"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

1 Şubat 2016 Pazartesi

HAYATTAN MEMNUN MUSUNUZ?Hayattan umudu kesmek, yeis içinde yaşamak kötüdür. Sakın bu duruma düşmeyin.

İntiharı aklınızdan geçirmeyin hem bu dünyada hem de öbür tarafta büyük affedilmez suçtur.

Yaşamak lazım elbette.

Ama, fuhşa, uyuşturucuya düşürülmek,
Trafik kazalarına, gasp, sokak ortasında tecavüz olaylarına kurban gitmek,

Yasal veya yasa dışı tarikat, cemaat veya suç şebekelerinin ellerine düşürülerek soyulmak, kullanılmak, uyuşturucu müptelası yapılmak serbest.

Organ mafyalarınca daha çocukken kaçırılarak parçalanıp satılmak,

Kemtraillerle havadan ilaçlanarak bilmediğin virüslerle hasta edilmek, acılar içinde iyi bir ilaç tüketicisi olarak kendini ve sevenlerini  hastalığın aracılığıyla soydurmak,

Bu ve benzer yollarla birilerinin çıkardığı salgın hastalıklara yakalanıp aynı şekilde ızdırap dolu yaşam sürmek,

Bir takım güçlerin zenginlik ve iktidar hırslarıyla çıkarttıkları, anarşi, terör olaylarında güvenlik görevlisi veya terörist ilan edilerek öldürülmek serbest,

Sana sorulmayan savaşlarda, varlığından haberin olmadığı silahlarla öldürülmek, yanarak yok edilmek serbest.

Bütün bu pislikler AKP döneminde tavan yapmış, insanlarımız sokağa çıkamaz hale gelmiş, devlete karşı sokak savaşları olağan olmuştur.

Herkesin babası, devleti tüm kurumlarıyla ele geçirip, devletin menkul ve gayrimenkullerini çocuklarının üzerine tapulayacak tiynette insan olamadıkları, sokağa 3500 korumayla çıkamadıkları için, maalesef korumasız ve savunmasızdırlar.

Ama birileri, ana okullarından üniversitelere, mason localarında hazırlanmış yapay ve ilkel bir dini pompalayarak iktidarlarını sürdürme çabasındadırlar.

Gün olur bunun hesabını başta kendi vicdanınız sizden sormaya başlar.

O zaman yıkımınız başlamıştır.

Ama bu pişmanlıklarınız, aldığınız canları, kırdığınız gönülleri, yıktığınız aileleri, yaşamdan bıkmış hayatına son vermişleri geri getirmeye yetmeyecek ve acizliğiniz sizi yok edecektir.

Haydi gel de hayata bağlan bağlanabiliyorsan?

Size dilekçe vermeden yaptığınız çocuklara vaat edeceğiniz dünya yaşamı böyle mi olmalıdır?

Da yürümeden namaz kılmayı tövbe etmeyi öğreterek, işlemedikleri günahları için bağışlanmayı dileyerek, kendisine sefil, aşağılık yaşam biçenlere karşı susup oturması, "daha beteri var" deyin şükretmesi için mi onları doğurdunuz, doğurttunuz?

Siz salak mısınız ya...

Bu resim midir çocuklarınıza vaat edeceğiniz gelecek?

Siz insan mısınız?

Takdir okuyanlarındır...