"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

2 Ağustos 2008 Cumartesi

Bu Millet Adam Olur mu?

Bu Toplum adam olur mu?


Bu gün bir esnafın dükkanına konuk oldum,bir süre ıvır zıvır konuştuktan sonra dükkana yaşlı bir vatandaş geldi.Akşam namazından çıkmış.Cami derneğine yönetim kurulu seçmişler.Dükkan sahibi de yedek listeye girmiş.Yaşlı adam eskiden kendisinin camii dernek yönetiminde olduğunu yaşlandığı için görevi gençlere verdiklerini ,ancak imamın da yönetimi alanların da toplanan yardımları imamla bir olup yediklerini anlattı.Cuma günleri toplanan yardımların yönetimdeki kişilerce kazanç olarak kullanıldığını imamın da birlikte olduğundan şikayet etti.Mühtülüğe şikayet et dedim,mühtünün birlik olduğunu iddia etti.Kaymakama şikayet et dedim, adamların kayıtları kitabına uydurduğunu söyledi.Adliye elli metre aşağıda şikayet et dedim.Uğraşamayacağını anlattı.

Anladım ki sadece şikayet ediyor ve çözüm gibi bir niyeti yok.Kendisisnin de nasıl biri olduğu da ayrı bir konu.

Derken Malatya'daki yayınevi baskını olayında gençlerin çok iyi bir iş çıkardığını ve bu ülkeye Hristiyanlığın böylece gelemeyeceğini söyledi.

Ben de ülkemizin AB müracaatından vaz geçerek bağımsız siyaset uygulaması gerektiğinin ve yeni seçimlerde değişik anlayışa sahip bir partinin gelmesinin iyi olabileceğini ve kendisinin ne düşündüğünü sordum."AB'den çıkarsak aç kalırız.Adamlar bankalar kurmuşlar para olmazsa aç ölürüz." deyince şaşırdım.

Hiç bir şey olmaz.Ülkemiz güçlüdür, yeni siyasetler üretmek kolay dedim.Adam AB adaylığından çıkarsak aç kalacağız diyor başka demeyince ben de peki öyle olsun dedim kapattım.

Bana AB'nin faydalarını anlatmaya başladı bu kez.AB'de eski Türkçe yazılar yabancılara öğretiliyor.Avrupalılar bile eski Türkçe öğreniyor diye anlatmaya başladı.

Ben de Avrupa'nın eski Türkçe eğitimini Üniversitelerde yüz yıllardır verdiğini, bu gün de bunu ne işe yarayacağını anlamadımı söyledim.

Bana "Sen cahilsin, eski Türkçe öğrenen de Allah korkusu olur" demez mi.

"Yahu dayı bu adamlar eski Türkçe dediğin Osmanlıca ve Kur'an alfabesini öğrenerek dinimizi öğrendiklerini ve müslüman ülkelerde bu yolla anarşi çıkarıp Osmanlıyı bile bu yolla yıktıklarını söyleyince adam beni bir vatan haini ilan etmediği kaldı.

"Sen cahil adamsın, hiç eski Türkçe öğrenen Müslüman olmaz mı? onda Allah Korkusu olmazmı?ben seninle konuşmuyorum" deyince baktım olacak gibi değil" Haklısın dayı sen öyle bil ben de böyle" deyip konuyu kapattım ve dükkandan da ayrıldım.

Halkımız halen namazda OKUDUĞU DUAYI NASIL TELAFFUZ EDECEĞİNİ BİLE DÜŞÜNMEKSİZİN ARAP HARFLERİNE TAPMAYA DEVAM EDİYOR. Bu beni gerçekten çok üzdü.Ama ülkemizin gerçeği bu.

Ülkemizi bu hale getiren hep bu yobaz hacı hoca zihniyeti, koca bir topluma okuduğu duanın ne anlama geldiğini bile bilmeyi yasaklamış,insanlar dini bu şekilde algılamayı bilip yargılamadan kabul etmiş.Gerçekten acınacak bir kültür zaafiyeti içinde olduğumuzu bir kez daha görmek ,bu insanların yetiştirdiği çocukların sokaklarda bu anlayışla dolaştıklarını bilmek , bu ülkenin sömürgeden başka bir şey olamayacağı hissini veriyor.

Aklıma "Vurun Kahpeye" filmi ve "Kubilay" olayları geldi.Biz hep bu yobazlığın esiri değilmiydik.

Manisa Salihli ilçesinde Yunan Ordusunun geleceğini haber alan hacı hoca grubunun öğrencilerden bir sporcu takımı kurarak karşılama töreni hazırladıklarını gören Yüzbaşının hocaları orada vurması da aklıma geliyor.Bu ülkenin hain potansiyeli işgal yıllarından ve Cumhuriyetin ilanından beri hiç değişmemiş.

80 yılda Cumhuriyetin insanlara sadece kocaman bir "HİÇ" verdiğini görmek ne acı!Keykubat

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.