"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

13 Ekim 2015 Salı

ŞEHİTLER, BOMBALAR, AKP'NİN ÖMRÜNÜ UZATMA TİYATROSUDUR.

 
AKP hükumeti, cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kişiliği üzerine kurulmuştur. Herhangi bir olasılık ile partiye kaptanlık edebilecek kim varsa, başta kuruculardan zaman içinde tasfiye edilmiştir.
Şu kişiliğe bakın, Allah akıl fikir versin.

Aynı şekilde, AKP-ABD-DERİN NATO ortak projesi olan Ortadoğu'da Müslüman devletlerin rejimlerinin, muktedirlerinin, sınırlarının değiştirilmesi olan B.O.P projesinde aksaklığa sebep olabilecek bütün vatansever, antiemperyalist Müslüman dindar-dinsiz, demokrat, sağcı, solcu, ulusalcı kim varsa muhalefet partilerinden de tasfiye edilmiştir.

Ordu içindeki bu projeye karşı olan genelkurmay ekibi Silivri Koloni Hapishanesine tıkılıp, yıldırılmış, işten el çektirilmiş, ABD başkanı demokrat Barrack Obama’nın merhametiyle serbest bırakılmıştır.
Ancak artık yerlerini “biat edecek” memurlara terk ettiklerinden işlevsizleştirilmişlerdir.
Bütün bunları gören halkın şimdi cumhurbaşkanı olan AKP’nin sahibi ve ebedi başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın diktatörce uygulamalarından, hırsızlıklarından usanması, bu karşıtlığın geniş kitlelere yayılması üzerine tek başına iktidar olma olasılığı kalmamıştır.

Bu yüzden 07 Haziran seçimlerinden önce, muhteremin (!) “Proje büyük proje, ben olmazsam çöker, beni destekleyin en az 400 milletvekili verin, işi sorunsuzca çözeyim” ifadesi muhalif halk kesimine hiç tesir etmese de, kendisinin ve sömürgeci güçlerin tayin ettiği muhalefet partilerince kaale alınmıştır.

Suruç patlamasından Ankara patlamasına, görevli-görevsiz her türlü güvenlik güçlerine yapılan saldırılar, terör örgütüne askeri operasyonlarla karşılık bulmakta, kısmen de olsa AKP oyları artış göstermektedir.
Ankara bombalamasının ardından bu gün bazı partiler, seçime kadar miting yapmama kararı aldıklarını açıklamışlardır.

Bu da onları seçim dışı bırakacak bir karardır. Ama yapmaları gereken de budur.
Muhalefet partileri, halkın tepkilerine sahip çıkarak önder olmak yerine, terör örgütü ve orduyu içeri tıkıp tasfiye eden cemaatlere hatta terör örgütünün temsilcisi HDP ile birleşerek kendilerine güvenen halkı yalnız bırakmışlardır. Yani, iktidarı AKP’ye terk etmişlerdir.

Terör örgütü doğu Anadolu’da her gün yeni “özerk kanton bölgeler” ilan ederek güvenlik güçlerine direnmektedir. Bunun önlenmesi halinde buralarda seçimler de yapılamayacaktır.

Bu şartlar altında, ne iktidarı devir almak isteyen TBMM içi muhalefet partisi vardır ne de seçimlerin olmasını arzulayan parti vardır.

Gerçek budur. Bu gerçek de 01 Kasım 2015 tarihine kadar olası benzer bol kanlı canlı ölümlü olaylarla genel seçimleri erteletebilir, mevcut TBMM partileri ile AKP bir koalisyona razı olabilir.
Bu koalisyona razı olmayan ve seçimleri dayatan cumhurbaşkanıdır, ancak artık herhangi bir siyasi oyunla tek başına devleti idare şansı olmadığını da görmektedir.

Buna rağmen ihanet projelerinin sürmesini isteyen ABD+DERİN NATO devletleri bir şekilde R.T.E’yi tutmak istemektedir veya içeriden bazı güçler bunu sürdürme kararlılığındadır, bu ileride anlaşılacaktır.

Ama, tüm bu kanlı canlı, genç tomurcuk çiçeklerimizi kopartan olayların AKP’nin ömrünü uzatmak, mümkünse tek başına seçilmesini sağlamak için gerçekleştirildiklerinden şüphe yoktur.

07 Hazirandan beri yaşanan tüm acı olaylar, AKP ve R.T. Erdoğan'ın siyasi iktidarının ömürlerini uzatma tiyatrosudur.

Bence, TBMM tümden yenilenmeli, 2011’den beri değişen yeni dünya dengelerini göz önüne alarak siyaset yürütecek vatansever bir oluşum iktidar edilmelidir.
Takdir sizlerindir.

Alaeddin Yavuz
Diğer engelli bloglarım;
Alaeddin Yavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic
/ adilyargicc

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.