"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

3 Ağustos 2008 Pazar

PROVAKATÖR VE ÖĞRENCİ ÇETELERİ

Antalya Akdeniz Üniversitesi olayları.

Akdeniz Üniversitesinde çıkan ve birden ülke gündemine oturan Ömer Ulusoy isimli bu genç alnındaki zülfikar dövmesinden sabıkasına,oradan köpek yetiştiriciliği vs karıştırılp duruyor.
Evet,öğrenci olmayan bir insanın sahte veya gerçek bir silahla bir öğrenci yurduna girip öğrencilerle dalaşması en korkulan olaylardandır.
Bunun ardından gelsin anarşi,ülkenin güvenliği, geleceği, olan, eğitimlerini bir an önce bitirip de meslek sahibi olmayı beklerken anarşiye kurban olduğunu anlayamadan ölecek bir çok genç ve aileleri bir yana, seçilmiş gençlerini kaybetmekle geleceğini kaybedecek olan devlet bir yana.
Bu genci muhalefet ayrı,iktidar ayrı kullanacak ve böyle sürüp gidecek.
Tamam bu genç ve onu oraya gönderenler gerçek nedeni bilinmeyen bir hesabın mı yoksa "vatan elden gidiyor, Kürtlerden memleketi kurtaralım" düşüncesi ile kendi başına çabalamaya gayret eden yurtsever gençlerden mi yoksa "kurt dumanlı havayı sever" türü kaos yaratıp karışıklıktan geçinenlerin hesapları ile bir şey yapan kiralık bir ajan provakatör mü bilmiyoruz.
Yakalansa da bilemeyeceğiz.


Bu genci anladık.
Peki bu genç ve bir kaç arkdaşı üstüne bir anda en az 200 öğrenci örgütlü olarak nasıl oluyor da bir araya gelip ortacağ savaş filimlerini andıran bir görüntü sergileyebiliyorlar hem de aynı anda?
Olayın bu tarafı neden hiç sorgulanmıyor?
Burası öğrenci yurdu mu yoksa "kurtarılmış bölge mi" neden kimse sormuyor?
"Eğitim " almaları için ailelerinin binbir fedakarlıkları ile gönderdikleri bu gençler yurt bahçesini satırlar,sopalarla bir anda savaş alanına döndürüveriyorlar da olayın suçlusu siyah giyimli bir genç ve arkadaşları oluveriyor.
Bu kadar öğrenci nasıl oldu da bu kadar hazırlıklı bir ordu oldu?
80 yaşında gazetecileri,emekli generalleri ve bazı basın ve siyaset mensuplarını evlerinden toplayıp sorgusuz sualsiz nezaretlere dolduran hükümet bu kadar büyümüş bu kamplaşmaları nasıl olur da önleyemez?
Haberi olmaması imkansız.
Hastane karşısındaki gözlükçüden komisyon alan doktorları çete olarak yakalayan hükümet bu derece bir kamplaşmayı nasıl önleyemez?
Alt,üst kimlik,kürt realitesi ve benzeri söylemlerle sıfır terörle ülkeyi devir alan hükümet,altı yıl içinde
devleti bölünme aşamasına getirmiştir.
İnsanımızı kamplara bölmüştür.
Son olayları açıklamaya ancak "Hükümet,şeriat devleti kurmak için ayrılıkçı faşist ve şeriatçı Kürtlerle iş birliği yapmıştır." ifadesi bir ışık olabilecektir.
Bir de hükümete karşı ve ulusalcı görünüp de programına katılan,öğrenci liderlerini "haklı gösterme" kampanyaları yapanlar da bu sinsi planın ortaklarıdırlar.
Nu olay da dün akşam oldu.
Olay üniversitenin öğrenci lideri çok iyi ağzı laf yapan bir genç.
Bir katılımcı soruyor:"Bu yurttaki öğrenciler malum şahsın reimlerini yurt binasının duvarlarına asmışlar,orayı kurtarılmış bölge ilan etmişler,bunu öğrenci yakınımdan öğrendim.Bu öğrenciler de haklı değildir" gibisinden bir şeyler diyor.
Öğrenci lideri de sözüne başlarken "öyle olsa bile" ifadesini kullanıyor,olayı da inkar etmiyor.
Program sunucusu da provakatörü savunduğu gerekçesi ile bölge halkından olan vatandaşı sustururken öğrenci liderini de göklere çıkarıyor.
"Ulusalcılar ile hükümet ülkeyi birlikte gererek ülkeyi bölme çalışmalarını hızlandırıyorlar" dersem ben haksız mı olurum acaba?
Üniversite öğretim üyeleri ile yöneticilerini de unutmayalım.
Bence başka açıklaması yok .
El birliği ile bölüp parçalayalım da şu vatanı herkes hesabını ona göre yapsın bari.
Çoğu gitti azı kaldı zaten.

Keykubat.
Sonunda biri daha en azından yurt sorununu gördü,işte linki= "http://www.tercuman.com.tr/v1/yazaryazi.asp?id=87"
09.4.2008

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.