"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

2 Ağustos 2008 Cumartesi

ABD,BOP,PKK VE SINIRÖTESİ

ABD-PKK,BOP ve SINIRÖTESİ

Bir önceki habere konu olan
ABD'deki Stratejik ve Uluslararası Etüdler Merkezi adlı düşünce kuruluşu uzmanı sayın Anthony Cordesman'ın yorumları ülkemiz için hele hele şehitler ve Ermeni tasarısı arkasından ne kadar pışpışlayıcı geliyor değil mi?
Bana da öyle geldi.Ülkemiz yararına oldukça olumlu buldum.Tabii bunun arkası da gelecektir.Bir plan değişikliği yoksa bu gelecek.
Paşalarımızın umutlandırıcı konuşmalarını hatırlayın.Bunlar kahve falına göre konuşmuyorlar.
PKK çok hassas bir zamanda tahrik etti.Kendini bitirircesine bir tahrikti bu.Artık bizim oraya girmemiz için hiç bir engel yok.
Nato bile kafadan izin verdi.Biz de gideceğiz.Biraz ileri,biraz sağa biraz sola derken biraz kalacağız.
Yine Terör örgütü veya yeni eklenecekler tarafından gazlanacağız.Bu arada koalisyon güçlerinin İran operasyonları,Suriye falan derken Ordumuz her içeri girişinde biraz ileri gidecek ve konaklayacak.Ne Ermeni tasarısı kalacak ne bilmem ne.
Sadece her ilerleyişte yeni terör örgütleri canımızı acıtacak.Evlatlar kaybolmaya devam edecek.
Ama komutanlarımız Fatih Sultan Mehmet gibi olacaklar.Kayıp evlatlar her gün anılacak,ailelerine yardımlar,bağışlar devam edecek.Ölenlere adeta sevineceğiz.
Yine de garibanlar daima olduğu gibi zenginlerin zenginliklerini arttırmak için ölmeye devam edecekler.
Bu sınırlar bir on yıl içinde bayağı genişleyebilir ya.İşte bu B.O.P projesi kapsamındaki harita kadar olacak.
İşte o harita;

İşte meşhur B.O.P haritası.Ortadoğunun alacağı şekil.
Bir de "Bereket Hilali" haritası var.Yani Kutsal harita.Kıyametten 1000 yıl önce İsa'nın hüküm süreceği harita.Ganj nehrinden Nil'e.
Şimdi onu da buyurunuz;

İŞTE PROJENİN ALTINDAKİ HAÇLI SEFERİNİ GÖRMEYENLER DE GÖRSÜNLER.
Adamlar bu hedefe doğru yürüyorlar.Bizim işbirlikçi devlet adamlarımız da en öndeler.
Gerçekleştirilmesi beklenen proje bu.
Tabii birileri çomak sokmazsa.
Sokarsa mı iyi sokmazsa mı?
Son bağışlar iyi geliyor.Eeee arkası BOP,inşallah patlamaz top.
Fakat birilerinin topları kesin patlayacak.
Kimler mi?
Askercik ve Teröristçiklerin.
Her ikisi de fakir garibanlardan oluşuyor da.
Zenginin züğürdün çenesini yoran malı böyle artacak işte.
O da olursa.Dünyanın düzeni bu , ne deyelim?
Sizce AKP'de mi böyle bakıyor,ne dersiniz?
Kayıplara sessizlğin sebebi bu olabilirmi?
Hiç olmazsa Habertürk'ün hızla büyüyen kampanyasından oluşan bağışlarla,şu "Gazilere Klon Organ" fikrimi uygulasalar.Biraz olsun yüreklere su serper değil mi?
Nüfus dengesini böyle korudukları için bu projeden her şekilde nefret edeceklerdir.
O da olmaz.
Ya siz ne düşünüyorsunuz?
Keykubat.

16.10.2007

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.