır.

AKP kapatma davası açılınca ilk önce Ali BABACAN bey bir iki yurt dışı temasta bulundu. Ardından Romanya'da geçen hafta sonuçlanan NATO toplantısında Sayın Cumhurbaşkanımız Abdullah GÜL ve hükümetten bir heyet orada başta G.W.Bush olmak üzere ABD'nin bazı hükümet yetkilileri ve bütün AB'nin Cumhurbaşkanları ve dönem başkanları ile de görüşmeler yapıldığını hep okuduk ve haberlerden de dinledik.

(Cumhurbaşkanımız A.GÜL'ün eşleri Hayrünisa Hanımefendilerin
65.milyarlık olduğu yazılan yüzüğü.Sıkıntılarımızın sebebi bu hırs mı acaba?)
Haber linki "http://www.gazeteoku.gen.tr/92_Terc%FCman_Gazetesi.html"

AKP'nin kapatılmasının önlenmesi için destek istediklerini de ilave etmek zorundayım.
Burada Anayasa Mahkemesine bir baskı yapılması için yardım istendiği daha toplantı sona ermeden ABD ve AB devlet başkanlarından alt kademe bakanlarına ve komiserlerine kadar sayısız "tehdit" içerikli açıklamalar yapıldığına halen tanık olmaktayız.

Şimdi de yukarıda adı geçen bu iki komiser TBMM'de konuşma yapacakmış,muhtemelen de AKP'nin kapatılmaması için kulaklar çekilecekmiş diye beyanlar da ortada tur atıyor.

Başbakana varıncaya kadar mecliste makam ve çalışma odaları yabancı polislerce didik didik ediliyor,meclisin asansörlerine kadar "emniyetsiz" raporları düzenleniyor,ülkemize tam bir "Sömürge" muamelesi yapılıyor.

Ne için?

AKP mağdurmuş,abileri desteğe geleceklermiş.

TBMM'nin güvenliksiz oluşu konusunda haklı da olabilirler.Çünkü bizde Polis Memuruna va Amirine Milletvekillerinin nasıl baktığını ,sokak ortasında trafik polisi tokatlamalarından milletçe şahidiz zaten.

TBMM'de içeri girene bir polis "hışşt" dese soluğu alacağı yeri hepimiz biliriz.Ya Hakkari ya da Tunceli,Siirt,Şırnak'tır.

Hadi Meclis Polisinin hiçe sayılmasını anladık da,Bakanların ve Başbakan odalarının,mecliste grubu bulunan partilerin odalarının da güvenlik gerekçesi ile bu komiserlerin Avrupalı Polis Memurlarınca araştırılmasına ne demeli?

Bu iktidar hırsının "Milletin ve Halkın" değerlerinin önüne nasıl geçirildiğine apaçık bir örnektir.
Askerin başına çuval geçirten siyasetinden,Amerikalı bir fon yöneticisi olan Macar asıllı George Soros'un yine bunların daveti üzerine yine bu mecliste "Askerinizden başka satacak şeyiniz yok" sözünü de bunlar sayesinde duyduk ey millet.

En son yardım istedikleri ülkeler de halen İngiliz sömürgesi olan Avustralya,Zellenda,Papua Yeni Gine gibi ülkelerdir.

Rezilliğimizin aşağılanmamızın ulaşmadığı yer oralarımı kaldı acaba?

İstanbul işgal edildi de Padişahın ve Baş Vezirin odasının araştırıldığı hakkında bir yazı şimdiye kadar hiç okumadım ve duymadım.

Hatta adamlar Meclisi bile işgal etmediler taa sonunda,TBMM hükümeti oluşunca bu olay olmuştu.

Şu an işgalden bile beter muamele gördüğümüzün resmi değilse nedir bu?
AKP'ye bunlar için mi oy verdiniz?

Bu devlet devlet olalı bu kadar aşağılanmadı bakalım daha neler göreceğiz.

Bu hükümete yuhlar olsun ki,kendi iktidar hırslarını milletin onurunun,haysiyetinin üstünde tutmuşlar,devletimizi sömürge konumuna indirmişlerdir,layıkları olan sömürgelerle de ilişkilerini hızlandırmaktadırlar.

Bu kadar aşağılamaya cesaret etmelerinin ardında "destek talebi'nden" başka ne olabilir ki sizce?
Dün bir kanalda Başbakanımız pazarlama dersi veriyordu" Gezeceksiniz,göreceksiniz, pazarlayacaksınız".

Yoksa memleket satıldı da haberimiz mi yok?

Keykubat

Notlar;
a)Adamlar meclisin altını üstüne getirdikten sonra tepkiler başlayınca bu isteklerinin red edilmiş olduğuna dair haberi sabaha karşı net'ten okudum.Neye yarar ki bu kadar rezaletten sonra?Akşam haberlerinde bizi kahrettikten uykularımızı kaçırdıktan sonra.
b)İşte ilgili haberin linki; "http://www.gazeteoku.gen.tr/85_Ak%FEam_Gazetesi.html"
ve;
"http://www.cnnturk.com/TURKIYE/haber_detay.asp?PID=318&HID=1&haberID=446905"
"http://www.yenicaggazetesi.com.tr/a_haberdetay.php?hityaz=3331"

10.4.2008

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.