"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

2 Ağustos 2008 Cumartesi

PKK MECLİSE,IRAK'A YIĞINAK

PKK MECLİSE GİRİYOR DA IRAK SINIRI YIĞINAĞI NİYE?

16 yıl önce SHP ve ANAP'ın meclise soktuğu Leyla ZANA ve arkadaşlarının "Kürtçe Yemin Etmeye kalkışmaları SHP ve ANAP'ın pilini bitirmişti.Bu gün ise AKP'nin çabaları ile olağanüstü haklar elde eden PKK'nın yan kuruluşu olduğu herkesçe bilinen DTP'nin Milletvekili adayı Aysel TUĞLUK şartların değiştiğini,belirterek aşağıdaki ifadeleri kullanmıştır;

"Leyla Zana'ya o dönemde o koşullar Kürtçe yemini dayatmış olabilir. Ama bugün Türkiye değişti, toplum değişti. Duyguyu değil, aklı ön plana çıkaracağız" diye konuştu.

Tuğluk, "Biz Türkiye'nin demokratikleşmesi için mücadele edeceğiz. Yaklaşımımız gerginleştirici, tahrik edici değil, birleştirici, bütünleştirici ve uzlaşmacı bir yaklaşım olacaktır. Hassasiyetler üzerine politika yapmayacağız. CHP ve AKP'nin dillendirdiği bir takım hassasiyetler üzerine politika tarzını oluşturmayacağız"
demiştir.

PKK'nın militanları meclise girdikten sonra dağda asker bulundurmanın ne gereği olduğunu bir bana anlatsın.

Devlet bunlara maaş bağlıyor ve bu milletin vergilerinden oluşan paralar şimdi bu örgüt mensuplarına maaş olarak dağıtılacak.

Peki 30 yıldır kaybedilen görev şehitleri bu günler için mi öldüler?Halen ölenler bunun için mi ölüyorlar.

Bir kaç ay önce Sabah Gazetesinin yayınladığı 8 eyaletli Türkiye haritasını Kenan Paşa ve o zamanki hükümet kabul ettiyse bırakın adamlar kursunlar.Yoksa bu da bu topraklarda "Türk neslinin kurutulması" faaliyetleri içindemidir?

Hem devleti bölmek isteyen örgütü kuracaksın,hem destekleyeceksin hem de vatan evlatlarını kırdıracaksın. Bu nasıl bir anlayış?

Terör örgütü yasaksa destekçisi olduğunu gizlemeyenlerin meclise girmesi niye serbest oluyor?

Oluyorsa vatan evlatları göz göre göre niye harcanıyor? Bu tür bir devlet anlayışı bizim ülkemizden başka nerede vardır?

Vatandaş'tan evladını askere vermesini nasıl isteyeceksin? "Kanları yerde kalmayacak" vaatleri buraya kadar mı düştü?Kanlar zaten toprağa karışıp gidiyor daha öncekileri gibi.

Onu herkes biliyor.Ancak komutanların ve siyasetçilerin göz yaşları vatan için öldüğü söylenip cenaze törenleri düzenlenen bu insanlar için değilmiydi? Bunlar hepsi kandırmacamıydı.?

Birileri bunları vatandaşa ve bana da zahmet olmazsa anlatsın! Hiç olmazsa sıkıntıdan kurtulurum.

Ya ben anlama güçlüğü çekiyorum ya da apaçık bir ihanet içindeyiz.Herkes kendi midesinin derdinde.

Terör örgütünün destekçileri mecliste olduğu sürece devlet kimden evladını asker etmesini isteyebilir?

Demek ki ister.Bal gibi de oluyor.Böyle halk oldukça.Bir kaç torba kömür ve bir kaç çuval oduna,bir iki poşet iftarlık vs için oyunu sattıkça daha da fazla aşağılamadıkları için belki de saygı göstermeliyiz.:)) Dün akşam siyasinin bir bir kanalda seçmenler bazı partilerin Cumhuriyet altını dağıttığını söyledi.Hiç olmazsa oyunuzu ucuza satmayın ey uyanıklar:))

Midelerin durumu evlattan ve vatandan üstündür.Yaşasın midemiz ve midemiz için bağışta bulunanlar.Biz istemedikleri kadar da çocuk da yaparız onlara eğitim amaçlı kullanmaları ve heba etmeleri için.Önce mide, evlat bir kere daha yaparsın ne olacak dendikten sonra.:))

Madem PKK meclise giriyor ve de sakıncası yok.Herkes mutlu.Alışılmadık beyanlara herkes alıştırıldı.Peki Kuzey Irak sınırındaki yığınak kime karşı? Bu da mı göz boyama?

Keykubat

11.7.2007

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.