"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

2 Ağustos 2008 Cumartesi

DOĞUDA OY KULLANMA HAKKI

DTP Halkın Özgür Oy Kullanma Hakkını Gasp Etmiştir.


DTP' Aysel Tuğluk yine saçmalamış! Neymiş efendim,"Türk Halkına kendilerini anlatamıyorlarmış" Yahu neyini anlatacaksın.Evladını öldürmüşsünüz bunu mu anlatacaksınız, devleti bölmek için askere polise sıktığınız kurşunu mu,iş yerlerine,pazar yerlerine koyduğunuz bombalarla öldürdüğünüz insanların yakınlarına neyi anlatabilirsiniz?


Bölücü örgüt sözcüsü,Emperyalist uşağı Aysel Tuğluk.


Evlatlarını askere göndermemelerini mi? Vatanlarını savunmamalarını mı?

Neymiş efendim,"Türk toplumu ile empati yaparak duygudaşlığı yakalamak istiyormuşlar" lafa bak! Hangi duygudaşlığı yakalayacaksınız?Devlete kurşun sıkan eller ile savunan ellerin nasıl bir duygudaşlığı olur?

Resmen alay ediyorlar.

Seçmenlerine hangi bölgede iseler o bölgeden kimin aday olduklarını ona nasıl oy atacaklarını öğretiyorlarmış.15 yıl önce de örgüte çocuklarını vermekte direnenlerin de mezralarını yakarak,eşlerinin ve kızlarının ırzlarına geçerek,kulaklarını keserek öğretiyordular.

Devletin sergilediği pasif siyaset onları buraya kadar getirdi.Şu ülkenin başına Atatürk'ten sonra aslı nesli Türk olan bir iktidar gelmedi ki?

Bu siyaset yılların sonucu oluştu.Artık Türkiye'yi bölünmekten kimse kurtaramaz gibi görünüyor.

Mevcut hükümetin tavrını 5 yıldır görüyoruz.Seçim zamanı geldi ABD-AB'li abilerinin izni ile biraz yiğitleşti.Biz de yedik yani.

Göz göre göre yeni bir devlet kuruluyor,ülkemiz parçalanıyor ve hükümet "Yok ekonomiymiş yok borsaymış " resmen halkla makara yapıyor.

Bütün bunlara rağmen halk da hala hükümeti destekliyor.Bunu anlamak gerçekten de zor.Ne demişler, "Halklar layık oldukları şekilde yönetilirler".Galiba bizim halkımıza onurlu bir devlet sahibi olmak fazla geliyor.Öyleyse Iraklılar gibi oldukları zaman kimse hayıflanmayacak demektir.

Bu halk da ancak birileri gelip elindekini avucundakini aldığı zaman bağırmaya başlar ki o zaman da her şey bitmiş demektir.


Bölücüler şimdi de türbanlı oldular.


Devlet idaresi bölücüler tarafından tamamen sarılmış durumdadır.Kimse şikayetçi değil.İyi vallahi.O zaman herkese hayırlı olsun yeni "Kürdistan hükümeti".

Aysel Tuğluk Hanım ne diyor:" Seçmenimize isim kavratma çalışması yaptık.Seçmenimiz nerede oturuyorsa,partimizin desteklediği hangi adaya oy vereceğini biliyor.Oy pusulasının çıkmasını bekliyoruz.Pusula çıktıktan sonra ev ev dolaşarak seçmene hangi adaya oy vereceklerini tek tek gösterecek gücümüz vardır.Nereyi işaretleyeceğini göstereceğiz.Sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum.Seçmenimiz çok bilinçlidir."

Bu bölge halkı başından beri zaten "tulum" tabir edilen oy veren,aşiret,pir,şeyh ağa kıskacı içinde özgür oyu olmayan bir halkı barındırmaktadır.


Oy kullanan bu hanım kızımızın, görünen fakirliği içinde özgür oy kullanma şansı nedir ki?Bazen poşet,bazen para bazen de tarikat ilişkilerine açık insanlar özgür olabilirler mi?


Bence bir yasa çıkarılarak bu bölge halkının oyları iptal edilmelidir veya bir kısıtlama getirilmelidir."Özgür oylama" bu bölgemiz için Cumhuriyet tarihi boyunca mümkün olmamıştır ve de olmayacaktır.

Bu halkın seçme hakkına müdahele değilmidir? El insaf yani, vatandaşa zahmet olmasın siz gidip de oyları atıverin oraya bari.Bir eksiğiniz o kalmış.


Hadi kampanyayı tamamlayının artık."Vatandaş sandığa gidip yorulma oyunu biz atarız"

Yüksek Seçim Kurulu buna nasıl izin veriyor?Diğer siyasal partiler bunu yapsa acaba nasıl bir sonuç olur.Halkın seçme özgürlüğü ipotek altına alınıyor ve ortada hareket eden hiç bir kurum yok.

Terör örgütünün desteklediği bir şahıs veya partiye oy çıkmadığı zaman o yöre insanının başına nelerin geldiğini devlet ve ilgili kurumları bilmiyorlar mı?


"Memlekete bir çivi çakmak" uğruna verilen tavizler sonucu durmadan akan vatan evlatlarımızın kanları dinmeyecek gibi görünüyor.


Asker ve Polisler bedavaya ölüyor bu ülke için.Başka gerçek yok.

Bu partinin PKK'nın uzantısı olduğunu bilmeyen mi var? Kadın açık ve seçik olarak halkın oyunu gasp ettiklerini söylüyor.

Kimseden "ÇIT" yok.

YSK bunu bilmiyor mu?

DTP halkın yerine oy kullansın daha iyi.Nasılsa verecekleri oyu onlar belirliyorlar.

Yuh olsun bu ülkeye !


Keykubat

11.7.2007

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.