"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

2 Ağustos 2008 Cumartesi

GAZİLERE KLON ORGAN OLUR MU?

GAZİLERİMİZE KLON ORGAN


Habertürk Kanalı'nın başlatığı yardım kampanyası çığ gibi büyüyor ve halkımıza da güven veriyor.Bu mutlu edici dayanışma dosta güven,düşmana korku salmaya yeterlidir.
Ancak benim de naçizane bir önerim var.Nato'ya girdiğimizden beri üniversitelerimizde "Tarım ilaçları dışında laboratuvar araştırması yapılması " ABD tarafından kısıtlanmış.Bilim adamlarımız bu yüzden ABD'den icazet almak zorundaymışlar.Beyin göçünün de nedeni buymuş.
Bunu bir çok TV açık oturum programlarında dile getirenlerin başındaki kişi de Sayın Toktamış ATEŞ hocaydı.
Son yapay DNA gelişiminden sonra bizim ülkemiz nerdedir tam olarak bilmiyorum ama bildiğim kadar TÜBİTAK internet dergiciliği dışında da bir şeyler yapmaktadır.
Bu kurum,üniversiteler veya özel teşebbüs gazilerimize "klon Organ" üretecek laboratuvarlar kurabilirler.Büyük şirketlerimizin ülkemizin bir çok yerinde et-süt üretimi için kurdukları büyük çiftlikler var.
Bu klon organlar da Laboratuvarda şekillendikten sonra bir büyük baş hayvanın bünyesinde (Deri altı gibi) üretilebildiğini okumuştum.
Böyle bir laboratuvarın maliyeti bir okuldan da düşük olmalıdır.İş adamlarımızı ve tüm yetkililerimizi bu konuda bir faaliyete davet ediyorum.
Son gelişmelere bakılırsa bu işin boyutu alıp gidecek.Geçim sıkıntısı için stres içinde yaşayan insanımız genelde kız evlat sahibi olmaktadır.
Bu nedenle ya klon asker ya da klon organ gibi bir şeylere girilmesi gerekmez mi.Umarım fazla hayali bulunmam.Çünkü son bilimsel haberler sitemde de mevcuttur,her yerde de vardır.
Böyle bir çalışma askere gidecek insanların korkularını da giderecektir.
"Oğlumun kalan askerlik görevini tamamlamak için beni askere alın" diye mürecaat eden bir millet bunu hak etmiyor mu?
Herkese saygılarımı sunarım.

(Bizdeki Üniversite hocalarının bezelye tohumu bile kopyalabileceklerini sanmıyorum ya,dedik işte.Sebebi de bizdeki yükselme derecelerinin ABD-AB tarafından düzenlenmesi ve izinsiz ziraat ilacı üzerinde bile çalışmaları söz konusu olmadığı gibi,Amerika kızar diye bu tür çalışmaların söz konusu olduğu inancında da değilim.Televizyon kanallarında hükümet adına yalan söylemekten başka işleri olmaz.Bir de isyan çıkarması olası azınlık gurplardan seçildiklerini de hesap edersek işte bizde bilimin hali.Kimse kusura bakmasın ama bana bir delil göstersinler.Tamirciler susuz motor yapıyor ama hocalardan ne var?)
Keykubat

16.10.2007

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.