"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

2 Ağustos 2008 Cumartesi

Amerika’nın PKK’ya Operasyon Kararı

Amerika’nın PKK’ya Operasyon Kararı

Amerikan Foreign Policy dergisinde yayınlanan ABD özel Timleri Türk Özel Timleri ile PKK kamplarına operasyon yapacak haberi basının gündemine iyice oturdu.Kimisi “Yok dergi yazmış ama biz bir şey bilmiyoruz”, kimisi Operasyon olmasın diye karar kasıtlı sızdırıldı” yorumları yapıyor.

Seçim öncesi hükümetin ABD’den taleplerini hatırlayalım.Hükümet operasyon için “Eğer ABD için sorun varsa izin verin biz yapalım” şeklindeydi.ABD’de bildik mazeretlerini sıralıyordu.Neymiş,ABD yeni bir harekata giremezmiş, kamuoyundan tepki alırmış vs vs.

Şimdi olan nedir? Bence bu apaçık bir izindir.Operasyon kararı alacak meclis TBMM’dir.Bunu izin olarak değerlendirmeli ve bu işi sonuçlandırmalıdır.

Yapabilir mi? PKK militanlarını cezaevinden çıkarıp milletvekili yapmış bir iktidar bir operasyon kararı alırsa bence dünya kamuoyunda bu hükümeti eleştirecek hiçbir mantık yoktur.

Savunması hazırdır.”Biz temsilcilerini millet vekili yaptık.Hala silah bırakmıyorlar.İyi niyetli olmadıkları açık.Uzlaşmak istemiyorlar.Operasyon kararımız yerindedir” demeleri yeter.Cumhuriyet tarihinin en radikal hükümeti ne de olsa.

Peki henüz yemin etmemiş bir meclis böyle bir karar çıkarabilir mi? Prosedürünü bilmem ama iş ülke bütünlüğü açısından düşünülürse niye olmasın.Tabii ki iş yapmak isteyen bir hükümet varsa?

Her iş kolunda olur.Çalışan amirinden özel bir işi için izin ister,birkaç saatlik veya birkaç günlük.Amiri de “Sana şu kadar izin.Başını derde sokma,ben görevdeymişsin gibi seni idare ederim.Yeter ki sorun yaratma.Sorun olursa işinle ilgili yasal işlemi kendimi korumak için yaparım”diye noktayı koyar.Bence ABD de bunu yapıyor.Tabii ki bir şeyler yapmak isteyene.

Yarın öbür gün “biz size izin verdik ama siz hiçbir şey yapmadınız.Bizim algılama sorunu olan bir hükümetle çalışmamız da olamaz.” Denirse bence yeridir.

ABD’nin hem kurduğu hem destekleyip koruduğu bir örgüte operasyon yapması prestiji açısından uygun değildir.Sen yaptın ben görmedim gibi.Aynı Kıbrıs çıkarmasına izin verip arkadan operasyon hataları nedeni ile ambargo koyması gibi.Yalnız bu defa kırmızı telefondan değil basın yolu ile bir izin var.Devletin okumuş yazmışları bunu anlamaz mı bilmem.

Bana sorarsanız bu beyan bir izindir.Tabii ki iş yapmak isteyen varsa.

Keykubat

01.8.2008

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.