"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

2 Ağustos 2008 Cumartesi

Zorla Müslüman Düşmanlığı Yaratılıyor.

Zorla Müslüman Düşmanlığı Yaratılıyor.

İngiltere'nin başkenti Londra'daki Heathrow Havaalanıda ve Londra içinde meydana gelen bomba ve bomba ihbarı olayları bu gün de ABD ve Fransa'ya sıçramış görülüyor.

Daha önceki Londra Metrosu ve İspanya olaylarında olduğu gibi.Bu olaylarla halkın dikkati çekiliyor ve toplum bilimcilerin yönlendirmesi ile basın da bu işe yardımcı oluyor.Böylece işi gücü ve sorunları ile boğuşan insanlar birden "Haçlı seferlerine" onay veriyorlar.Arkası da geliyor.

2003'den beri Irak,Afgan ve Etiyopya,Somali,Uganda,Nijerya gibi ülkelerde koalisyon güçlerinin yaptıkları operasyonlar halkı bıktırdı.Kamuoyunun baskısı ve de bu operasyonlardan bekledikleri menfaatleri sağlayamayan bazı AB ülkeleri yavaş yavaş kendilerini geri çekmeye başladılar.

Ancak ABD G.W.Bush iktidarını destekleyen sermaye ile bunların AB'li işbirlikçileri yeni bir müslüman düşmanlığı yaratmak zorunda kaldılar.

Avrupa'da ve dünyanın her yerinde bulunan göçmen,öğrenci,işçi ve gelecek kaygısında bulunan fakir müslüman ülkelerden ekmek uğruna Avrupa ve Amerika'lara gitmiş gençler terör olaylarına karıştırılıp olaylar çıkarttırılıyor.

Failleri gören halklar da " Aaaaa Müslümanlar bize savaş açmış hadi savaşalım" demiyorlar.Ama basın ve diğer güçler bir anda ortamı oluşturveriyorlar.

Bizde bir ara nasıl Milliyetçi hükümet kadroları halka kötü gösterilip ABD-AB kölesi günümüz hükümeti desteklendi ise bu da aynı operasyon.

Bu operasyonların gerçek amacı müslüman düşmanlığından çok dünyanın heryerine hükmetme isteğidir.Bu coğrafya'da yaşayan insanlar "Müslüman" oldukları için müslüman düşmanlığı yapılıyor ve yaratılıyor.Müslüman olmasaydık bu defa da ona göre en uygun ad seçilirdi.Bahane değil amaç önemli.Amaç da açık insanlar, çocular ölecekmiş,çevre harap olacakmış vs kim takar? Yeter ki iktidar onların olsun.Sanki Rockefeller'in,Billy Gates'in paralarının sokakta dilenen evsiz Amerikalı'ya faydası var da?

Tanrı insanlığı güç iktidar ve savaş manyaklarından korusun!


Keykubat

02.7.2007

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.